Çok merak ettiim

allesgute

sinir bozucumuyum ne??
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
124
0
43
selam kızlar
geleceğe dair tek bişiyi öğrenme şansınız olsa en çok neyi öğrenmek isterdiniz??:eek::uhm:

sanirim ben ne zaman ölecegimi ögrenmek isterdim.ona göre yasayayim diye.fazla vaktim yoksa yapmak istedigim seyler var.hizlandiririm en azindan.

sanirim ben ne zaman ölecegimi ögrenmek isterdim.ona göre yasayayim diye.fazla vaktim yoksa yapmak istedigim seyler var.hizlandiririm en azindan.:nazar:

sanırım hiç bişeyi öğrenmek istemezdim özellikle öleceğim günü yaklaştıkça o gün ben fenalıklar geçirirdim sanırım ve kalpden giderdim öleceğim günden önce:)) ama çocuğum olursada onun ilerde ne olacağını merak ederdim açıkcası

önceden bir şeyi öğrenmek istemem açıkcası...yoksa hayatımı ona göre şekillendirmeye falan kallarım, olmayacaksa da olur.."kendini gerçekleştiren kehanet" diye bir şey var...örneğin sen eşinle 5 yıl sonra boşanacaksın dese bana bu geleceği söyleyen şey, ben de kocamla bir kavgamda "senle nasıl olsa boşanacakmışız hadi ordan" derim:))))))))))))))) adamla durduk yerde boşanırız, olar mı bu şimdi,olmaz...............

önceden bir şeyi öğrenmek istemem açıkcası...yoksa hayatımı ona göre şekillendirmeye falan kallarım, olmayacaksa da olur.."kendini gerçekleştiren kehanet" diye bir şey var...örneğin sen eşinle 5 yıl sonra boşanacaksın dese bana bu geleceği söyleyen şey, ben de kocamla bir kavgamda "senle nasıl olsa boşanacakmışız hadi ordan" derim:))))))))))))))) adamla durduk yerde boşanırız, olar mı bu şimdi,olmaz...............
katılıyorum kesinlikle.ZAten Yüce Allahta ona göre bu dünyanın düzenini kurmuş:kahve:

kiminle evleneceğimi öğrenmek isterdim:sm_cool:ama vaktinden önce öğrendikten sonra ne anlamı kalırki:1no2:

Açıkça söyleyeyim hiçbir şey bilmek istemezdim. Mesela öleceğim günübilsem, o güne kadar 1000 kere ölüp dirilirdim!!!

mesela 10 yıl sonra bir ev alabilecekmiyim onu öğrenmek isterdim..hergün bir umutla yaşamaktansa......

hiç bişey öğrenmek istemezdim
yaşamanın ne anlamı kalırki mirmirmirmir

X