çok merak ediyorum bebeğim ne zaman uyuyor

izmirlimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
77
0
41
kızlar birşey sorucam anne karnında bebek ne zaman uyur ben 5,5 aylık hamileyim ben uyuyuyncamı uyuyor karnımda yoksa ben uyanık olduğum zamandada uyuyormu bebeğim karnımda yardımcı olurmusunuz aklıma takıldı.

benim suan da 7.5 aylık bi oğlum var bende martta doğum yapmıştım benim oğluşum genelde ben uyanıkken uyuyodu gece uyumak için yattığımda tekme üstüne tekme beni uyutmuyodu...bebek ; anne hareket halindeyken uyurmuş çünkü içinde bulunduğu sıvı onu salladığı için uykusu gelirmiş

Ben dün bir dergide okudum... Gündüzleri, bizim aktif ve hareketli olduğumuz zamanlarda amnios sıvısının dalgalanması bebeğin uyumuasına sebep oluyormuş.. Beşik gibi yani... Çogunlukla bizim rahat ve sakin olduğumuz gece vakitleri uyanık oluyorlarmış..

Benim kızım geceleri durmuyor. Biz geceleri bebeğin hareketlerini hissetmek için uyuyamıyoruz... Çok güzel bir duygu... Rabbim herkese nasib etsin inş..

canım anne ayaktayken hareketlıyken uyur
anne sırt ustu yatınca uyanıktır
bebegın hareketlerını duymak ıcın yarım saat uzanır denıyor ya ondan...

bebekler dogduktan sonrada sallanmaktan hoşnalıyorlar o yuzden

ben dün bebeğimi uyurken görünce ultrasonda,hadi hadi evde yaptıklarını burda da yapsana dedim gülerek.
doktorumda dediki bebekler günde 23 saat uyurlar dedi..
doğru bilgi bu kanımca..

ben dün bebeğimi uyurken görünce ultrasonda,hadi hadi evde yaptıklarını burda da yapsana dedim gülerek.
doktorumda dediki bebekler günde 23 saat uyurlar dedi..
doğru bilgi bu kanımca..

böcügüm annenin karninda 23 saat uyur bacaksizlar, dünyaya geldilermide annenin gecesini gündüzün alt üst ederler..
ufaciklar ama fenalar var ya
kaydirigubbakcemile3

sanirim benimkisi 24 saat uyuyor :)) daha hic tepik falan hissetmedik sabirla bekliyoruz. bazi arkadaslar kiz bebeklerin gec hareketlendigini soyledi dogru galiba

ay canlarımm nede heycanlısınız dimi.. benim hamileliğim aklıma geliyo çok güzel bi duygu yaa tadını çıkarın..özliceksiniz karnınızdaki o minicik topukların tekmelerini :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…