çok Kötüyüm Ne Olur Bana Yardimci Olun

HATXIXCE1007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2007
404
0
ARKADAŞLAR BİR AYA ÖNCE DOKTORA GİTTİM BÜTÜN SONUCLARIMA BAKTI HERŞEY NORMAL HAMİLE KALMAMAN İÇİN HİÇ BİR SORUN YOK DEDİ ADET OLUNCA GEL DESTEKLEYİCİ İLAÇ VEREYİM DEDİ BU AY GİTTİM GEREK YOK DİREK AŞILAMA YAPALIM DEDİ İKİSİNİDE SÖYLEYEN AYNI DOKTOR SORDUM GEÇEN AY BÖYLE DEDİNİZ DİYE AÇIKLAMA BİLE YAPMADI KAFAM ÇOK KARIŞTI SİZCE NE YAPMALIYIM KENDİMİ HİÇ İYİ HİSSETMİYORUM:çok üzgünüm:

bütün testler normalse ve problem yoksa neden aşılama dediki... bence bi başka dr daha git.. artık dr lar nedense potansiyel gördüğü hastalara hemen aşılama diyor... ben buna katılmıyorum....ne kadardır deniyorsunuz....ki böle hemen aşılama önerildi... yaşın da önemi var tabi....yaş kaç...?:uhm:

Canim Yaşim 28 Ben 1 Senedir Korunmuyorum Ortada Hiç Bir Problem Yok Eşimdede Bendede Anliyamadim Direk Aşilama Grek Yok Zaman Kaybetmeye Dedi

Bütün Hepsini Yaptirdim Canim Hsg Bile çekildim Hsg Tek Tüpüm Kendimi çok Kastiğimdan Tikali çikti Bunun Için Loporoskopi Ameliyati Oldum 3 Ay önce Ameliyatla Bakildi Tüpüme Ve Rahmime Hiç Bir Problem çikmadi Tüplerde Açikmiş Ama Ben Bir şey Anliyamadim

Of Bir Bilsen Biktim Milletrin Bakiş Ve Sorularindan Kafami Alip şehri Bile Terketmek Istiyorum Birde çalişiyorum Her Zaman Izin Alip Doktora Gitmekta Zor

ben 2 düşük yaptığım zaman dr gittim dr bana dediki tüp bebek yapalımmı bende dedimki bu düşükle sonuçlanırmı bana dediki bilmiyorum isteren bide bunu deniyelim ne eşimde nede bende sorun vardı hamile de kalabiliyodum bu dr şaşırmışlar milletten nasıl para koparırız bunun peşindeler bence sen başka bi dr daha görün cnm

canım öncelikle geçmiş olsun dok sen biran önce çocuk sahibi olmak istiyorsan eğer bu durumdan dolayıda aşılama demiştir yani olabilir... canını çok sıkma eğer güvenmiyorsanda dok değiştirebilirsin inş bebeğin en hayırlı zamanda gelira.s.

acele etme canım daha cok erken bende 2 yılım beklemedeyım
herseye dıkkat edıyoruz ama nafıle eylule kadar hamıle kalmassam hsg cektırcem bende follık asıtle klomen kullanıyorm
dr.acele etme dedı bence sende etrafıda takma bosta kalmıs mıllet bence sorcak bırsey bulamıyorlar ıns hamıle kalırsın uzme kendını....

hatice canım benimde 19 ay oluyor bu ay.. bende aşılama düşünüyordum ama bizimde hiçbir sorunumuz yok eşimde de bende de olmuyor malesef en azından bir sorun yok onada şükür hayırlısı doktorumun bana dediği 2 sene bebek olmaması normalmiş 2 yıl dolmadan tedaviye başlamak hem maddi açıdan hem manevi açıdan yıkıcı olur sizin için dedi ve %90 normal yolla çocugunuz olacak dedi çünkü hiçbir sorun yok.....bu aşılama ve tüp bebek gibi tedavi yöntemleri tabi erkennn dönemlerde yani bu işlemlere geçmek özel hastanelerin para tuzağı dedi...bana bi örnek verdi bu özel hastaneler yıolda 10 insanı çevirse kesin 7 kişiye kalp hastasısın deyip direk ameliyat deyip anjiyo deyip insanlardan para alıyorlar dedi bu bebek olayıda böyle bişey dedi yani hemen aşılama falan...aşılama için 2 yıl beklemek tüp bebek içinde 5 yıl beklemek lazımmış doktorum okmeydanında çalışıyo üroloji uzmanı..bende bu konuşmasından sonra vazgeçtim ve 2 yılın dolmasını bekliyorum sene sonu dolacak belkide olacak normal yolla allah bilir ama bana sorarsan doktorun dediği gibi bi sorun yoksa biraz daha bekle yada ilaç falan kullanıp çatlatma iğnesi falan yardımcı olsun tabi sen bilirsin ama ben bile buna başlamadım daha neydeyse 2 yıl olcak yanii bilgin olsun istedimm

moralini sakın bozma hatice.
bende senin gibi 2 yıl bekledim hiç sorun olmadıgı halde
sadece bir sefer doktora gittim hiç sorun yok dedi ve bir dahada gitmedim ALLAH 'a dua ettim sürekli,
şu an 2,5 aylık hamileyim sabret canım inşallah en kısa zamanda seninde hayırlı haberlerini alırız.
ben inanıyorum hamiş kalacagına herşeyin bir vakti zamanı var.
öyle her doktorun dediginide kafana takma..
hakkında hayırlısı ne ise o olsun..

şu an çok kötüyüm ağlamaktan gözlerim şişti tek başınayım regl oldum 10 gün gecikmeden sonra yine hayal kırıklığı yine yine yine... sadece paylaşmak istedim....

canim 1 senelik korunmasiz bir iliskide bebek olmuyorsa mutlaka bir sorun vardir sende olmasa esinde ama mutlaka vardir...bence vakit kaybetme tedavi yontemlerine basla...gec kalirsan cok uzulursun....

başka dr a git
oda seni tatmin etmezse bir başka dr a
destekleyici hap dediği
duphaston zaten rahmi kuvvetlendiriyor
belki yumurtan tam gelişmiyor yumurta takibi şart o zaman klomen içip çatlama iğnesi olucan cnm

bence hemen karar verme canım mademki normal yolla kalabilirsin dedi önce onu dene bu doktorların zaten ne dediği belli olmuyor hayırlısı

X