Çok Kötü Düştüm

Ayxsxenur Amine Su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
967
8
Bugün evde temizlik vardı
mutfak halısına yaklaşık 2 lt sıvı yağ döktüm,
bu nedenle halıyı kaldırdık
mutfağa girdiğim sırada da ayağımdaki terlikle kaydım ve düştüm
sabahtan beri yatıryorum
anormal bir durumum yaok
sadece belim ve kasıklarım ağrıyor
acaba bir şey olur mu?

ama birşey olsaydı hemen belli edermiş,
bebeğin hareketlerini hissediyorum,
İnşallah bir şey olmamıştır
ne olur dua edin bize:çok üzgünüm:

Ay canımmmm yaaa dua etmezmiyiz allahım korusun ikinizide yaaa bırak işi gücü ne yaptın böyle birşey olmaz umarım ama doktora gidersn bizide rahatlatırsın geçmiş olsun canım

Çok Geçmiş olsun canım. Büyük ihtimalle hiç bir şey olmamıştır. hareketlerini izle ama bir doktora görünerek endişelerinden kurtulmak daha doğru olur.

gecmis olsun cnm
eger bebis hareket ediyorsa bisey yoktur
ama emin olmak istiyorsan bi görün doktoruna rahatlamis olursun :))

canım sen yinede bi dr görün derim bende düştüm bu taşınma olayında halıya takıldım dizimin üstüne düştüm karnımı korumaya çalıştım ve hemen yattım bişey olmadı allaha şükür..
merak etme bişey olmaz geçmiş olsun dikkat et kendine..

canım benim yaa çok geçmiş olsun.bende korkuyorum düşmekten küçük ev kazalarından felan.ne kadar dikkat etsekte malesefe olucak olduktan sonra oluyor.allah bizleri ve bebeklerimizi korusun inşallah.çok bir şikayetin yoksa ve bebeğin hareketleri normalse korkma canım ama dinlen.

Evet arkadaşlar dün acile gittik
hem alttan hem üstten muayane ettiler
çok şükür bir şey yok,yani açılma, kanama yok
ama dr hastaneye yatıralım,kontrol altında ol dedi
ama ben yatmadım

bir sorun olursa gel dediler

birde arkadaşlar sakın benim gibi ertesi gün dr a gitmeyin
hemen gitmek gerekiyormuş

hepinize şimdiden teşekkür ederim
dualarınızı eksik etmediğiniz için

cnm çok geçmiş olsun okuyunca canım sıkıldı neyseki doktora gitmişsin korkulacak birşey yokmuşş.sen yinede dikkat et iyi gözlemle ufak bir şey olsada hemen doktora git..

ayşenurrrrrrrrrr geçmiş olsun canım yaaa. allahım korusun rabbim aman dikkat et bacım. bir daha göstermesin allahım inş.

canım benim ay geçmiş olsun sende dikkat etsene biraz,,umarım bir sorun yoktur.dr.un yat demiş neden dinlemedin ki,bişey olursa hemen müdahale olurdu,hemde hiç kalkmamış olurdun şimdi evde lkalkarsın sen dayanamazsın.

X