çok kararsızım bana yardımcı olun

kristal70

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
519
1
54
merhaba hanımlar ya kafam çok karışık 10 yaşında 1 oğlum var tutturdu kardeş diye inanın kafam çok karışık ne yapsam daha iyi bana akıl verin .yaşta gitti gidiyor nasıl olsa daha iyi bilemiyorum :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ay canim benim ya kiyamam.benimde 2 tane kizim var biri 13 digeri 10 yasinda.oglisim ise 19 aylik.10 yasindaki kizim da ozaman tutturmustu kardes istiyorum diye zaten benimde aklimda vardi bir bebis daha.zor olmadi degil 10 sene sonra rahata alismisken yeniden anne olmak.cok zorluklar cektim bu yüzden ama hicde pisman olmadim.seni cok iyi anliyorum.iyi düsünmek lazim
yasina gelince yasinda ne var insan yasi ilerledikce herseyi daha bir olgunlukla karsiliyor anneligi bile.neyse kafani sisirmek istemiyorum.yine son karari senin vermen lazim canim.

benim de teyzemin aralarında 10 yaş olan iki çocuğu var,2.çocuk dünyaya bir geldi hepimiz kulu kölesi olduk diyebilirim:)10 seneden sonra gelince tabi:)kardeşler de aralarındaki yaş farkından dolayı çok sorun yaşamadılar,ilk çocuk çoktan büyümüştü bile,üstelik teyzem çalışan bir kadın,ama çocukları çok usluydu böyle bir şansı vardı.şimdi bizim o tatlı bebeğimiz 12 yaşında bir canavar:)ve teyzem de hiç pişman olmadı.çocuk doğurmadım evli de değilim henüz eminim çok zordur büyütmesi zamanı gelince ben de anlayacağım tabi ama 2. bebek çok güzel olabilir.hem ben de tek çocuğum ve kardeşi olan insanlara hep özenmişimdir ama yine de karar sizin tabi

merhaba hanımlar ya kafam çok karışık 10 yaşında 1 oğlum var tutturdu kardeş diye inanın kafam çok karışık ne yapsam daha iyi bana akıl verin .yaşta gitti gidiyor nasıl olsa daha iyi bilemiyorum :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
Merhaba benim kızım 9 yaşındaydı oğlum doğduğunda,ben de 35.Eğer eşin ve sende istiyorsan 2.çocuk çok çok güzel hele arada böyle yaş farkı olunca çok daha güzel.Kızımın bana hiç bir sorunu olmadı üçümüzde öyle rahat büyütüyoruz ki oğlumu.Evimiz yeniden canlandı ve olgun yaşta anne olmak daha keyifli-kilolarda olmasa-yenilendim diyebilirim.Hakkınızda hayırlısı,biz hiç pişman olmadık.:teytey:

ablam hakkında hayırlısı olsun inşllh ama kardeş olmak çok güzel şey be helede büyüdükce sorunlarda büyüyo malum :çok üzgünüm:bazen insan annesiyle babasıyla paylaşamadıklarını kardeşiyle paylaşıyo iyiki tek çocuk olmamışım :dance:annemele babam sağolsunlar (tabi allahın izniyle herşey)

canım kardeş istemesi çok güzel ilerde yalnız kalmaması için ona kardeş gerekli bence birbirlerine destek olan herşeyi paylaşan en önemlisi aynı kandan olan kardeş değilde neki inşallah canım adına hayırlısı olur

X