Çok kafam karışık beni bilgilendirin lütfen arkadaşlar

SelanikMuhaciri

Dünyada her şey kadının eseridir. M.K.ATATÜRK
Pro Üye
10 Mayıs 2016
3.587
6.578
Selam kızlar öncelikle eylül :15 inde adet olmam gerekirken 14. De başladı adet 1 gün erken gelmiş oldu neyse orası tMam öncede olabilir sonrada sorun değil peki adet miktarı çok değildi 3 gün sürdü ve ağrılıydı genelde bu kadar çok ağrılı olmazdı pıhtıdan çok leke leke geldi renkleri de değişikti neyse ona tamam dedim dün test yaptım idrar idrar testi negatif çıktı resimde ki gibi tamam dedim üstüne görmüyorum içim rahatladı derken. Dün ilişkiden sonra hiç birşey yoktu bugün sabah kalktım acayip bir kasık ağrısı özellikle sağ Kasıkta gün içinde vardı ama şuan halen daha var ve gaz problemide mevcut sizce yeni gebelik mi başlangıcı yoksa üstüne mi gördüm yoksa kafayı mı yiyorum ?? :KK43:

Eklentiler

• IMG_1658.JPG
    IMG_1658.JPG
    17,5 KB · Görüntüleme: 140
Selam kızlar öncelikle eylül :15 inde adet olmam gerekirken 14. De başladı adet 1 gün erken gelmiş oldu neyse orası tMam öncede olabilir sonrada sorun değil peki adet miktarı çok değildi 3 gün sürdü ve ağrılıydı genelde bu kadar çok ağrılı olmazdı pıhtıdan çok leke leke geldi renkleri de değişikti neyse ona tamam dedim dün test yaptım idrar idrar testi negatif çıktı resimde ki gibi tamam dedim üstüne görmüyorum içim rahatladı derken. Dün ilişkiden sonra hiç birşey yoktu bugün sabah kalktım acayip bir kasık ağrısı özellikle sağ Kasıkta gün içinde vardı ama şuan halen daha var ve gaz problemide mevcut sizce yeni gebelik mi başlangıcı yoksa üstüne mi gördüm yoksa kafayı mı yiyorum ?? :KK43:
Kimse yok mu arkadaşlar yardım edebilecek bana fikir ve öneride bulunacak :KK43:

Arkadaşlar 17 temizlendim ve bitti şimdi de Karın kasık ağrısı ,idrar varmış hissi ,ishal ve wc gittim afedersiniz iki damla çok uçuk pembemsi leke gördüm yine ne oluyor böyle bişey başına gelen var mı

Testte bişey yok canım negatif.
Çok mu deniyorsun? Psikolojini bozma adetini olmuşsun üzerine görsen o kadar sürmez. 1 gün iki gün sürer o da 2 ped filan anca kirletirsin.

Testte bişey yok canım negatif.
Çok mu deniyorsun? Psikolojini bozma adetini olmuşsun üzerine görsen o kadar sürmez. 1 gün iki gün sürer o da 2 ped filan anca kirletirsin.
Canım benim takıldığım noktada orası ya zaten 14 -17 bitti toplamda dolu dolu 2 pet yoktu normal adetim daha uzun sürer ve bu kadar az olmazdı :KK43:

Kızlar yoğun ilginiz üzerine test yaptım tekrar bunda da görüyor sanız en yakın merkezde kan vermeye gideceğim hepinize çok teşekkür ediyorum ayrı ayrı ♥️

Eklentiler

• IMG_1784.JPG
    IMG_1784.JPG
    41,4 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_1776.JPG
    IMG_1776.JPG
    23,6 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_1760.JPG
    IMG_1760.JPG
    45,4 KB · Görüntüleme: 64
X