çok iştahlıyım huff napıcam :(

LimonluBahce

Kader Gayret’i Sever
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2011
379
21
Selam,
Başlıktan da anlaşılacağı üzere, çok iştahlıyım. Yemek konusunda çok iradesizim tabi bu da bana kilo olarak geri dönüyor. Yaşamak için ye derler ya; ben yemek için yaşıyorum Bu iradesizliğimi hiç seviyorum, kendimi böyle obur, pisboğaz görüyorum, sonra da kendimi boğasım geliyor Aslında genel olarak çok iradeli değilim ama bu yemek olayı canımı sıkıyor, daha akşam yatarken sabah kahvaltıda şunu yicem diyorum. Daha önce çok güzel kilo vermiştim onları da aldım, bazı kızlar var etrafında 3 gram alıcam diye ölüyorlar gene yemiyorlar. Çok kıskanıyorum Ben de onlardan olmak istiyorum. Akıl fikri düşünce bekliyorum

ahhh canım çaresini bulursan bana da söyle
tatlı yememek için kendimle savaşıyorum kaç saattir

ahhh canım çaresini bulursan bana da söyle
tatlı yememek için kendimle savaşıyorum kaç saattir

Yok yok yemiceksin belli Güveniyorum sana, tam ağzına atarken vazgeçiceksin
Sanırım evlilik bekliyorsun, sen yeme, benim daha 3 sene var evlenmeme ben yirim yerine

Son düzenleme:
Ayy okurken yok artık bu kız benim ruh ikizim dedim aynen canımmm bak bi de alıskanlık yaptı gece 12 sularında acıkıyorum napcam bilmiyorum ya acaip iştahlıyım tok halim yok yanii ... bende iradesizim o yüzden zorlanıyorum ama kendimizi sıkmaktan baska care yok

cayini kahveni sekersiz ic.
icemiyorum deme, bende icemiyordum ama öyle alistim ki simdi sekerli icince fazlalik geliyor bana icinde seker.

ekmegi de azalt.
cok tatli istiyorsan bir 1 kasigi bal ye veya 1 seker kasigi nutella.
bu sekilde tatli istegine gider.

bunlar ise yariyor.
ben cok tatlici degilim regl dönemim disinda.
ama yemek yemeyi cok seviyorum.
onlarinda caresi tabaga her yemek koydugunda bir öncekinden daha az yemek.
porsiyonlar azaldikca mide buna alisiyor.

Bildigim kadariyla kan sekerini firlatacak gidalardan uzak durmaniz gerekiyor. Mesela beyaz ekmek yerine tam bugday ekmegi yiyin, meyve yerken yaninda sut/yogurt yiyin. Hamurlu,serbetli tatlilari meyveli,sutlu tatlilarla degistirin ve sikligini azaltin. Daha fazla su icin ki midenizde yer kaplasin, doyma hissi daha cabuk olussun. Yemeklerinizi daha yavas yiyin, lokmalarinizi cignerken catal bicagi tabaginiza birakin yavaslamak icin. Aciktiginizda bitki cayi, sutlu kahve icin,acliginizi bir sure bastirir. Lifli gidalara her yemekte yer vermeye calisin-baklagiller,sebze vs. hee bir de bende en onemli etkiyi spora baslamak yapmisti.

aynen aynen aksam onikide yemek yedgm bile oluyo bazen :)

1 ay öncesine kadar bende öyleydim yiyorum yiyorum doymuyorum.sanırım bu kadar cok yemeyle midemi büyüttüm ve surekli yemeğe basladım.artık öyle değılım az yemege alıstırdım kendımı sık sık ama cok az sende bu sekılde az yemekle önce mideni küçültebilirsin.tatlı istegınıde fazla yemekle degıl az yemekle gıderebılırsın.

Bende senin gibiyim :)) acayip kilo aldım ve en son vericem dedim 7 kilo verdim 20 kilo versiye kadar devam
1 avuç leblebi ye tok tutar bol bol su iç yemeklerden önce su şişirir tatlıların tamamını bitirmemeye çalış olur ben yapıyosam sende yapabilirsin :)

Huff niye böyleyiz biz kızz
Bazıları böyle aklına gelmez yemek falan, benim aklımdan çıkmıyor
İsveç diyeti başladım, bana şans dile, bozmiyimmm
Gerçi bende bir huy var 1 hafta dayanırsam bozmuyorum ama ne zaman azcık sapıtıyorum gidiyor iştee :26: Sıkıcaz kendimizi hahha

Merhaba, spor konusunda çok haklısın. Aslında spor yapınca madem bu kadar yorldum bari yemesem de yazık olmasn emeğime diyosun. Tekrar çılgın yürüyüşlere başlıcam bi ara hergün 2 bucuk saat yuruyordum deli gibi

Benim karnımda kurt değil, fil var ya. Kurt bu kadar yemez
Aslında bir tabakta yesek 3 tabkta yesek tadı aynı ama işte onu frenlemek önemlii birinin bana böle yapması lazm

ya bende çok iştahlıyım. doymak nedir bilmiyorum ama kilo alamıyorum arkadaş...

Ah ah, kilo alamıyorum cümlen, beni benden aldıııı

Diyetinde başarılar dilerim çokçaa
Leblebi bir ara evet yiyordum baya şişiriyor beyaz leblebi yiyordum üstüne bol suuu baya bi tok tutuyor.
Bu arada bir su bardagı patlamıs mısırı (yagsız tuzsuz tabi makinan varsa rahat yaparsın) ara ogun olarak yemeni öneririm diyetisyene giderken dr sölemişti.
Sana öneride bulunana kadar kendimde uygulsam iyi olcakk :44:

Hahahah aynı dert bende de var, çok güldüm. Gece yatarken sabah kahvaltı edeceğimi düşünerek mutlu oluyorum, yemek saatini beklerken zaman çabuk geçsin diye internette takılıyorum. Kötü bir şey ama yine de yaşasın yemek yemek.

Aklına yemek yemek geldiği zaman güzel kıyafetler düşün, o kıyafetlerin sana yakışmadığnı göz önüne getir.
Milletin kilolarına nasıl alaycı gözlerle baktığını hayal et o zaman ister istemez yemiyorsun zten.

2.5 saat yürürken ne kadar zamanda ne kadar kilo verdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…