Cok hastayım, dualarınızı esirgemeyin.

Allah şifa versin, bildiğim dua yok, hastalığa bağlı kendime bakmayı (bakılmasını)tercih ederim

Aminn canim cumlemize sihhat versin herseyin basi saglik.Butun vucudumda dokuntuler var yataktan kalkamiyorum grip oldum bi yandan bi yandan vucutta enfeksiyon ..napacagimi sasirdim

Doktorlar tedavisini yapamiyor elimde bi care yok Dua dan baska Rabbime siginiyorum ama sabrim cok zorlaniyor kizlar..Allah butun hastalarin yardimcisi olsun..

Aminn canim hep bastan savdi doktorlar bilinmiyor..Tedavi oneren de yok kaldim oylece

yanliz böyle olmazki bellki ciddi birseydir belki basit ama tedavi edilmedikce Allah korusu daha büyük zarar verecektir. Bazi doktorlar bastan savabiliyor ciddiye almiyor biliyorum o yüzden iyi bir doktor bulmak önemli. Arastirma hastanesine gittin mi? Ne tür semptomlarin var?

Fakülte hastanesine gitseniz. İleri detaylı bakılır. Ateş falan oldu mu. Döküntüler gripten sonra mı oldu önce mi

yanliz böyle olmazki bellki ciddi birseydir belki basit ama tedavi edilmedikce Allah korusu daha büyük zarar verecektir. Bazi doktorlar bastan savabiliyor ciddiye almiyor biliyorum o yüzden iyi bir doktor bulmak önemli. Arastirma hastanesine gittin mi? Arastirma hastanesine gittim kac tane canim test yapan yok vallahi bilemedim butun vucut sistemim birakmis kendini oyle yataktayim aylardir moralimde tukendi valla..

Fakülte hastanesine gitseniz. İleri detaylı bakılır. Ateş falan oldu mu. Döküntüler gripten sonra mı oldu önce mi
Once basladi canim dokuntuler kasinti ile sonra enfeksiyon oldu grip..Sicak basmalari terlemeler kalp carpintisi..Suratina bakmadan gonderiyolar cok doktor gezdim yoruldum

Once basladi canim dokuntuler kasinti ile sonra enfeksiyon oldu grip..Sicak basmalari terlemeler kalp carpintisi..Suratina bakmadan gonderiyolar cok doktor gezdim yoruldum

bana garip geldi kan tahlili yapildimi. Benimde 2017 de vucudumda enfeksiyon vardi CRP 75 bacagimda üstü sisti üstüne oturmusundur yok ezmissindir dediler ki üstüne basa basa oturmadim ezmedim dedim tek aile hekimim inandi ve klinige gönderdi ordada birsürü test yaptilar Allah sükür sonuc bakteriel enfeksiyon ve buna bagli reaktif artrit suan sükür iyiyim ama uzun zaman sürdü yani demem o ki bazen inatla doktor doktor gezmek gerekiyor. Vucudunda bir yerlerde enfeksiyon var belkide bir otoimmun hastaligin olabilir :KK43:

X