Cok hastayım, dualarınızı esirgemeyin.

Canim vucudumda morluklarda var haklisin inan bana insan canini onemsemiyolar.Tam kan ile eliza testi yapildi dahiliyeye zorla yaptirttim onuda Allahim kimseyi sagligiyla imtihan etmesin sana da gecmis olsun tatlim

A6eQ4CaCYAEUvJX.jpg

Niyeyse aklıma bu geldi, allah şifa versin yine de.

Egzema veya zona gibi bir hastaliginiz olabilir mi acaba. Vucuttaki dokuntuler bana bunu dusundurdu. Dahiliye doktoru sebebini bulamadiysa birde endokrinoloji uzmani gorsun sizi belki cozumu ordan bulursunuz. Gecmeyen morluklar falan kan tahlilinizde herseye bakildi mi kotu birsey yoktur umarim. Onemsenmesi gereken bir durum ama bulamadilar deyip gecistirmeyin. Bazi kotu hastaliklarin da boyle belirtileri oluyor korkutmak istemem ama siz yinede tedbiri elden birakmayin cozum bulana kadar mumkunse uzman bir doktora gorunun. Tekrar cok gecmis olsun. Insallah kisa surede duzelirsiniz

Once basladi canim dokuntuler kasinti ile sonra enfeksiyon oldu grip..Sicak basmalari terlemeler kalp carpintisi..Suratina bakmadan gonderiyolar cok doktor gezdim yoruldum
Panik atak olabilir mi ? Yada piskolojik

Sagolun Allah razi olsun Endokrinoloji ye gidecegim en son baska care yok cunku iki testle savdi digerleride kuruluk dedi ilgilenmedi bilemedim vallahi

Oda olabilir nasil test yapcaklar ki onu da bilmiyorum
Bende hic bilmiyorum canim ama mutlaka doktora git hatta cogu bolume git birinin bulamidigini digeri bulur belki... hani su genel testler oluyo ya vucuttaki buyun organlara bakiyorlar onu yap bilenler vardir hangi bolum yapiyo bunu mutlaka yap... bir bolumde cikmayan sey baska bolumde cikabilir tek bolume gitmekle yetinme... erken teshis onemlidir

Bende hic bilmiyorum canim ama mutlaka doktora git hatta cogu bolume git birinin bulamidigini digeri bulur belki... hani su genel testler oluyo ya vucuttaki buyun organlara bakiyorlar onu yap bilenler vardir hangi bolum yapiyo bunu mutlaka yap... bir bolumde cikmayan sey baska bolumde cikabilir tek bolume gitmekle yetinme... erken teshis onemlidir
Endokrinoloji ye gitmeliyim oyle yapicam haklisin canim

X