cok erken biliyorum ama bi umuttt

Shostakovich

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
758
34
selam arkadaslar
benim esimde azospermi var adet olmama daha 10 gun falan var ama bu ay meryem suresini okuyoruz o da cesitli bitkisel karisimlar iciyor iki aydir... ari sutu polen gibi seyler...

ben birkac gundur gece aniden uyaniyorum bir daha da sabah 6 ya kadar gozume uyku girmiyor ates basiyor yatagin icinde sicaktan uyuyamiyorum halbuki ev cok soguk....
cinsel istegim de tavan yapmis durumda ama bazen tam tersi oluyor duygularim cok degisti..... ne yapacagimi sasirdim gece kalkip uc dilim kocaman pizza yedim...

devamli acikiyorum manyadim artik sonra sabah 6 da bi uyku bastiriyor esim sabah gitmis haberim bile yok gozumu zor aciyorum sasi olacam o kadar zorlaniyorum yaaa

sizce hamile olabilir miyimmm

bi umut...

bu belirtiler nedir acaba hamilelik belirtisi mi

üzmek istemem ama hiöbi hamilelik belirtisi bu kadar erken cıkmaz ben 4 hamilelik yaşadım acıkmalar en erken adetime 1 haftadan az varken başlıyo bulantı en erken 6.haftada başladı cok kişi daha adetine varken midem bulanıyo diyo hamilemiyim diyo ama cok zor ihtimal bel,rtilerin cıkması
inş hamilesindir umudunu yine kaybetme ama kendinde belirti arayarak strese girme koyver gitsin

Canım inşallah hamilesindir. Ama yazdığın şeyler hamilelik belirtisi olmaktan çok yoğun bir şekilde bu konuya yönelmiş olmandan,duygusal olarak ortaya çıkmış olabilir. Çok zor ama lütfen kendini bu kadar sıkma. Hepimizin hayali sağlıklı güzel bir bebek Allah hepimizi kavuştursun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…