Basit gibi görünüyor ama çok yıprandım UYUYAMIYORUM

Valla tam olarak başlıktaki gibi. Yaklaşık 2 aydır hiçbir şekilde gece uykusu uyuyamıyorum. Bunu değiştirmek için denemediğim yöntem kalmadı. Sabah 6 ya kadar gözüme uyku girmiyor sonra mecbur öğlen 2-3 gibi kalkıyorum ve bu benim çok sinirimi bozuyor.

Bir gün uykusuz kalıp ertesi gün erken uyumayı denedim sadece bir gün sürüyor. Uykusuz oldugum için erkenden yatıyorum sabah kalkıyorum, bu sefer gecesi yine uykum gelmiyor.

Yani çıldırcam artık o raddedeyim yaşam kalitemi çok düşürdü. Çok zorluyorum kendimi her şeyi denedim olmuyor. İşe girme imkanım yok sınavlarım var bunun için baska sehre gidiyorum 10 gün kalmam gerekiyor. Günlük veya haftalık işte maalesef yok. Belki işe girersem düzene girer uykum ben de düzene girerim diye düşündüm iş olayı 3 ay imkansız.

Çok kötüyüm. Zaten bunalımdayım bir de üstüne bu uykusuzluk eklenince iyice yıprattı beni.
Yatmadan en az 2 saat önce telefona bakmayı bırakın ilginizi çeken sürükleyici bir kitap okuyun gözleriniz yorulur belki ama telefona bakmayın çünkü ışıkları uyku kaçırıyomuş

bu sorun bende 10 yıldır var
gunde 3 saat uykuyla yasıyorum 10 yıldır
gece 3 gıbı yatıp genelde 6 da kalkıyorum bazen 7 de
cok nadırdır 8 de kalktıgım pazar gunu falan ya da hastaysam

bu ınsanı yoran geren bırsey
ustelık cok yorgunum gun ıcınde ısım gucum var ev duzenım dısıplınım var bır an bos durdugumu bılmem kucuk cocugumda var baslı basına onla ılgılenmek zaten yorucu cocuk buyutmek

yanı yorulunca da olmuyor

ne yaptıysam duzelmedı uyku ılacı aldım yıne olmadı

konuyu takıpteyım

X