Çok Dardayim Lütfen Allah Rızas İçin Dua Edermisniz

Duacimmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
13
11
39
Arkadaşlar çok dardayim işten ayrıldım ki hiç hoş bir şekilde de degil başkaları yuzunden ayrıldım . Eşim çalışıyor ama 6 aydır maaş yatırmiyorlar ve ayrıca 2 çocuğumuz var okula gidiyor hem iç bunaltısi hem de maddi bunalım çok yoruyor beni de eşimi de . Allah Rızası için benim ve eşim için hayırlı bol kazançlı iş bulabilmemiz için dua eder misiniz Allah razı olsun hepinizden

Allah yar ve yardımcınız olsun.. inşallah hayırlı kapılar açılır.. Dua ederim size mutlaka.. Sizde hergün inşirah kenzül arş fetih vakia dualarını okuyun. Yer gök dua ile biliyosunuz .. hemen yarın olmasada günün birinde dualarımız kabul olur ümitsizlige kapılmayın.. Burada dua eden gruplar var katılabilirsinz sizde birisine.

Allah razı olsun Rabbim de size dilediginizi versin insallah . Dua edilen yerle katılmak istediğimi söyledim inşallah Rabbim feraha kavuşturur

Inşallah en kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Allah yardımcınız olsun

Rabbim ramazanin yüzü suyu hurmetine cumlemizin duasini kabul etsin. Rabbim yardim etsin size. Dua ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…