Çok Dardayım Dua İstiyorum😞

Ozgeemsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
11
8
29
Öyle bir dardayım ki sabaha kadar anlatsam bitmez bir kızım var 3 yaşında 7 aylık da hamileyim eşimle sorunlarım var çoğu ailelerimiz yüzünden para meseleleri eşimin psikolojisi bozuldu kötü şeyler düşünüyor artık bana beni sevmediğini söylüyor git diyor çocuklarım babasız büyüsün istemiyorum huzurumuz hiç yok Allah’ın sevgili kullarından evlatlarım İçin dua istiyorum ben kendimde hangi duaları etmeliyim yardım edin çok üzülüyorum

İnşallah sıkıntılarınızi çözersiniz. Bi de hamile çocukla durumunuz çok zor. Size destek olabilecek birileri yok mu

Kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun inşallah birbirinize destek ola ola çıkarsınız karanlıktan
Ama kocanın yalnız kalmaya ihtiyacı varsa geç ailenin yanına biraz hava değişimi olsun

Ahh canimsin dua ederim ben sana da ama karnindaki sabiye yazik ne olur dik dur guclu ol allahim yardimcin olsun ins

Size karşı muhabbeti artsın diye ya vedut diye dua edin. Dua ederken selavat çekin canani allahi övücü zikirde bulunun peşine isteklerinizi söyleyin dua sonunda ya vehhâb diye 3 veya 5 veya sonu tek lacak sayılarda yavehhap diyerek duanızı bitirin.fatihayi her zaman dua niyetiyle okuyun sabredin herşey yoluna girecek insallah

Telefona bakara suresi indirin. Hergun açın sizde evde iş yaparken oturuken hatta uyurken açık kalsın. Beş gün devam edin. Bakara suresi eşler arasında ki huzursuzluk gecimsizlik nazar büyü . Kötü enerji nasıl tabir ederseniz hepsini def eder Allah'ın izniyle. Önce inanın . Bakara suresi evde huzur eşler arası muhabbet ve güzel geçim için çok faydalı.

Bende okuyayım. Okumaya başlamadan önce niyet etmek gerekir mi.

Dua tamam da yani somut bir şeyler de yapmak lazım. Sizi sevmediğini söyleyen bir adamla neden hala berabersiniz ki? Biliyorum boşan demek kolay ama çözülmüyorsa başka çare yok. Sadece siz ayrılacaksınız adam çocuklarından boşanmayacak ki. Hem böyle psikolojisi bozuk bir adam evlatlarına da faydalı olamaz. Bence muhabbeti arttırsın diye değil allahım hayırlısını yaşat diye dua edin. Allah yardım etsin

Allah yardımcınız olsun.Samimi bir şekilde kalbinizi açın öyle dua edin .Rabbim büyük her zorlukla beraber bir kolaylık vardır sizede açar bir kapı inşallah.Eşinize de merhamet versin inş.

Sıkıntıların geçeceğine inanarak dua edin. İnşallah her şey hayırlısıyla yoluna girer, yüreğinize ferahlık gelir. İnşallah eşiniz de olumsuz düşünce ve duygulardan kurtulur ve size ve çocuklarınıza sahip çıkar.

Umarım düzelir..
Borçlarınız mı var???

Allah sabır versin kolaylık versin zira buda sizin imtihanınız Rabbim evinize huzur ve bereket versin çok üzüldüm...Namaz kılıp dua edin ve bunu eşiniz le beraber yapmayı teklif edin Rabbim ferahlık versin. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…