Çok Dardayım Dua İstiyorum😞

Al
Size karşı muhabbeti artsın diye ya vedut diye dua edin. Dua ederken selavat çekin canani allahi övücü zikirde bulunun peşine isteklerinizi söyleyin dua sonunda ya vehhâb diye 3 veya 5 veya sonu tek lacak sayılarda yavehhap diyerek duanızı bitirin.fatihayi her zaman dua niyetiyle okuyun sabredin herşey yoluna girecek insallah
Allah razı olsun 🙏

Biraz konuyu açarmısınız?Para yüzünden derken?Allah yardımcınız olsun.
Kendi ailesinden destek görmüyor benimkilerden istiyor benim ailemde kıt kanat geçinen insanlar 1 milyar emekli maaşı okadar annem kardeşim köyde haliyle ancak kendileri geçiniyor zor zahmet sürekli vermiyorlar birşey diyor halbu ki kendi ailesi de vermiyor bana git ozaman diyor ailen yüzünden senide istemiyorum diyor 😣

Öyle bir dardayım ki sabaha kadar anlatsam bitmez 😞 bir kızım var 3 yaşında 7 aylık da hamileyim eşimle sorunlarım var çoğu ailelerimiz yüzünden para meseleleri eşimin psikolojisi bozuldu kötü şeyler düşünüyor artık bana beni sevmediğini söylüyor git diyor çocuklarım babasız büyüsün istemiyorum huzurumuz hiç yok Allah’ın sevgili kullarından evlatlarım İçin dua istiyorum ben kendimde hangi duaları etmeliyim yardım edin çok üzülüyorum 😭
Simdi namazdan kalktim canim elim abdestli rabbim size huzur versin.Esini iyi etsin o cocuklarin hatrina yuvan huzurlu bereketli olsun😞

Allah yardımcın olsun canım benimde sıkıntılarım var eşimden yana . Tevbe süresi son ayetin yarısını oku 7kez sabah aKsam hasbinallahu ile basliyor. Kim bu ayeti okursa Allah onu her darliktan kurtarir. Kalben dua etmesen sirf dilinle soylese bile yetiyor. İnşallah hakkında hayırlısı olur.

G
Kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun inşallah birbirinize destek ola ola çıkarsınız karanlıktan
Ama kocanın yalnız kalmaya ihtiyacı varsa geç ailenin yanına biraz hava değişimi olsun
Allah razı olsun 🙏 gidersen gelme birdaha diyor zaten gitmemi istiyor

Telefona bakara suresi indirin. Hergun açın sizde evde iş yaparken oturuken hatta uyurken açık kalsın. Beş gün devam edin. Bakara suresi eşler arasında ki huzursuzluk gecimsizlik nazar büyü . Kötü enerji nasıl tabir ederseniz hepsini def eder Allah'ın izniyle. Önce inanın . Bakara suresi evde huzur eşler arası muhabbet ve güzel geçim için çok faydalı.
Allah razı olsun yapacağım 🙏

Bu adam sorunlu.. odeyemecegi kadar borca girmeseymiş madem kimse ona yardım etmek zorunda değil o ayrı.. bundan dolayı seni suçlaması apayrı sorun.. Allah yardımcınız olsun eşinizde ıslah etsin vicdan merhamet versin

Evden uzaklaş bence biraz kardeşim kredi kartları faiz uzak durun tavsiyem salavat cek hergün evde sende ufak tefek bir seyler yap sat benim tanıgım biri dolma yapıyor mantı yapıyor üç beş eline gecerAllah yar ve yardımcınız olsun şimdiki adamlar adam değil gerçekten

Düştüğünüz bu sıkıntıdan biran evvel kurtulursunuz inşallah eşiniz yanınızdayken o farketmeden ona doğru 3 ihlas felak nas ayetel kürsi Fatiha okuyabilirsiniz ya fettah esmasını bol bol çekin bakara suresini mutlaka açın evinizde kalpten dua edin çocuğunuz amin desin o masumun diliyle belki daha çabuk kabul olur. Duamdasınız Allah yar ve yardımcınız olsun

Kendi ailesinden destek görmüyor benimkilerden istiyor benim ailemde kıt kanat geçinen insanlar 1 milyar emekli maaşı okadar annem kardeşim köyde haliyle ancak kendileri geçiniyor zor zahmet sürekli vermiyorlar birşey diyor halbu ki kendi ailesi de vermiyor bana git ozaman diyor ailen yüzünden senide istemiyorum diyor 😣
ailenin parasi için seni kullaniyorsa para için sevdiyse para olmadığı zamanlarda git diyen adamdan süphe ederim.
oldu beyefendi 3-5 kredi yapmasaydi paşam...eşinize Allah islah etsin..
cocuklariniz çok küçükmüŞ
Allah yardimciniz olsun... :KK43:

Allah sabır versin öncelikle
Ama sizi sevmeyen adam sizden çocuğu nasıl yapıyor? İşine gelince yakınlaşıyor işine gelmeyince elinin tersi yapıyor herhalde...
Ödeyemeyeceği borcun altına girmeseymiş ayrıca kimsenin ailesinin ona yardım etme zorunluluğu yok.
Ya psikolojisi bozuk yada altında başka bişey ara canım...

X