ÇOK ÇİRKİNİM

pencerendekimavi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2014
37
10
Merhaba. 2000 aralık dogumluyum. Çok fazla çirkinim biliyorum Rabbim bu yuzu layik görmüş ama utanıyorum yani. Yuzumu anlatcak olursam burnum yamuk yani. Burun deliklerimin bi kucuk biri buyuk. Dudagim yamuk. Gozlerim birbirinden farkli. Yani yuzum belli bi sekilde asimetrik. Video cekiyorum surekli. Bildiginiz oyle. Burnumda küçük bi ben var sag tarafinda sag yanagimda busuru sivilce var solda bunlar yok. 162 boyum kilom kirkbes. Zayifim yani herkes cok zayifsin diyo ama genetik napiyim. Annemin yuzu gayet guzel ben oyle degilim ona cekmemisim herkes sima olarak benzetir ama ayrintiya girince ben cok kotuyum. Nasıl gecicek burnum zaten duzgun degil burun sirti laz burnu gibi (lazlari asagilamak icin soylemiyorum genel kavram olarak) uzun yani. Bi de delik farki cikti simdi cok mutsuzum. Hayattan sogudum artik. Arkadaslar cirkin degilsin diyo ama eminim beni teselli etmek icin. Bebekken cocukken yani bes alti yedi yaslarinda cok güzeldim. Herkes bayilirdi. Ergenlige yaklastigim zaman iyice cirkinlestim burnum bozuldu yüzüm her sey mahvoldu dış gorunus anlaminda. Burnumun kikirdagi mi yamuk acaba bi doktora mi gitmem lazim zatrn oyle eskisi gibi nefes alamiyorum. Cok mutsuzum ya cok ozguven denen sey bende yok ne yapmaliyim sadece biraz guzellik istiyorum elhamdulillah halime ama sadece biraz. Ne yapmam lazim omur boyu boyle devam mi etcek

2 sene sabret burnunda kemik yamuk olabilir. Ameliyat olur hem rahat nefes alirsin hem burnunun goruntusu duzelmis olur.
Bana baska bir sorunun varmis gibi gelmedi.

Merhaba. 2000 aralık dogumluyum. Çok fazla çirkinim biliyorum Rabbim bu yuzu layik görmüş ama utanıyorum yani. Yuzumu anlatcak olursam burnum yamuk yani. Burun deliklerimin bi kucuk biri buyuk. Dudagim yamuk. Gozlerim birbirinden farkli. Yani yuzum belli bi sekilde asimetrik. Video cekiyorum surekli. Bildiginiz oyle. Burnumda küçük bi ben var sag tarafinda sag yanagimda busuru sivilce var solda bunlar yok. 162 boyum kilom kirkbes. Zayifim yani herkes cok zayifsin diyo ama genetik napiyim. Annemin yuzu gayet guzel ben oyle degilim ona cekmemisim herkes sima olarak benzetir ama ayrintiya girince ben cok kotuyum. Nasıl gecicek burnum zaten duzgun degil burun sirti laz burnu gibi (lazlari asagilamak icin soylemiyorum genel kavram olarak) uzun yani. Bi de delik farki cikti simdi cok mutsuzum. Hayattan sogudum artik. Arkadaslar cirkin degilsin diyo ama eminim beni teselli etmek icin. Bebekken cocukken yani bes alti yedi yaslarinda cok güzeldim. Herkes bayilirdi. Ergenlige yaklastigim zaman iyice cirkinlestim burnum bozuldu yüzüm her sey mahvoldu dış gorunus anlaminda. Burnumun kikirdagi mi yamuk acaba bi doktora mi gitmem lazim zatrn oyle eskisi gibi nefes alamiyorum. Cok mutsuzum ya cok ozguven denen sey bende yok ne yapmaliyim sadece biraz guzellik istiyorum elhamdulillah halime ama sadece biraz. Ne yapmam lazim omur boyu boyle devam mi etcek

Bu yaslarda doğal.
Çünkü yüzün belli bi olgunluk evresine, artık yetişkin yüzü olmaya doğru gidiyor.
Ben mesela 21 yaşındayım görsen herkes 15 18 arası yaşlara benzediğimi söylerler.
Sanki 5 yaşındaki çocuk gibi severler.
Çok garip.
Benimde son zamanlarda özgüven eksikliğim var.
Bunu aşmaya çalışıyorum.

İstersen fotoğrafını özelden at

Bu yaslarda doğal.
Çünkü yüzün belli bi olgunluk evresine, artık yetişkin yüzü olmaya doğru gidiyor.
Ben mesela 21 yaşındayım görsen herkes 15 18 arası yaşlara benzediğimi söylerler.
Sanki 5 yaşındaki çocuk gibi severler.
Çok garip.
Benimde son zamanlarda özgüven eksikliğim var.
Bunu aşmaya çalışıyorum.

İstersen fotoğrafını özelden at
Yok atamam ama yetişkinliğe giden yol buysa yetişkin olmak istemiyorum :KK43:

Hayatinin en cirkin donemindesin uzulme 2 3 sene sonra yuzun oturucak vucudun yaglanicak vucut hatlarin belirginlesecek daha cocukluktan cikip yetiskinlige geciyosun ne cocuksun ne kadin aradasin o yuzden duygularinda degiskenlik gosteriyo takma bunlari :)

Bikaç sene ver kendine, ben de küçükken güzeldim, ergenlikte sivilce doluydum hatta bildiğin şişko falan olmuştum :KK70: Sonra sivilceler geçti, gögüslerimin ölçüsü oturdu, kilo verdim falan herşey güzelleşti :) çevremde yine çok beğeniliyorum. Ki kaldı ki sen benden zayıfsın ve 2cm daha uzunsun :) simetrik gelmiyor ya yüzün, onlar da hep oturacak, düzelecek tüm yapın. Hafif bi makyaj ve bu bedenle çok güzel olacaksın. Sadece azcık zaman ver kendine. Burnunu bile çoook takarsan estetik yaptırırsın. Olur biter. Üzme kendini. Stres daha çok sivilce yapar zaten.

Öyle mi dersin :KK43: ya of insanlar beni bitiriyor :KK43: ameliyat olsam kesin herkes estetik oldu diye dalgaya falan alır. Estetikli damgası yiycem :'(
Estetik o kadar yaygin ki sokakta gordugumuz bir suru kadin estetikli sen nefes alamadiginida soyluyorsun ne var ki bunda kimse seni damgalamaz korkma.

Canım benim o yaşlarda bizim de yüzümüz çok iyi değildi, sivilceler pörtlüyordu, göğüsler yeni kendine geliyordu falan filan, daha yaşın çok küçük. Önce sen kendini beğen ve sev ki diğerleri de öyle olsun.
Etrafımdaki herkesin maşallahı var gerçi hepsi benden bi yaş buyuk ama baya guzeller iclerinde kendimi cok kotu hissediyorum

X