Cok cirkinim ne yapacagimi bilmiyorum?

Bahtsizbedeviii1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
11
1
22
Allah yaratmış tabi isyan etmek istemiyorum ama çok cirkinim su an lise öğrencisiyim diğer kızların peslerinde erkekler fıldır fıldır bana daha bi çıkma teklifi bile gelmedi.. bi de bu yetmezmiş gibi gidip bi çocuğa sevdiğimi söyledim tabi reddedildim o da haklı ben bile tahammül edemiyorum kendime.Burnum yamuk ağzım yamuk gözlerimin biri büyük biri küçük çok mutsuzum ya. Sürekli çocuk beni görünce dalga falan geçiyordur heralde.. ne yapabilirim bilmiyorum bana bi akıl verin..

Allah yaratmış tabi isyan etmek istemiyorum ama çok cirkinim su an lise öğrencisiyim diğer kızların peslerinde erkekler fıldır fıldır bana daha bi çıkma teklifi bile gelmedi.. bi de bu yetmezmiş gibi gidip bi çocuğa sevdiğimi söyledim tabi reddedildim o da haklı ben bile tahammül edemiyorum kendime.Burnum yamuk ağzım yamuk gözlerimin biri büyük biri küçük çok mutsuzum ya. Sürekli çocuk beni görünce dalga falan geçiyordur heralde.. ne yapabilirim bilmiyorum bana bi akıl verin..

Öyle düşünme hiç kendi gözünde büyütüp çoğaltma bu olayı bahtın güzel olsun ablacım. Şükür et gözün görüyor elin tutuyor Allaha isyan etme asla başka dert vermesin rabbim

Ben normalde çok içine kapanık biriydim hala da öyleyim arkadaslarimin gazına gelip çocuğa söyledim ışte.çok pişmanım yoksa ben kendimi kabulleniyorum zaten.o gaza getiren arkadaslarimda şimdi sana adım atmıyor diye yüzüme vuruyorlar seni istemiyor sevmiyor diyorlar bende çirkin olduğum için böyle olduğunu düşünüyorum boyum 170 kilom 60 fiziğin güzel aslinda da ben cirkinim

Ben normalde çok içine kapanık biriydim hala da öyleyim arkadaslarimin gazına gelip çocuğa söyledim ışte.çok pişmanım yoksa ben kendimi kabulleniyorum zaten.o gaza getiren arkadaslarimda şimdi sana adım atmıyor diye yüzüme vuruyorlar seni istemiyor sevmiyor diyorlar bende çirkin olduğum için böyle olduğunu düşünüyorum boyum 170 kilom 60 fiziğin güzel aslinda da ben cirkinim

Ah ablacım insanları böyle tanı kimse dost değil herkes düşman sırrını verme böyle gün gelir kullanırlar işte dikkatli ol hayat kurallı senin duygularınla oynadıysa merak etme Allah yapanın yanına bırakmaz asla

Çirkinim deme Bn güzelim de bunu kendine etiket yapma bak ben çok kişisel gelişim kitabı okudum sende oku rahatlarsın. Benim boyunda 152 kilom da 60 öleyim mi bence gayet fiziği düzgün aklı başında birisin hiç üzülme 😘😘

Canım yaşın tam güzelliğin önemli olduğunu düşündüğün bi yaş ama sen böyle dusunuyosun diye bu gerçek değil ben hayatımın yaklaşık 25 yılını kendimi sevmeden kendimle mücadeleyle geçirdim bacaklarım zayıf , burnum uzun ayaklarım büyük ellerim büyük , kaşlarım çok siyah ,saçlarım dalgalı ,yüzüm çilli ......... Bu listenin sonu gelmiyodu sonra kendimle barıştım ben herkes gibi olmak zorunda mıyım şimdi şartlar ne olursa olsun en güzel benim 😍 ayrıca erkeklerin etrafında olmaması sana çıkma teklif etmemeleri çirkin olduğunu göstermez . Bu satırlardan sonra anne moduma geçiyorum ,canım senin daha yasin çok küçük erkek arkadaşların olabilir ama duygusal anlamda sevgililik boyutunda olması normal değil doğal değil . Lütfen kendini sev içsel olarak geliştir eğitim hayatını tamamla, güzellik kriterin de etrafında dönen erkekler olmasın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kızlarımız böyle düşününce ben gerçekten çok üzülüyorum . Ben gerçekten çok güzel bi kadın değilim ama beni çok seven her halimle çok seven bi eşim var çünkü o benim etinin kemiklerimin üzerinde nasıl durduguyla ilgilenmiyo aşk sevgi ruhla ilgilidir. Ruhunuzu besleyin🙏🏻

Peşine erkek düşmesini istemek güzellik kavramının kalitesine yakışmaz. Bu çok sakat bir düşünce. Bırakın sizi olduğu gibi seven biri çıksın böylesini kabul edin. Kendisi sevdirmeye çalışmayın insanlar size olduğunuz gibi yaklaşsın. Sırf güzellik için seven erkekler, terketmeyi meslek haline getirmiş erkeklerdir. Takılmayın bu kadar.

Ah ablacım insanları böyle tanı kimse dost değil herkes düşman sırrını verme böyle gün gelir kullanırlar işte dikkatli ol hayat kurallı senin duygularınla oynadıysa merak etme Allah yapanın yanına bırakmaz asla
Çok saol abla ben ne yapayım şimdi o çocuğa hergün görüyorum aynı okuldayiz ben soyledikten sonra egolandi beni görünce havalaniyor

seni sen oldugun icin seven birini bulman zaman alabilir ama senin icin daha kolay guzellik sitandartlarina uymamak senin sucun degil fiziginden memlun olmamak ve yasadigin zorluklar konusunda cozum kendini kabullenmek mutlu olmanin elbet bi yolu vardir.ortam okul degiskligi nebiliyim sil bastan biseyler gerek sana .mesrla bede hep kilkluydum karnim hamile gibi ama estetige maddi olarak imkanim yok.kendime hedef koyup uyamiyorumda.mesela yuzunde beyenmedigin bolgeleri degistirmek istiyorsan cabalamasin kendine maddi imkan yaratmanin yoluna bakmalisin hayatina bir yon verip hedef koymalisin is para gibi..biraz acik oldu ama :)

Canım şu an ergenlik çağındasin. Çok normal bu ergenlige girince insanlıktan çıkıyoruz o haliyle güzel olan çok az. Benim hiç lise aşkım olmadı çünkü kendimi hiç beğenmezdim sadece ben değil erkeklerde begenmezdi. Çirkindim. Ama üniversiteye geçince biraz daha fiziğin oturunca değişmeye başladım. Üniversiteden beri hiç almadığım kadar teklif aldım. Hatta geçen gün bayan bı velim bile gelip hocam ne kadar güzelsiniz ben sizi çok beğeniyorum dedi. Halbuki lisede çirkin ördek yavrusuydum. Ne zmaan biri beni begense lisedeki günlerim aklıma gelir gülerim . Çok kafaya takiyodum bende senin gibi o zmaanalr. Ama insanalr zaman içinde çok değişiyor merak etme. Ayrıca biraz bakımla güzel bı saç kesimi ve makyajın duzeltemeyecegi kadın yoktur

Canım şu an ergenlik çağındasin. Çok normal bu ergenlige girince insanlıktan çıkıyoruz o haliyle güzel olan çok az. Benim hiç lise aşkım olmadı çünkü kendimi hiç beğenmezdim sadece ben değil erkeklerde begenmezdi. Çirkindim. Ama üniversiteye geçince biraz daha fiziğin oturunca değişmeye başladım. Üniversiteden beri hiç almadığım kadar teklif aldım. Hatta geçen gün bayan bı velim bile gelip hocam ne kadar güzelsiniz ben sizi çok beğeniyorum dedi. Halbuki lisede çirkin ördek yavrusuydum. Ne zmaan biri beni begense lisedeki günlerim aklıma gelir gülerim . Çok kafaya takiyodum bende senin gibi o zmaanalr. Ama insanalr zaman içinde çok değişiyor merak etme. Ayrıca biraz bakımla güzel bı saç kesimi ve makyajın duzeltemeyecegi kadın yoktur
Çok teşekkür ederim yazdiklariniz için hocam😃

Güzellik göreceli. Ama her şey güzellik değil. Güzelim ama çok içe kapanıktım. Lisede bana da kimse gelip açılmadı, benden hoşlandığını dile getirmedi. Bu biraz senin tavrınla ilgili. Takma, seni olduğun gibi seven birileri çıkar muhakkak. Ayrıca şöyle düşün, senin birinden hoşlanman birinin egosunu şişiriyorsa o kişi aslında senin için olumlu düşünüyordur. Eğer seni beğenmeseydi o kadar havalara girmezdi. He tabi bu demek değil ki senden hoşlanacak. Yine de "şu kız benden hoşlanıyor" diye bahsederken hoşuna gidecek biriymişsin, böyle düşün.

Lise döneminde ben de sevdiğim çocuk tarafından reddedilince bunalıma girmiştim. Ve o bahsettigin arkadaslardan bende de vardı. İyice çirkin olduğuma inandırmışlardı beni evet onların peşinde erkekler kosardi. Benim pesimde koşan yoktu. Depresyondaydim. Uzaktan akrabamızin oğlu okula öğretmen olarak atandı. Sevdigim çocuğun birgün bana igrenerek baktığını farkettim veya bana öyle gelmişti. Okulun arka bahçesinde ağlıyordum ki akrabamiz olan öğretmen gördü. Derdimi anlattım. Benimle güzelce konuştu aslında çirkin olmadığımı anlattı her gün benimle ilgilendi sohbet etti. 1 haftada kendime güvenim geldi kendimi bir anda azra akın zannetmeye başladım ben kendime güzel geldikçe aynalarla baristikca millete de güzel gelmeye başlamıştım. Artık benim de peşinde koşanlar oluyordu. Sonra lise bitti boyum 155 olsa da üniversitenin en güzel kızları arasındaydım. Pesimden koşanlardan sıkılmaya bile başlamıştım. Sanki lise 2. Siniftaki ilk aşkı tarafından reddedilen ben değildim. Günlerden birgün beni reddeden çocukla karşılaştım. Bir ilgi bir hayranlık. Sanki beni reddeden o değildi. Dünyanın en yakışıklı erkeği sandığım çocuk meğer ne kadar cirkinmis dedim kendi kendime. Ben bunun için mi ağladım bunun peşinde mi koştum iyiki reddetmiş dedim kendime.
Yıllar sonra evlendim çocuklarım var hala akraba konu komşu benim güzelliğimden bahseder. Geçen hafta bir düğüne gittim. Kadının biri seni oğluma alayım dedi.
Ağzın burnun yamuk değil ergenlik döneminde olduğun için yüzün tam oturmamıştır bide cirkin olduğuna inandirmıssin kendini. Al bir ayna her gün kendine çok güzel olduğunu söyle çok güzelmişsin gibi yürü çok güzelmişsin gibi konuş insanlarla İnanki çok işe yarıyor.
Son olarak ilk aşkımı 4 5 ay önce yine gördüm saç baş dökülmüş ihtiyarın teki olmuş. Lanet olsun dedim kendime ben bunu mu beğenmişim acılar çekmişim. Ağzı açık ayran budalası gibi bakıp durdu bense Angelina Jolie edasıyla merhaba deyip geçtim. İyi ki beni reddetmiş diye sükrediyorum

X