çok büyük çok

nazlxixbuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
67
0
ilkokul ikinci sınıftayken aşık oldum ben,ona gidip bunu söylediğimde dalga geçiyorum zannetti,daha sonra6. sınıfa geçtiğimizde aynı sınıftaydık herkes gelip bana galiba seni seviyor dedi.(6. sınıfa kadar onu hala seviyordum!)ben inanmadım ! ona ilk açıldığım zaman benimle dalga geçen kişi neden şimdi böle bir şey yapsın diye düşündüm(çocukluk işte!).daha sonra liseye geçerken o benden daha yüksek puan aldı daha iyi bir liseyi tutturdu....
Ama oraya gitmedi bir şekilde benim kazandığım liseye gelmiş.ama ben onu ilk 1 ay boyunca hiç görmedim, daha sonra okuldan edindiği bir arkadaşı yanıma gelip o seni çok seviyor bu yüzden buraya geldi dedi.Ben önce inanmadım ama daha sonra kendisi geldi 'çıkma' teklif etti.ben reddettim.o beni reddettiği için hıncımı almak istedim .Ama o sene boyunca onu reddetmenin acısıyla yaşadım .en sonunda dayanamayıp arkadaşlarıma ben intihar edeceğim yoksa bu aşktan hiç mi hiç kurtuluşum yok dedim:keşke demez olaydım ondan sonraki 1 ay boyunca(okul yatılıydı) tuvalete bile arkadaşlarımla gittim.(arkadaşlarım beni çok severler)bu 1 ayda 'o' da benim yaptıklarımı en yakın arkadaşlarımdan birinden öğreniyormuş.benim hala onu deliler gibi sevdiğimi çğrenince çok cesaretlenmiş yanıma geldi ama ben dayananmam diye onun yüzüne bile bakamadım ,ama meğersem o bana yeniden teklif etmek için gelmiş.
Lise bitti biz hala deliler gibi aşığız ,birbirimizi sevdiğimizi biliyoruz ama açılamıyoruz.üniversitede ben başka o başka bölüme çıktı.ama nasıl yaptı bilmiyorum(bu gün bile hala sorarım söylemez!).aynı üniversiteye gelmeyi başarmış (ama onun branşı farklıydı tabi)çok büyük bir gösteri vardı.bende çok iyi dans ettiğim için beni tangoya seçtiler birde bana eş seçeceklerini söylediler bir baktım eşim 'o' çıkmasın mı? neredeyse kıriz geçiriyordum.
Günler geçti büyük parti günü geldi çattı!(o zamana kadar provalarda hiç konuşmadık!)dansımızı yaptık 1 fire bile vemedik.herkes ayakta alkışladı.Ama bir baktım'o' yere çoktü elini cebine attı ne çıkardı tahmin edin tek taş kocaman bir pırlanta 'benimle evlenir misin?' demez mi herkesin ortasında.(meğersem herkes onun bana evlenme teklif edeceğini(müdür bile)biliyormuş)...
önce kararsız kaldım ama ona baktım o siyah gözlerine baktım elini tutarak bende yere çöktüm senağlama ağlamaya başladım o benim gözlerimdeki yaşları silerken erkek öğrenciler ''evet! evet!'' diye bağırıyorlardı kızlar ise ağlıyorlardı...
Ve kabul ettim!!EVLENDİK!!!(evlenene kadar çok uzun süre nişanlı kaldık)
şimdi ise bu aşkın meyvesi olan oğlumuza hamileyim....:asigim:

cok güzeldi cnm allah mutluluğunuzu hiç bozmasın herzaman en mutlu gününüzden daha mutlu olun

Ya Ben Baştan Hikaye Zannettim Ama 'evlendik şimdi Hamileyim' Diyince şok Oldum Canim Allah Mutluluğunu Bozmasin Hep Mutlu Olursunuz Inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…