Çok Bilindik Yöntem:Yemek+Su

kpss_23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
122
0
arkadaşlar ben yemek yerken yanımda bir surayi dolusu su ,bardak bulunduruyorum yemeğe çok iştahlı başlıyorum yemek yerken su içiyorum gazoz niyetine ve çok kısa bir süre sonra sofradak tok olarak kalkıyorum su iştahı kesiyo ve bu yontemle çok kısa sürede 3 kilo verdim normalde sofradan tam doymadan kalmazdım şimdi ise kısa sürede karnım doyuyor sizde uygulayın ve zayıfladığınızı gorceksiniz

guzel fıkırde.gel gelelım suyuda içemiyorum ki...ama denıycem hoşuma gıttıı..zorluycam en azından...ama şunu anladım yok yemıycen yersen veremıyorun o kdr!yolu yok bı kıloların :KK43:

tebrik ederim canım ama su yemeklerle beraber içilmez.Her ne kadar çoğumuz içsek de,sağlık açısından sorun oluşturur.Sindirimde problem yaşarsın.Yemekten yarım saat önce veya 1 saat sonra içilmesi gerek.Özellikle yemekten önce içilen su tüm vücuda dağılarak sindirim sisteminin rahat çalışmasını sağlar ve hatta kolesterol oluşumuna engel olur.Yemekten bir saat sonra içilen su ise sindirimi tamamlar ve besinlerin parçalanması sırasında oluşan susuzluğa engel olur.Zaten öncesinde içsen de tokluk hissi elde edersin.Bu arada umarım istediğin kiloya ulaşırsın

aslında bu yontemi ramazanda denedim malum ezan epey geç okunduğu için yemekten çok suya ihtiyaç duyuyodum orucumu suyla açtıktan sonra iştahlı bir şekilde yemek yiyordum arada bir su yudumluyordum dediğim gibi kısa sürede doyup kalkıyorum buda bende kilo vermemi sağladı

tebrik ederim canım ama su yemeklerle beraber içilmez.Her ne kadar çoğumuz içsek de,sağlık açısından sorun oluşturur.Sindirimde problem yaşarsın.Yemekten yarım saat önce veya 1 saat sonra içilmesi gerek.Özellikle yemekten önce içilen su tüm vücuda dağılarak sindirim sisteminin rahat çalışmasını sağlar ve hatta kolesterol oluşumuna engel olur.Yemekten bir saat sonra içilen su ise sindirimi tamamlar ve besinlerin parçalanması sırasında oluşan susuzluğa engel olur.Zaten öncesinde içsen de tokluk hissi elde edersin.Bu arada umarım istediğin kiloya ulaşırsın

aslında yemekten yarım saat oncede içebilirim yani ramazandan sonra bu yonteminde iştaımı keseceğine inanıyorum inşlaa hepmz su kilolardan kurtuluruz

guzel fıkırde.gel gelelım suyuda içemiyorum ki...ama denıycem hoşuma gıttıı..zorluycam en azından...ama şunu anladım yok yemıycen yersen veremıyorun o kdr!yolu yok bı kıloların :KK43:

ilk yudum yudum başladım bende sonra alıştım içebiliyorum belki başta zor olur ama sonrası farkına varmadan elim su bardağına gidiyo:))

arkadaşlar ben yemek yerken yanımda bir surayi dolusu su ,bardak bulunduruyorum yemeğe çok iştahlı başlıyorum yemek yerken su içiyorum gazoz niyetine ve çok kısa bir süre sonra sofradak tok olarak kalkıyorum su iştahı kesiyo ve bu yontemle çok kısa sürede 3 kilo verdim normalde sofradan tam doymadan kalmazdım şimdi ise kısa sürede karnım doyuyor sizde uygulayın ve zayıfladığınızı gorceksiniz

canım ben yemek yerken çok su içiyorum ama tokluk hissi gelmiyo habire yiyorum. ben yemekte çok fazla su içmenin kiloya yol açtığını duymuştumsenin bu yöntemle zayıfladıgını okuyunca sasırdım doğrusu :S

canım ben yemek yerken çok su içiyorum ama tokluk hissi gelmiyo habire yiyorum. ben yemekte çok fazla su içmenin kiloya yol açtığını duymuştumsenin bu yöntemle zayıfladıgını okuyunca sasırdım doğrusu :S

yemekte çok fazla su içmenin kiloya yol açtığını bende duymuştum canım. o yüzden yemekte fazla su içmemeye dikkat ediyorum.

benim babam da her öğünde su içer yemeğe başlamadan yemekortasında kesin içer yani kg da yoktur babamda hemde maşallah çok sağlıklı aslıda iyi fikir

ismini hatılamıyorum ama ünlü bi doktor
yemek arasında suç içmenin hiç bi sorun yaratmadığını söylüyodu
pier dukan mıydı canan karatay mı bilmiyorum
o kadar çok zayıflama kitabı okuyunca kafa karışıyo tabi
ama yemek arası öncesi sonrası ayrımı yapmadan su için
hatta yemek arasında içmeye özellikle özen gösterin
az yiyerek tok kalkarsınız diyodu

bende şaşırdım açıkcası ben kızıma yemek arası su içiriyorum kilo alsın diye kilo aldığıda yok kızıma yemek arası suya son kendimde deniyim birde

hem sağlıklı hemde basit bir yöntem :)
kesinlikle denemeye başlıyorum:)
hedem 4 kilo :)

rica ederim arkadaşlar bende epey işe yaradı tavsiye ederim ciddi ciddi yemekten kesiliyorum iştahla başlanan yemek tam tok kalkmıyorum haliyle kiloda gidiyo

X