Çok Belalı 40 Gün Geliyor (diyorlar)

bende sevgilimle eylul sonundan beri cok kotuyum ayrıldık bile vay be bundanmıdır ki

Demekki düzelme günlerini bekleyelim bir de aralığa kadar.Cidden nasıl etkilemiş ya şok oldum okuyunca.

Bugün bir astrolog - ki bu astrologun olacak dediği şeyler çıkıyor - 6 Kasım'da duygusallık başlıyor.
Gerilme dönemi sona eriyor dedi. Aşk geliyormuş. :KK66:)

Evet ben de çok sevindim duyunca. :) Herkes aşk yaşayacak gibi bir şey de söyledi üstelik.
İnşallah diyorum. :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
18 Kasım-6 Aralık sonrası pişmanlık anlamındadır.
Böyle yazıyorya bir de buna güveniyorum.

Bugün bir astrolog - ki bu astrologun olacak dediği şeyler çıkıyor - 6 Kasım'da duygusallık başlıyor.
Gerilme dönemi sona eriyor dedi. Aşk geliyormuş. :KK66:)

ayyyy inş tryamour yaa aşkı beklemekten ağaç oldum valla gelmiyo bi türlü :Saruboceq:kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ayyyy inş tryamour yaa aşkı beklemekten ağaç oldum valla gelmiyo bi türlü :Saruboceq:kaydirigubbakcemile3

Ayyy ben de yaa... Üffff... senağlama Yaklaşık 1,5 yıldır aşk yok hayatımda. Yetti artık. mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
boga burcuyum cok sükür kavga felan yok ama bu siralar cook keyifsizim anlam veremiyorum. bilmiyorumkismile

yaa benimde 1 aydır falan içimde hep bi sıkıntı var,çok şükür kavga gürültü yok ama içimde hep bi huzursuzluk,yalnız hissediyorm kendimi:KK14:

Ne çok etkilenen varmış cidden..:44:
Neyse az kaldı az..:KK70:
Şimdilik bir sorunumuz kalmadı gerçi..:KK17:

Tam olarak ay sonunu bekleyin. Kare açılar düzelmeye başlıyor. Jüpiter uranüs geri hareket ediyordu düz seyrine başlayacaklar. Sonrası selamet.

ates grubundanim komik ama gercek... son 1 aydir sinir küpüyüm..nisanlimla aram bozuktu..
suan cok sükür iyiyiz.. son gününde gördüm bu paylasimida.. saka gibi
inanmayanlar olabilir ama herkesin ki mi tesadüf yahu..

bana ters etki yaptı heralde son derece umursamaz ve rahatım uzun zaman sonra valla ..........takmıyorum bişeyi gerginlik yok artık ..........:)

X