ÇOK ACİL YAVRU KEDİ BAKIMI

Verda_xxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
36
17
22
Merhaba arkadaşlar bizim garaja bir kedi düşmüş çatıdan ve burada doğum yapmış, garaj kapalı oldugu içinde günlerce aç kalmış.Dün sabah yemek verdim hepsini yedi yavrularınıda emziriyordu. Bu sabah yine yemek vermeye gittiğimde anne kedi garajda yoktu. Sanırım garaj bir sıra açıldığında anne kedi çıkıp gitmiş. Yavrularda ciyak ciyak ağlıyordu sanırım aç oldukları için, galiba anne kedi onları terk etti çünkü dün geceden beri yok. Kedileri temiz bir kutuya koydum şu an orda uyuyorlar ama garaj çok pis hemen heryerlerinde böcekler var yavruların. Yavrular 5 tane 1 haftalıklar ve şu an çok kötü durumdalar. Eve çıkartamıyorum annem izin vermiyor, sokağa koyamam daha yürüyemiyorlar bile ölürler. Garajda ise çok duramazlar komşular hep hayvan düşmanı istemiyorlar. Nasıl bakacağımı bilmiyorum. internetten bakarak ev yapımı kedi maması yaptım şiringa ile besleyecegim birazdan. Onun dışında cok pisler eldiven ile dokunabiliyorum.Napıcam nasıl bakılır yavru kedi acil yardım gerekli ölmelerini istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…