Çok acil yardım lutfen

İlk hcg 2352 33 saat sonra 2931 yirmi dört saat sonra 3200 son HCG me doktor bakmadı bu değerler saanki çok artış yok gibi sanırım boşuna umut ediyorum bu dış gebelik galiab

İlk hcg 2352 33 saat sonra 2931 yirmi dört saat sonra 3200 son HCG me doktor bakmadı bu değerler saanki çok artış yok gibi sanırım boşuna umut ediyorum bu dış gebelik galiab
İğne erken olursa daha iyi cevap veriyor.

Senin sağlıklı gebelik olabilir diye mi bekliyorlar.

Rahimde kalınlaşma mı vardı sanki öyle hatırlıyorum.

Sadi konuk da mısın?

Kese var mı?
Çapi kaç mm hepsine bakılıyor.

Teşhis önemli işte.

Sağlıklı gebelik olabilir diye bekliyorlar galiba senin.

Kısaca özet geçeyim. Evde test yaptım silik çıktı doktora gittim adet tarihime göre görünmesi gereken kese görünmedi. Bekleyelim dediler beta değerlerim de düzensiz artıyordu. Dış gebelik olabilir bir hafta bekle dediler bekleyemedim özele gittim sağlıksız gebelik var kürtaj yapalım eğer beta değerin düşerse kurtulursun düşmezse dış gebeliktir dediler kürtaj oldum kürtaj öncesi 400 olan beta kürtajdan bir gün sonra 800 oldu. Hemen araştırma hastanesine gönderdi iğne olman gerek ama iğne bi tek onlarda var dedi. Gittim 5 gün yattım tedaviye başlamadılar sürekli alttan muayene ettiler betam 1900 lere çıktı. En son sağ tüpte göründü iğne dediler iğneyi bulamadım. Çıkış istedim çünkü beni çok yıprattılar. Devlete gittim iğne olmadığını gebeliğin büyüdüğünü falyazdıklarımızı an anlattım dosyamın resmini çekmiştim verdim onlara hemen ameliyat dediler. Karından da artık görünmeye başlamıştı. Kalp atışı vardı 5 mm den büyüktü tüpe yapışmıştı. Tüpümü de aldılar. 5 gün de öyle yattım. Çok zor bi süreç rabbim yaşatmasın kimsey

Igneyi sizden mi bulmanızı istediler .burası nasil bir.hastaneymis hayretle okudum yazdıklarınizi..gecmis olsun cok

İğne erken olursa daha iyi cevap veriyor.

Senin sağlıklı gebelik olabilir diye mi bekliyorlar.

Rahimde kalınlaşma mı vardı sanki öyle hatırlıyorum.

Sadi konuk da mısın?
Rahimde kalınlaşma var bide rahim içinde keseye benzer birşey var dün 3mm bugün 4.5 mm olmus o yüzden bekliyorlar

Igneyi sizden mi bulmanızı istediler .burası nasil bir.hastaneymis hayretle okudum yazdıklarınizi..gecmis olsun cok
Evet araştırma hastanesi. Doktorum beni iğne bi tek onlarda var diye oraya gönderdi onlar da bizim bulmamızı söylediler ben de ben buraya iğne için geldim neden ben buluyorum dedim bizde ağrı kesici bile yok diye küstahça bi yanıt verdi asistan. Allah oralara düşürmesin bi daha

Eklentiler

• 555B17A9-3867-4CCF-B912-B2B8C18516FF.jpeg
    555B17A9-3867-4CCF-B912-B2B8C18516FF.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 39
Selamlar,
Ben 2 gün önce vakum kürtaj oldum. Dış gebelikten şüphe ediyorduk ama rahimde kese benzeri bir şey göründü. İğneden önce deneyelim düşmezse iğne yaparız dedi doktor . Patolaojiye gönderdik sonuca göre karar verilecek. Şimdi ara ara şiddetli sancım oluyor . Bu normal mi ?
Sizin durumlar nasıl?

Selamlar,
Ben 2 gün önce vakum kürtaj oldum. Dış gebelikten şüphe ediyorduk ama rahimde kese benzeri bir şey göründü. İğneden önce deneyelim düşmezse iğne yaparız dedi doktor . Patolaojiye gönderdik sonuca göre karar verilecek. Şimdi ara ara şiddetli sancım oluyor . Bu normal mi ?
Dış gebelikte karın ağrısı falan oluyor. Bende ağrı kanama vs yoktu çok şaşırmışlardı. Çok dikkat edin. Tekrar bi beta tahlili yapsaydınız

X