Aile Planlaması Çocuktan önce iki bin kez düşünün..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
35
Evlilik kurtarılır eve daha çok bağlanır belki değişir diye asla çocuk yapmayın.. yaşayan biri olarak söyleyeyim her şey daha kötü oldu şu an eşim beni tamamen gözden çıkarmış durumda resmi olarak evliyim aynı evde yaşıyorum faka
T bedeen burada ruhen çok uzaklarda biresim varseviyorum da katlanıyorum falan değil seviyorum evet ama bu şekilde de gitmez biliyorum ne yapacağımı bilmiyorum haklarımi korumak dszorundayım eşimi yıllarca tanıyan insanlar sende evliyken sana çocuğuna bakmayan ilgilenmeyen boşanınca yüzüne bile bakmaz diyorlar çocuğa bile para vermez diyorlar Ne yapacağımı bilmiyorum sırf çocuğu düşündüğüm için son 1 senedir özellikle devam ediyorum

Eğer mutlu değilseniz neden sürdürme cabasjndasiniz sizde çıkarin hayatımızda. Huzurla yaşayın herkesi dinlemeyin
Neler neler diyorlar...
Benim giidp dava acmami bekliyorlar bence kaç kez soledim .. git ver. Mahkemeye dedim sen ver dedi ..

Benin kocamda öyleydi canım bende onu gözden çıkarana kadar!Sonra ağlaya zirlaya geri döndü sende ben gibi ipleri vermişsin eline sana tavsiyem seni istemeyeni sen hiç isteme giden senden ömürden gidiyor ve o hak etmiyor

etrafındakiler avukat mı hayırdır? sana ve özellikle çocuğa nafaka vermek zorunda. vermezse maaşından kesilir, haciz gelir söke söke alırlar. tabii bu durumda vermiyo işte napim demek yerine hakkınızı aramak zorundasınız. 1 gün geçince bile haciz işlemi başlatılır. kendinizi sağlama aldıktan sonra avukata danışın. uğraşamam derseniz o başka.

boşanmış bi anne baba çocuğu olarak da şunu ekleyeyim naçizane. çocuk için evlilik sürdülmez. hayatımın en huzurlu dönemini annemle babam boşandıktan sonra yaşadım... çocukları salak zannetmeyin. 9-10 yaşından sonra evdeki huzursuzluğu, hatta babanın sorumsuzluğunu bile algılamaya başlayacak.

Haklısınız bunları duusnuyorum ben de çocuğumun hakkini alamamaktan korkum kendim için hiç bir şey istemiyorum.. bayramda bile harçlık vermeyen insanlar bunlar boşanınca tamamen maddi manevi benim.uzerime kalacak her şey bunu çok iyi biliyorum.. tek kuşkum hakkımı alamamak

çocuğunuzun hakkını alamamak diye bi şey söz konusu olamaz, bu sebeple hapis yatan insanlar var. avukata danışırsanız o daha detaylı anlatır. bayramda harçlık vermemekle işin hukuki boyutu aynı değil. harçlık kişinin inisiyatifindedir, nafaka vermemenin yaptırımı var.

Teşekkür ederim sordum daha önce gitmiştim.avukata son anda vazg ctim hamileyim diye o da böyle söyledi .. umarım böyle olur.. biraz geç işliyor bu süreçler.. üç beş ay vermeyenler oluyor nafaka yine de bisye yapamıyorlar çevremde de var bir tane örnek bahane sunuyo eski koca o süre zarfında ben bakıyordum mecbur değilim.nafakaya diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…