cocuklari okula, krese,yurda gidenler kulübü

günaydinlar herkese gitmeden bir bakayim dedim görüsürüz sonra

benim cocuklar gitti biz isvicrede yasadigimiz icin kres mecbur degil fakat anaokulu mecbur.kres anasinifi icin ön hazirlik oluyor anasinifinda karsilasacagimiz zorluklari kresde atlatiyoruz mesela benim ortanca oglumu krese biraktigimde iki gözü iki cesme agliyordu birakma beni diye 3 haftada listi cünü haftada iki sefer gidiyordu.anasinifina gidince sen git anne diyordu cok avantalari nvar zaten hep oyon oynuyorlar bence faydali herkese tavsiye ederim

günaydın hanımlar herkese güzel bir gün dilerima.s a.s a.s
benim kızım birazdan gelcek okuldan bende onu bekliyom ölen yemeyi hazırlıyacam ama tabi buradan kalkabilirsem :roflol: :roflol: :roflol:

benim cocuklar gitti biz isvicrede yasadigimiz icin kres mecbur degil fakat anaokulu mecbur.kres anasinifi icin ön hazirlik oluyor anasinifinda karsilasacagimiz zorluklari kresde atlatiyoruz mesela benim ortanca oglumu krese biraktigimde iki gözü iki cesme agliyordu birakma beni diye 3 haftada listi cünü haftada iki sefer gidiyordu.anasinifina gidince sen git anne diyordu cok avantalari nvar zaten hep oyon oynuyorlar bence faydali herkese tavsiye ederim

hosgeldin canim evet kres cok faydali olacagina insniyorum benim kizimda gidiyo burda mecburen 3 yasinda gitmeleri gerek

günaydın hanımlar herkese güzel bir gün dilerima.s a.s a.s
benim kızım birazdan gelcek okuldan bende onu bekliyom ölen yemeyi hazırlıyacam ama tabi buradan kalkabilirsem :roflol: :roflol: :roflol:

sagol canim kizinda gelincekendisi hazirlar bosver otur :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
dicemde seni uyusuk garuuuu seni :roflol: :roflol: :roflol:

be cikiyorum sabah cikmistik evden yeni geldik sinemaya gittik
simdide az uzanacam yarina görüsürüz hepinize iyi aksamlar

günaydinlar herkeslere ben kizimi krese biraktim geldim
cayimi icip is basi yapacam ozaman lkadar burdayim
nasilsiniz bakalim ben pek giremedim esim evdeydi

günaydın canım.meleğimiz nasıl bakalım.
öpüyorum sizleria.s.

günaydin canim iyi prensesim krese biraktimda geldim
bugün hava güzel olacak galiba günes acti
bende kar tulumu giydirdim pisecek artik disari ciktiklarinda
senin mlegin nasil bende öpüyorum canim Şeniz Şeniz

canım benim meleğimde iyi.
dün toplantısı vardı teyzesi.öğretmeni o kadar memnunki anlatamam.dün konuşurken beni çok gururlandırdı.sınıfında en iyilerin başında geliyor teyzesi.öğretmeni toplantıda özellikle onun hakkında o kadar uzun konuştuki anlatamam.genelde onu örnek gösterdi.çok mutlu oldum çokkkkkkkkk.
:sm_cool:

dün toplantısı vardı teyzesi.öğretmeni o kadar memnunki anlatamam.dün konuşurken beni çok gururlandırdı.sınıfında en iyilerin başında geliyor teyzesi.öğretmeni toplantıda özellikle onun hakkında o kadar uzun konuştuki anlatamam.genelde onu örnek gösterdi.çok mutlu oldum çokkkkkkkkk.

oh negüzel canim insallah hep böyle olur insallah benimkide beni herzaman gururlandirir :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah canım.hepimizin melekleri inşallah hep gururlandırırlar bizi.
allah bahtlarını açık etsin inşallah canım.

bu arada artik internetimiz kapanmayacak galiba ucuz bir tarife bulduk
ve dün esim aradai artik bakalim insallah bir sorun cikarmazlarda
yoksa nekadar intarnetsiz kalirim belli degil esimin ailesine aitti bu tl internet
onlar temelli gidecegiz diye kapattirdilar bizede yeni hat almak düstü

kızz senin kızınla benim kızım aynı sınıfta olmasın bizimde toplantımız vardı dün...:roflol:
şaka bi yana benim kızım hakkındada çok güzel şeyler söyledi durumunun çok ama çok iyi olduğunu söyledi...sende anlarsın bu duygunun tarifi yok demi...kaydirigubbakcemile2

kızz senin kızınla benim kızım aynı sınıfta olmasın bizimde toplantımız vardı dün...:roflol:
şaka bi yana benim kızım hakkındada çok güzel şeyler söyledi durumunun çok ama çok iyi olduğunu söyledi...sende anlarsın bu duygunun tarifi yok demi...kaydirigubbakcemile2

ohhh ne güzel ya evet cocugun birseyde basarili olunca seviniyorsun
bizimkilerde kreste oyunlar yapiyolarmis ilk günü hep benim prensesim kazanmis
komsunun ogluda kiskanmis onu diyomus ki hep melisa kazandi hicbirseyden
anlamiyo ama hepsini tutturuyo diyomus ve hic cikolatalari yemiyo diyomus
benim kizim almancasi yoktu ozamanlar ama allaha sükürki artik cok cok iyi
darisi basima insallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

evet hayatım bu duygunu hiç bir tarifi yok.allah hep bu duyguları yaşamayı nasip etsin bize.:Saruboceq:

evet hayatım bu duygunu hiç bir tarifi yok.allah hep bu duyguları yaşamayı nasip etsin bize.:Saruboceq:

canim demekki her yerde veliler toplantisi varmis benim yegenlerinde varmista :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
yoksa hepsi ayni siniftalarmi :roflol: :roflol:

X