cocuklari okula, krese,yurda gidenler kulübü

minikcim sen gel boşver.hadi benim kız gidiyor.
ama bizde okuyoruz kendimize burdan birde veli buldukmu tamamdır bu iş.:roflol:
bak ben senin velin olurum istersen.:roflol::roflol:
sende benim velim ol oldu bitti bu iş.

o zaman annelerımızın buraya uye olması lazım kısssss:roflol::roflol::roflol:
velım benım senden ıyı velı nerden bulacam demı ama
al bırını vur otekıne 30 olduk daha velımız var okulluyuz:roflol::roflol:

hosgeldin canim a.s. a.s. a.s. a.s. ask olsun senininadina olurmu bak ne demisim hazirlik yapanlarda gelsin dedim okumadinmi yoksa pattadami girdin iceriye :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ık canım geldım geldım gırdım :roflol:

negüzel bak sayemizde tecrübe kazanacaksın:roflol:
kızma şekerim aksine teşkkür etmen lazım:roflol::roflol:demi ama şekerlerkaydirigubbakcemile3

evet haklısın bebegım yaa cok cok tesekkur edıyorum sızlere
seneye kadar epey tecrube edınecegım sanırım
ılk ders ogretmenın onemlı oldugunu ogrendım ılk bır kac gunde annelerını ısteyıp agladıklarını eeeeeee dıger konular neler:uhm:

canim evet ögretmen cok önemli cocuklara ilgisiz olsaydi nasil atlatirdiniz demi
cocuklari nekadar uzak tutarsan tut etkileniyolar
allah herzaman öyle eder insallah hepimizin cocuklari sansli olur insallah

evet cok haklisin canim tecrübe kazan gel kiz minigim
burasida senin evin sayilir Şeniz Şeniz

sagolasın canım benım tecrubelendırın benı anammmmm:roflol:

tabi minikcim benden güzel velimi olur:roflol:
tabi senden iyi velide olmaz.a.s.
şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk sevinçliyiz hepimiz yaşasın okulumuz:roflol::roflol:

heyyyyyyyy yer açın bakem bende geldimdelikafadulden delikafadulden delikafadulden
emiycim topiğin hayırlı olsun şekercimsırnaşık şey benimde bir kızım var biliyosun bide 5. sınıfa gidiyo onuda biliyosuna.s topik açtığını yeni öğrendim allah seni inandırsınki koşa koşa koştum geldim delikafadulden sırf seni yalnız bırakmamak için yanemkaydirigubbakcemile3

benim kızımda birinci sınıfa gidiyor bildiğiniz gibi bende burdayım bundan sonra....
emiycim topiğin hayırlı olsun canıma.s. a.s. a.s.
allaha şükür ne ana okulunda nede bu sene okula alışma konusunda ve derslerinde hiç bir sorun yaşamadım inşallah böyle giderizkaydirigubbakcemile5
öpüyorum kızlar görüşürüz....

o zaman annelerımızın buraya uye olması lazım kısssss:roflol::roflol::roflol:
velım benım senden ıyı velı nerden bulacam demı ama
al bırını vur otekıne 30 olduk daha velımız var okulluyuz:roflol::roflol:

ık canım geldım geldım gırdım :roflol:

evet haklısın bebegım yaa cok cok tesekkur edıyorum sızlere
seneye kadar epey tecrube edınecegım sanırım
ılk ders ogretmenın onemlı oldugunu ogrendım ılk bır kac gunde annelerını ısteyıp agladıklarını eeeeeee dıger konular neler:uhm:

sagolasın canım benım tecrubelendırın benı anammmmm:roflol:

böyle ögrenciye can kurban masallah grenci amaögretmeyi daha cok seviyo :roflol: :roflol: :roflol:

heyyyyyyyy yer açın bakem bende geldimdelikafadulden delikafadulden delikafadulden
emiycim topiğin hayırlı olsun şekercimsırnaşık şey benimde bir kızım var biliyosun bide 5. sınıfa gidiyo onuda biliyosuna.s topik açtığını yeni öğrendim allah seni inandırsınki koşa koşa koştum geldim delikafadulden sırf seni yalnız bırakmamak için yanemkaydirigubbakcemile3

hosgeldin bebisim canim bilmezmiyim kosa kosa geldigini tekrar hosgeldin Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

benim kızımda birinci sınıfa gidiyor bildiğiniz gibi bende burdayım bundan sonra....
emiycim topiğin hayırlı olsun canıma.s. a.s. a.s.
allaha şükür ne ana okulunda nede bu sene okula alışma konusunda ve derslerinde hiç bir sorun yaşamadım inşallah böyle giderizkaydirigubbakcemile5
öpüyorum kızlar görüşürüz....

hosgeldin canim a.s. a.s. ben cok sorun yasadim ne güzel sen yasamayanlardansin Şeniz Şeniz Şeniz

gunaydınlar okullu annelerıııııııııııı
ıyı hafta sonları dılıyorum canlarım benım sızlerede
bugun gezıp dınlenme yarın camasır utu okul hazırlıkları odevlerın kontrolu.
bızım her hafta sonu fıx boyleydıde cocukken o aklıma geldı bırden.
sızlerde durum buna benzer bıseymı?
gorusmek uzere canlarım benım sızlere ıyı tatıller opuyorum okullu prenses ve prenslerımı

gorusmek uzere canlarım benım sızlere ıyı tatıller opuyorum okullu prenses ve prenslerımı
günaydın canım
evet aynen dediğin gibi şekerim
bizde seni ve meleklerini öpüyoruz canıma.s.ŞenizŞeniz

sanada günaydin canim erkencisin bugün köye gidektiniz demi ondan erken kalkmis olmalisin bizde senin prenseslerini öpüyoruz canim Şeniz Şeniz

günaydın canım
evet aynen dediğin gibi şekerim
bizde seni ve meleklerini öpüyoruz canıma.s.ŞenizŞeniz

günaydin canim a.s. a.s. a.s.

günaydin okullu cocuklarin anneleri nasilsiniz bakalim esim evde 4 gün ondan pek pcye oturamiyorum
bugün benim kiz yine ayni saatinde kalkmis anne krese gidelimmi
hayir bügün tatil okul yok dedim hayir var diyo yani hafta sonu bile gitmek istiyo tatil yok bize :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

emiy canım hayırlı olsun topiğin cnm
kambersiz düğün olurmu şekerler koşa koşa geldim valla
benimde 4.sınıfa giden bir meleğim var
ayyyy kıslar bize topik dayanmıyoo artık daha fazla burdayız
çoookkkkk sewindimmmmmm

emiy canım hayırlı olsun topiğin cnm
kambersiz düğün olurmu şekerler koşa koşa geldim valla
benimde 4.sınıfa giden bir meleğim var
ayyyy kıslar bize topik dayanmıyoo artık daha fazla burdayız
çoookkkkk sewindimmmmmm

hosgeldin canim sagol gel canim gel kosa kosa gel

canim topik acildikca daha cok zamangeciriyoruz birgün kocalar cyi kiracaklar gibime geliyo kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı :roflol: :roflol: :roflol:

bencede tatlım az kaldı:roflol::roflol::roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: ben onun icin esim evde oldumu pek pc basina gecmiyorum
yazik adam aksama kadar calisiyo dese sürekli basindasin diye hakli onla oturmak gerek birazda

neyse cikmam gerek arkadaslarta gidecez hazirlanmam gerek öpüyorum hepinizi byeeeeee

kizlar sacimi boyadimmmmmmm ama hicbir fark yok sacim siyah olunca fark göremedim birdaha boyamam gerekiyo neyse ciktim bye

kizlar sacimi boyadimmmmmmm ama hicbir fark yok sacim siyah olunca fark göremedim birdaha boyamam gerekiyo neyse ciktim bye

güle güle kullan saçını canım ama resim isteriz bakalım nasıl olmuş-tatlicadiarzu-

güle güle kullan saçını canım ama resim isteriz bakalım nasıl olmuş-tatlicadiarzu-

sagol canim birdaha boyayimda tam rengini alsin ozaman koyarim
bu arada sacimi esime boyattim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X