Çocukla yurtdışı

Çocukla tayland bali bilemedim ya.. Önyargı olabilir ama oralarda çok bulaşıcı hastalık olur gibi hissediyorum
Ben gittim hastalanmadım 😐Hindistan falan gibi değil yani. Fuhuş çok yaygın da çocuğun alakası zaten olmayacak oralarla. Ama benim de tanıdığım birinin çocuğu kaçırıldı. O anlamda sakat

Benim oğlum daha iki yaşında ve uysal bir çocuk olmasina rağmen tatillerde benim etimi tüyümü yiyor.
Thailand veya Bali bence uygun değil (havasi aşiri nemli ve basik)- yunan adalari olabilir bence

Çocuk kaçırma olaylarını bilmiyordum. Mexicoda çok oluyor diye biliyorum
Aslında ben direkt tanımıyorum, çok yakın arkadaşımın yakın arkadaşıydı bunlar. Markette kaşla göz arası götürmüşler 7 8 yaşında kız çocuğunu. Adam işi gücü bıraktı senelerce kaldı orda bulmaya çalıştı, annesi galiba akli dengesini kaybetti falan çok şoke olmuştum duyunca, hepsinin hayatı bitti

Aslında ben direkt tanımıyorum, çok yakın arkadaşımın yakın arkadaşıydı bunlar. Markette kaşla göz arası götürmüşler 7 8 yaşında kız çocuğunu. Adam işi gücü bıraktı senelerce kaldı orda bulmaya çalıştı, annesi galiba akli dengesini kaybetti falan çok şoke olmuştum duyunca, hepsinin hayatı bitti

Çok feci bir durum. Şok oldum şuanda. Oğlum okula başlamadan gitmek istediğim ülkelerin arasindaydi.

X