Çocuk sahibi olamamak

kumru605

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
3
1
31
Sevgili Kadınlar, İnananın o kadar çok içim acıyor ki. 2 yıllık evliyim ve 1 sene önce çocuk istediğimden öncelikle doktora gidip bir görüneyim varsa bir sorun düzelteyim istedim. Aslında bir sorun olmadığını düşünerek gitmiştim nitekim öyle olmadı doktor yumurta rezervimin az olduüunu söyledi. Bize geç kalmamak için bir an önce tüp bebek denememi söyledi. İlk tüp bebek sonucum negatif oldu. Dedim sonra yine denerim kendiliğinden olacağını ümit etmedim hiç derken 2 ay sonra kendiliğinden oldu. O kadar mutlu olmuştum ki dedim bu bana verilmiş bir mucize ta kii bir sabah kanamam olana dek. Kalp atışlarını duyamadan düştü bebeğim. O kadar üzüldüm ki ama güçlü olmak zorundaydım. Dedim yine kendiliğinden olur. 8 ay denedik ve olmayınca 2. Tüp bebek tedavimi oldum. Bugün 2. Tüp bebek tedavimin de negatif olduğunu öğrendim. Aslında çok umut etmiştim bu sefer olacak diye. Şimdi yine bir umutsuzluğa sürüklendim. Sanki hiç olmayacakmış gibi. Buraya acımı kimseyle paylaşamadığım için yazdım.

Amin inşallah.🌸amh 0.01 yani çok düşük ama yinede 5 adet yumurta toplanmıştı

Umarım en kısa zamanda hamile olduğunu öğrenirsiniz fakat konuyu yanlış yere açmışsınız

Her zaman ümitli ol olumlama yap bak tüp bebem denemişsin sonra kendi kendine olmuş bir kere olduysa yine olur allahın izniyle allahım sana hayırlı sağlıklı güzel bir evlat nasip etsin en doğru zamanda belki vakti var bekliyorsun, kızın ya da oğlun seni bekliyor bir yerlerde :)

X