çocuk odası için halı arıyorum

serzume

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
4
0
Oğlumun odası için halı arıyorum..elinde olan ve satmak isteyen varsa ve buraya yazarsa sevinirim :Saruboceq:

p1020431gq6.jpg

Canım benim oğlumun odasında bu modelden var. Kesip kullandığımız için bir parçası duruyor kenarda. Modeli beğenirsen ölçülerinde uyarsa sana gönderebilirim bedelsiz olarak. :) Oğluna yılbaşı hediyesi olur. :)

p1020431gq6.jpg

Canım benim oğlumun odasında bu modelden var. Kesip kullandığımız için bir parçası duruyor kenarda. Modeli beğenirsen ölçülerinde uyarsa sana gönderebilirim bedelsiz olarak. :) Oğluna yılbaşı hediyesi olur. :)

diğer arkadasıma uygun olmaz ise ben talibim halınıza oğlumun cok hosuna gitti :1rolleyes:

p1020431gq6.jpg

Çok teşekkürler mesajınızı yeni gördüm cevaplayamadım o yüzden..modeli çok güzel yollarsanız sevirim..ayrıca çok düşüncelisiniz çok çok teşekkürler ..adresimi özelden yollayayım size..

X