Çocuğuyla Gurur Duyan ve Ona Teşekkür Etmek İsteyen Tüm Anneler Buraya Buyrun

ben de oğluma teşekkür ediyorum.seviye sınavında türkiye birincisi olup beni havalara uçurduğu içinve bu kadar tatlı olduğu için ve çok yakışıklı olduğu için ve çok akıllı olduğu için ve beni anne yaptığı için ve ..........

Benim güzel kızım, hakkında hep güzel duyumlar aldığım için beni çok gururlandırıyorsun.Benim güzel ve asil kızım bana iyi bir arkadaş olduğun çok çok teşekkür ederim...
Ah beni yaramaz ve huysuz oğlum,annneeeemmm diyerek o minik kollarınla beni sımsıcak sardığın için çok çok teşekkür ederim...

deryacaa ve mozilla duygularımı aynen dile getirmişsiniz.benim de 3 kızım var.allah hepimizin çocuklarını bağışlasın.olmayanlara da yüce rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah.

benim minik aşkım daha üç bucuk aylık ama
bana dünyadaki en güzel duyguları yaşatığı için
gözlerime öyle güzel bakıp benim dünyadaki hiçbir şeye degişmeyecegim gülüşü için
kendimi anne oldugum için önemli hissetmemi sagladıgı için
ona ve gelecegine dair kurdugum güzel hayaller için
eşimle benim paylatığımız en güzel şey oldugu için
gönülden dua ve şükretmemi sağladığı için
kızıma ve onu veren tanrıya cooook teşekkür ediyorum

deryacaa ve mozilla duygularımı aynen dile getirmişsiniz.benim de 3 kızım var.allah hepimizin çocuklarını bağışlasın.olmayanlara da yüce rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah.

Bana En Erdemli Duyguyu Tattirdiğin Için En önemlisi Benim Canim Olduğun Için Teşekkür Ederim Annecim Sen Bizim Herşeyimizssin

Benim henüz çocuğum yok ama umarım ilerde bu duyguyu bende yaşarım.Bende tüm çocukları iyi niyetli ve tertemiz kalplerinden dolayı teşekkür ediyorum:1hug:a.s.

Canim Annecim ,şelalem Diyerek Beni Sevdiğin Için ..yillar Sonra Anne Olmayi Sayende Tadabildiğim Için Dünyami Evimizi Kucağimizi Doldurduğun Için Binlerce şükürler Olsun Rabbime Güzel Kizim Benim...

henuz 8 aylık bı oğlum var ama ben onuna hamıle kaldığım günden beri gurur duyuyorum.o benım minik şampiyonum canım allah hiç bır annenın babanın yuzunı yere eğdirmesın

Bende Dünyalar Güzeli Kuşlarima Beni üzmedikleri Beni Anladiklari Için Tesekkür Ediyorum HELEDE BİR ABLA OLARAK KARDESİNE KİTAP OKUYAN ONUN BÜTÜN KAPRİSLERİNE HIRCINLIGINA KATLANDIGI ICIN DUNYALAR GÜZELİ BİİRİCİK KUŞUM
OKYANUSUMA BİNLERCE TESEKKÜRLER ÖPÜCÜKLER:nazar:Şeniz.NEHİR KUŞUMDA ABYASININ SÖZÜNÜ DİNLEDİĞİ İÇİN ABYASINI ÜZMEGİĞİ İÇİN(OKYANUS ABYASI SEN OKURSUN BUNLARI KARDEŞİNE) ONADA TESEKKÜRLER ÖPÜCÜKLER :nazar:MEWLAM HERKESIN COCUGUYLA BERABER BENIMKİLEREDE HAYIRLI YAZILAR YAZSIN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN ESİRGESİN KÖTÜYE FIRSAT WERMESİN :emir_bebek:Şeniz

kalbimin kalbi, canımın canı oğlum..ne kadar yapma annecim desemde yapsanda, oğlum derste konuşma öğretmenini dinle desemde dinlemesende, yemek saatlerinde defalarca hadi oğlum yemeğini-oğlum tabağın hala duruyor desem de, oynadıktan sonra oyuncaklarını topla yavrum desem de toplamasanda, beni üzsen de sinir katsayılarımı arttırsan da , artık sen büyüksün sana ait bir odan ve yatağın var anne babayla yatmak doğru değil desemde, yinede babanla ortamıza girip gecenin bir vakti kokunu duyurup sıcaklığını hissettirdiğin ve gözlerimin içine bakarak dudaklarından dökülen annnemm kelimesini bana duyurduğun ve sağlıklı olduğun için sana teşekkür ederim.:nazar:

eylül, üm canım kızım. sabah okul,öğleden sonra dersaneyle geçen yorucu bir tempo sonucu, teşekkür getirerek babanla beni sevindirdiğin için, çok güzel ve akıllı bir kız olduğun için, cumartesi gireceğin sbs sınavında iyi dereceler alacağına inandığım için, ilk gözağrım olduğun için
SANA TEŞEKKÜR EDERİM BEBEĞİM.

yağmurum ,canım kızım, daha 2. sınıf olmana rağmen, ödevlerini kendin yapıp, derslerine çalışarak karnende tüm derslerin 5 olduğu için, evimize hareketlilik ve kahkaha kattığın için, hasta olduğumda bana gelip anne birşey istiyor musun? deyip beni öpüp o küçük ellerinle ateşime baktığın için, minik bebeğim olduğun için,
SANA TEŞEKKÜR EDERİM BEBEĞİM.

BU DUYGULARI BANA YAŞATTIĞI VE ANNE OLMAMI SAĞLADIĞI İÇİN DE AŞKIMA ,BABACIĞIMIZA MİNNETTARIM.

X