çocuğumun poposu pişti, yetişin

S

serranur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi serranur
hanımlar yeni üyeyim ancak uzun zamandır takip ediyordum
6 aylık bi oğluşum var
ek gıdalara başladık, kaka çok yapıyor ve poposu pişik
zınkoval krem kullandım, fayda etmedi
sizler ne kullandınız?

• Konu Sahibi serranur
şükür bizim başımıza gelmedi ama nişastanın iyi geldiğini duymuştum kuzenim oğluna kullanmıştı.pudra gibi serpiyosun iyileşiyomuş.bir de portakal mandalina gibi asitli şeyler verme.

• Konu Sahibi serranur
2 çorba kaşığı zeytin yağını bir cezvede iyice kızdır, soğuduktan sonra içine 2 çorba kaşığı soğuk su ilave et temiz bir kavanozda krem gibi bembeyaz oluncaya kadar iyice salla sonra pamukla bebişinin totişine sür iki günde iyileşiverir... bir de ıslak mendil kullanma...imkanın varsa çeşmenin altında yıka... yoksa ıslatılmış pamukla sil...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi serranur
teşekkürler hanımlar önerilerinizi uygulayacağım.

• Konu Sahibi serranur
benimkide oldu popolin aldım eczaneden fiyatıda uygun iyi geldi iki üç sürmemde geçti canım öneririm

• Konu Sahibi serranur
ay ben ne denediysem çözüm bulamamıştım bebişime canım.ama bi gün hemşire bi arkadaşım çocuğunu bu kremle büyüttüğünü ve kesinlikle pişik sorunu yaşamadığını söyledi.bende koşa koşa aldım çok etkili.pazarlarda bulgar tezgahları olur onlara sor zepabe diye mavi küçük yuvarlak bi kutu pişik kremi.hemde 1 lira sudan ucuz.ama süper etkili tavsiye ederim benim bebişimin poposu pamuk gibi.

• Konu Sahibi serranur
benim oğlum pişik mağduru bir bebek her türlü kremi denedim..
geçen akrabamızdayken artık kanıyordu poposu kadın bir krem getirdi adı hametan aman ALLAHım yıllardır bebeğim boşuna acı çekmiş sabaha kanayan popo kaymak gibiydi ve içinde ağrı kesici olduuğu için acıda 3-5dak kesiliyor hemen eşini gönder alsın eczaneden 5tl fiyatı..

• Konu Sahibi serranur
üç gündür trosyd kullanıyorum biraz daha iyi gibi,oğluşum altı aylık ek gıdalara başladım,heralde ondan pişik oldu ,devamlı azar azar koyu kıvamda kaka yapıyor .yatarken kaşık mamasına başlayacağım ne nerirsiniz arkadaşlar ,anne sütü yetmiyor devamlı uyanıyor.

X