Çocuğum ve yemek

Kuzenımin bebeği de 20 aylık iştahsızdı bebek,anneden süt içmek isterdi sadece. Kuzenım hastaneye yattı 2,3 gün Bebek ananesinde kaldı,kuzenım bi şeyler haptı sütten kesti. İştah kapalı gibiydi doktora gitti. Doktor,hep beraber sofraya oturun,beraber yemek yiyin,onu ayrı yedirmeye çalışmayın, yemekten önce bi şey vermeyin abur cubur gibi,hatta ısrar da etmeyin acıkınca kendi ister manasında şeyler demiş. Memeden kesildi şimdi. Doktorun dediğini uygulamak çalışıyorlar şimdi. Bilmiyorum size faydası olur mu.

Benim oğlum da böyle 3 yaşında hala iştahsızdır. Arada bir açılır iştahı. Artık zorlamıyorum. Yemek ye demiyorum. Çok acıkınca kendi istiyor. Önüne yemek koydukça yemediği halde yedim sanıyor çünkü

Merhaba. Yemeyen çocuğun zorluğunu bilirim. Boy kilo nasıl doktor normal diyorsa hiç moral bozna. Doktor tavsiye ederse danışarak balık yağı kullanın iştahda etkisi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…