İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

saol cnm.dr belli bir yaşta geçer ded, ama zor oluyor antibiyotik ve grip ilacı içmediği gün yok
saol cnm
seni üzecek ne oldu?umarım şimdi iyisindir.
günaydın hanımlar
herkese iyi hafta sonalrı:13:
sanada cnm
günaydın canım sizede iyi hafta sonları

size de iyi hafta sonları

biz bugün göz muaynesine gittik oğluma gözlük verdi dr.pazartesi seviye sınavı var yine:18:güvenderin tüm dersler kitabını aldım bay kalemin konu anlatımlı kitabıda hoşuma gitti aldım

yarın boynere bakarımsaol cnm
yöntemin etkili olmuş .ben bi kaç gün böyle yöntemleri uygulayabiliyorum.sonra resti çekiyor .yaparsan yap ceza verirsen ver diyo.bana da kendi ceza veriyor,yanımda oturmazsan ödevimi yapmam ,bunu yapmazsan bende bunu yapmam

hocadan fırçayı ben değil sen yicen deseydin

benimkide haftasonu ödevini okulda unutmuş leyla, müdürü arada okulun kapısını açsın ödevimi alayım diyo, oldu dedim

benimkide haftasonu ödevini okulda unutmuş leyla, müdürü arada okulun kapısını açsın ödevimi alayım diyo, oldu dedim

aa ee ne yaptınız sonra yapamadı mı hafta sonu ödevlerini :26:

ne yaptı peki :18::18kul görevlisi de değil direk müdürü istiyor senin ki
günaydın hanımlar
hepinize iyi haftalar başaldık bakalım bir haftaya da hayırlısı ile
günaydın cnm inşallah hayırlı bir hafta olur :18::18::18::18::18:
öğretmen veriyor da yapan kim bu dönem 5ten fazla ödev yapmamıştır bu hafta hiç yapmadı mesela ama yapmasın bakalım ben testi bekliyorum

öğretmeni ne diyor bu duruma.

ne desin ceza verse takmıyor ödül verse takmıyor okulda yaptırabildiği kadar yaptırıyor teneffüste öğle tatilinde çıkarmıyor yaptırıyor bu sefer de iyice ters teperse sıkılırsa diye korkuyorum

ne desin ceza verse takmıyor ödül verse takmıyor okulda yaptırabildiği kadar yaptırıyor teneffüste öğle tatilinde çıkarmıyor yaptırıyor bu sefer de iyice ters teperse sıkılırsa diye korkuyorum

öğretmenin anlayışlı olması sizin açınızdan iyi olmuş yeterli sabrı gösteriyor .

valla kızlar, ödevini bu akşam katmerli yapcak, yapcak bişey yok, hem pazartesi hem haftasonu ödevini

seyyahalemi ve gökyüzündedans, robert j. mackenzie nin "çocuğunuza sınır koyma" diye bi kitabı var, okudunuz mu bilmiyorum, ilgimi çekti aldım şimdi okuyorum, 50. sayfadayım, güzel bi kitaba benziyor tavsiye ederim, sanırım sizde ilk sayfalardan hatalarınızı görmeye başlıcaksınız benim gibi
hepsiburadadan aldım 3 günde geldi, umarım alırsanız sizde alışverişte sorun yaşamazsınız.

Son düzenleme:
ok efenim hemen değerlendirmeye alıyoruz

ben aslında hatalarımı biliyorum da kafam kaldırmıyor bi noktadan sonra patlıyorum =(((

canım peki bir uzmandan yardım aldın mı ya da alıyor musun çocuk yani bu o kadar karmaşık oluyorlarki bazen tek başımıza çözemiyoruz bir desteğe ihtiyacımız oluyor.

Günaydın kızlar,bugün hava çok kötü şöyle evde oturup şekerleme yapmayı çok özledim....Chess dün önerdiğin kitabı aldım çok teşekkür ederim gerçektende şimdiden 50.sayfaya kadar geldim bayağı bir yararlı olacağını hissediyorum hatalarımın yavaş yavaş farkına varmaya başladım bakalım uygulamaya geçincede faydasını görebileceğizmi?

ok efenim hemen değerlendirmeye alıyoruz

ben aslında hatalarımı biliyorum da kafam kaldırmıyor bi noktadan sonra patlıyorum =(((

canım sanırım kitaptan okuduğuma göre sıla güçlü iradeli çocuklar grubuna giriyor, o yüzden seninde güçlü iradeli olman lazım sanırım

canım ben 5. bölümdeyim şuan ve uygulamaya başladım, oğlum salonda ödev yapıyor, sürekli kalemine takla attırıp halıya atıyodu, eğer bir daha atarsa ödeve odasında devam edeceğini söyledim, tabii ki yine attı, odasına gönderip orda ödeve devam etmesini, onu 10 dk sonra çağıracağımı söyledim, tekrar çağırdımda artık kalemi yere atmıyordu, kalemle oynamayı kestiği için ödevede daha konsantreydi tabii, çok basit bi örnek ama yüz kere kalemi atma deyince bayağı bi çıldırtıcı bi durum oluyo bi kalem meselesi bile
umarım zor durumlar içinde bi uyarlama yaratabilirim

işin güzel tarafı çocuğuzun gıcık olmadığını aslında her çocuğun sürekli ana babasını test için de olduğunu öğreniyosunuz bu da ayrıca güzel

Son düzenleme:
Evet canım bende kitabı okuyunca kendimin serbest bir ebeveyn olduğunu tespit ettim sürekli söylüyorum söylüyorum konuşuyorum dırdır ediyorum ama bu kadar bazen ceza veriyorum bazende görmezden geliyorum ama artık tıkanmıştım bu kitap bana iyi geldi doğrusu

aynen, bizde serbest ya da karışık mesaj veren gruba giriyormuşuz, herşeye mantıklı açıklama yapmaya çalışmak o kadar da güzel bi yöntem değilmiş, bu da ilginç bi bilgi oldu benim için

ay kızlar merak ettim gerçekten kitabı şimdi ben de faydası olacak mı ki acaba aynı sorunlar her evde olduğu gibi biz de de var malasef ama bunu tek tarfalı değil de anne okuduktan sonra babanın da okuması gerekir bence birlikte hareket etmek için öyle değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…