İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

akşam oluyor kaç tane test gelcek acaba :18: :18: :18: :18:

dün bizim de veliler hep şikayet etti, o da yazma ödevini azaltayım dedi, ama fotokopileri azaltmam dedi, biz alıştık artık saat 21 e kadar bitiyor, hızlandı herhalde, 21,30 u buluyor bazen, en geç 22 de bitiyor çok şükür.

oğlanda 17:30 da çıkıyor 5-10 dk içinde evde oluyor. ben 19:15 gibi evdeyim.eşimde benden önce geliyor fakatttt
oğluş annemle yapıcam diyor babası ve ablası da ısrar etmiyor zaten.

Ama zaten çok vakti yokmuş arada dinlensin zaten o kadar da :)))

10 da bitse var ya daha ne isteriz bari birlikte eğelenerek geçireceğimiz zaman kalır...

Daha sabah aklımdan geçirdim okulisti e üye olsammı internetten diye.Demek yardımcı kitapları da varmış ondan haberim yoktu bakayım bende ekstra yardımcı kitap

Öğretmen başta bize A1 yardımcı kitap setini aldırmıştı onlardan da çalıştık baya ama son zamanlarda fırsat bulamıyoruz kenarda duruyor öylece...

ay ne güzel ya..bizim ödevlerin bitmesi 22:30 bazende 23 oluyor. o saatten sonra nasıl okuma yapıcaz.yapsak bile 1-2 sayfa..
saat 21:30 dan sonra zaten verimli olmuyor zaten çalışması.

Şimdi konuştum kuzumla gelmiş eve, babası uğrayıp dün akşam söylediğim matematik kitabının eksik sayfalarını göstermiş bunları yap annen gelene kadar diye.

Aradım anne ne yapıyorsun dedi, çalışıyorum annem sen ne yapıyorsun dedim, bende ders çalışıyorum dedi havalı havalı tamam o zaman ben seni rahatsız etmeyeyim sen dersini bitir beni ara dedim, bir şey olmaz biraz konuşabilirim dedi

Telefonda 3'er saydırdım 100 e kadar ama zor oldu baya şaşırdı ama en azından itiraz etmedi

slm zeliş hanm desteğiniz için çookk teşekkürler,çok memnum oldum sizi ve burdaki diğer arkadaşları tanıdığıma..zeliş hnm burda bir blog buldum hiperaktivitesi ve dikkat dağınıklığı olan bir üniversiteli bir blog açmış http://hiperaktifmisizya.blogspot.com/ış yanda o blogu inceleyin kendiside ilaç kullanıyor ve faydalı şeyler yayınlıyor ben bir kaç kere görüştüm burdan onunla bana keşke küçüklükten ilaca başlasaymışım falan demişti.isterseniz inceleyin sizde..

Teşekkür ederim canım inceleyeceğim mutlaka...

Sen nasılsın ufaklık nasıl...

Birde adımla hitap et nolursun

tamam zeliş ben iyiyim bugün ultrason çektirdim şükür temiz çıktı ama yinede 6 ayda bir kontrol gerekliymiş.oğlanında bugün türkçe yazılısı vardı.çok merak ediyorum bakalım ne yaptı dün akşam az bişey test çözdü.geçen türkçe sınavını iptal etmiş öğretmen,o yüzden bugün tekrar yapıyor.aslında çok zeki bir çocuk ama şu dikkat yüzünden konsantresi yok,yazısı mükemmel sınıfta birinciymiş,bide çenesini tutup derse odaklanabilseydi eğer neyse zaman işallah bakalım ilaçlı hallerimiz nasıl olcak yazarım..

Bugün çok mu sessiz kaldık ne

Bitirdik nihayet bugünü de...

iyi akşamlar kızlar iyi bakın kendinize. Sakin olalım, olmaya çalışalım en azından...

İyi akşamlar yarın görüşürüz...

maşallah ..havalı havalı ders yapıyorum demiş.

maşallah..yazısı çok güzel..bizim oğlumuzun yazısı idare eder...hatta öğretmen düzeltmek için çok uğraştı..ilk başlarda dana gözü gibi yazıyordu.
ay ne güzel ya..bizim ödevlerin bitmesi 22:30 bazende 23 oluyor. o saatten sonra nasıl okuma yapıcaz.yapsak bile 1-2 sayfa..
canım bizim de öyle..akşam 8 de uykum geldi dedi..6:30 da kalkmıştı..
sadece fotokopi vermiş öğretmeni ödev olarak..
onu yaptı..ama yatmadı..yanakları kızardı ..yorulmuş okulda belli..uyuması yine 9: 30 u buldu..sağolsun kardesi yanına gitti geldi soru sordu..uyutmadı ..

maşallah ..havalı havalı ders yapıyorum demiş.

maşallah..yazısı çok güzel..bizim oğlumuzun yazısı idare eder...hatta öğretmen düzeltmek için çok uğraştı..ilk başlarda dana gözü gibi yazıyordu.
canım bizim de öyle..akşam 8 de uykum geldi dedi..6:30 da kalkmıştı..
sadece fotokopi vermiş öğretmeni ödev olarak..
onu yaptı..ama yatmadı..yanakları kızardı ..yorulmuş okulda belli..uyuması yine 9: 30 u buldu..sağolsun kardesi yanına gitti geldi soru sordu..uyutmadı ..

günaydınlarrrr..
dana gözü gibi demişin ya hakketen geçen sene 2-3 kelimeyle bir sayfayı dolduruyordu benimkide
dün öğretmen bir sayfa metin vermiş sadece yazılıp okunacak soruları falan yoktu.
yazıyı bugün yazacak.akşamda 3 er ritmik saymaları okuduk 5 sefer,birde hikaye kitabından okuma yaptık.

günaydınlarrrr..
dana gözü gibi demişin ya hakketen geçen sene 2-3 kelimeyle bir sayfayı dolduruyordu benimkide
dün öğretmen bir sayfa metin vermiş sadece yazılıp okunacak soruları falan yoktu.
yazıyı bugün yazacak.akşamda 3 er ritmik saymaları okuduk 5 sefer,birde hikaye kitabından okuma yaptık.

Günaydın kızlar nasılsınız?

Forumda bir sorun var bu sabah mesajları göndermek baya zor oluyor nedense...

Dün akşam öğretmen ödev vermemişti.

Önceki günden matematik kitabının doğal sayılar kısmını bırakmıştım yapsın diye bahsetmiştim ya dün.

Dün akşam 6 gibi ben işten çıkmadan aradı anne bitirdim diye bende tamam dedim bilgisayarda oynayabilirsin ben gelene kadar.

Eve gittim 8 de baktım yapmış dediği gibi 6- sayfa falandı galiba bazı hataları vardı ama az... Zaten mühim olan 2 saat başında oturup o ödevi yapmasıydı.

Ben gittikten sonra 3 defa 3'er ritmik sayma yazdırdım deftere 5-6 defa da saydırdım hala şaşırıyor ama daha iyi.

Hani şu kırk sayfalık hikaye kitapları var ya ondan da 15 sayfa kadar okuttu babası...

Babası gelirken ona ödül olarak pasta aldı, ödevleri konusundaki gayreti için, kutlama vardı akşam evde...

Birde akşam öğretmenle konuştum kızlar kafam çok karışık biraz sonra yazarım aklımdakileri yardımlarınızı rica edeceğim...

günaydınlarrrr..

günaydınlarrrr..

günaydınlarrrr..

Günaydın kızlar nasılsınız?

Forumda bir sorun var bu sabah mesajları göndermek baya zor oluyor nedense...

Dün akşam öğretmen ödev vermemişti.

Önceki günden matematik kitabının doğal sayılar kısmını bırakmıştım yapsın diye bahsetmiştim ya dün.

Dün akşam 6 gibi ben işten çıkmadan aradı anne bitirdim diye bende tamam dedim bilgisayarda oynayabilirsin ben gelene kadar.

Eve gittim 8 de baktım yapmış dediği gibi 6- sayfa falandı galiba bazı hataları vardı ama az... Zaten mühim olan 2 saat başında oturup o ödevi yapmasıydı.

Ben gittikten sonra 3 defa 3'er ritmik sayma yazdırdım deftere 5-6 defa da saydırdım hala şaşırıyor ama daha iyi.

Hani şu kırk sayfalık hikaye kitapları var ya ondan da 15 sayfa kadar okuttu babası...

Babası gelirken ona ödül olarak pasta aldı, ödevleri konusundaki gayreti için, kutlama vardı akşam evde...

Birde akşam öğretmenle konuştum kızlar kafam çok karışık biraz sonra yazarım aklımdakileri yardımlarınızı rica edeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…