İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

evet benimki küçük mart 2007 li..geçen seneden beri çokkkk zorlanıyoruz.
geçen sene rapor alma konusunda çok tereddüt ettik..

Arkadaşımın oğlu 2007 li mart doğumlu o geçen yıl rapor aldı göndermedi bu yıl bile çocuk okula başladı zorlanıyo harflerde iyiki göndermemişim geçen yıl dedi.işte maalesef bi dönemin çocukları eğitim sistemindeki yanlışlıklara kurban ediliyo(

Geçmiş olsun cnm,Allah tez zamanda şifasını versin inşallah..
sagol canım..sağol bulgar cığım..

maşallah oğluna..benim oğlum da genellikle beni üzmüyor ödev konusunda..ödevlerini ve derslerini kabullenmiş durumda...

benim oğluşum da 2006 eylül doğumlu..

ne güzel ya biz ne zaman sizin kıvamınıza gelicez..

inşallah yakında kıvama gelirsiniz canım..evin küçüğü senin oğluşun demi..sanırım o imkanını değerlerdiriyor..bizim evin küçügü okula başlayınca ne yapacak bakalım..

bizim dün saat ay hafta ile ilgili bir fotokopimiz vardı..diğer ödevlerin arasında..

sorular dan biri söyleydi..

yanlış bir saat günde kaç kez doğru zamanı gösterir ,neden?

saatin alarmı her saat başı çalıyorsa bu saat günde kaç kez çalar?

hoş sorulardı..benim oğlum ikisine de yanlış yazmış..ama doğrusunu öğrenince hoşuna gitti..biraz beyin çalıştırıcı , düşündürücü sorulardı..
sonra mart ayına ait bir takvim vardı..1 inden 31 ine kadar..mart ayında kaç gün tatıl vardır diye sormuşlar..

mart ayında kaç hafta vardır diye sormuşlar.
vs..

.

Bu sene rayına oturur artık cnm umutsuzluğa kapılma çünkü birden atağa kalkıyolar şaşırıyor insan,geçen yıl erkan başlıyanlar pek bir şey anlamadan geçirdi yılı ama bu yıl farkında olmaya başlıcaklardır daha senenin başındayız üzmeyin kendinizide kuzularıda..

ne güzel bulmaca gibi sorular

inşallah canım sağol.. evin küçüğü oğlum.ben kızımda böyle zorlanmamıştım.
sınıfta başkan olmak istiyormuş dün akşam öyle dedi.
ben de başkan olabilmek için okuma ve yazmayı çok iyi bilmek gerekli dedim. ( doğrumu dedim acaba )
bizde çok çalışalım tamam mı dedim tamam dedi ama sonra fosss.

sağolun canım ya..iyi ki varsınız

olsun canım ya..başkan olmak için adaylığını koysun yine..arkadaşları ile arası iyi ise seçimleri kazanır belkim...derslerinin çok mükemmel olması gerekmiyor ki..önemli olan arkadaşlarının seçimi değil mi?

öyle de azıcık dersleri de iyi olsun öyle seçilsin :)

aralık 2006 benimkide

arkadaşlar ingilizce dersi için kaynak kitap aldınız mı?internette araştırdım bir sınav dergisi yayınlarının bir de step by step 2 isimli harf yayıncılığın kitabı var.kullananınız var mı aranızda??ya da sizler hangi kitabı kullanıyorsunuz?

bende birşey almak istiyorum ama ne alayım bilemedim. cd falan gibi birşey olsa daha çok sever sanırım ama bilmiyorum

Siz süpersiniz canım yaa, ben daha 2 leri bitiremedim

Yani bugün mü oluyor, ben bilmiyorum, öğretmen önceden demişti ama zaman belirtmemişti, umarım bugün değildir.

Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

benim ki de ekim 2006.

ingilizce öğretmenimiz gitmiş maalesef

bende birşey almak istiyorum ama ne alayım bilemedim. cd falan gibi birşey olsa daha çok sever sanırım ama bilmiyorum

step by step 2 de cd var.ama içeriğini bilemiyorum.
Kaynak kullananlardan tavsiye almak faydalı olacaktır.

biz de 2 tane kaynak kitap aldık..cd var içinde..hatta takıyorlar kardeşiyle birlikte izliyorlar..sayfa sayfa cd de var..kardeşiyle çok gülüşüyorlar izlerken..

ismini tam bilemiyorum.ama akşam bakayım yarın yazarım hangisi olduğunu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…