İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

bilsem sınavı ile ilgili bilgi veren arkadaşlarım çok sağolun bizim 2.basamak 4 temmuzda. hayırlısı inşallah oğlana belli etmiyorum ama için için inşallah kazanır diye dua ediyorum ama hayırlısı tabi.

çocuğunun karnesi veli bilgilendirmeye girilen var mı hanımlar, bazı öğretmenler erkenci sanırım ama bizde daha bişey yok

çocuğunun karnesi veli bilgilendirmeye girilen var mı hanımlar, bazı öğretmenler erkenci sanırım ama bizde daha bişey yok

ben dün girdim bitirdim ama sılanınkine baktım girilmemiş son günler yoğun oluyor zaten sistem açılmıyor bu hafta girilir hepsi
ama bence sürprizi kalmıyor böyle ya biz ne heyecanla giderdik karne almaya

ben dün girdim bitirdim ama sılanınkine baktım girilmemiş son günler yoğun oluyor zaten sistem açılmıyor bu hafta girilir hepsi
ama bence sürprizi kalmıyor böyle ya biz ne heyecanla giderdik karne almaya

valla doğru söylüyosun ben bakayım, oğluma söylemeyeyim diyorum ama çenemi tutabilirsem

günaydın hanımlar, tatil moduna girdiniz herhalde, karneler alınsada tatile gidilse artııık

selamlar herkese chess biz tatil moduna girmedik daha ödevler ne zaman biter derin nefes alırız öyle gireriz

günaydın hanımlar

oğluma Percy Jackson ve olimposlular serisinden 3 kitap aldım, ağır mı gelir diye tereddüt etmiştim, biraz ağır geldi evet, ilk kitabı yarıladı ama çok bilmediği kelime çıkıyo, napalım böyle böyle öğrenecek, "tabiri caizse bardağı taşıran son damlaydı" ne demek diye soruyo dün bana

Merhaba konuya bodoslama atlamış gibi oldum ,ben bir BİLSEM velisiyim oğlum 5. sınıfta ve halada devam ediyor bilseme,

İkinci basamak testi için ayrı ücret alınmıyor canım,

Merak ettiğiniz şeyleri cevaplandırabilirim.

yok canım, bilsemde değil özel merkezlerde bu test ücretli, onu demek istemiştim

yabancı kelimeleri merak edip sorması güzel demek içine sindirerek okuyor
biz bu sıralar Muzaffer İzgü 'nün kitaplarına takmış durumdayız

Canım bu testte çocuğun soruya doğru cevap vermesinin yanında ne kadar sürede cevapladığını da önemsiyorlar,

örneğin küplerden oluşan bir puzzle verip kaç saniyede tamamladığını yazıyorlar.

umarım çocuğunuz sınavı kazanır...

ama kazanmazsa da üzülmeyin seneye ,yani 3. sınıfta tekrar sınav girebiliyorlar.

benim kızım 2. sınıfta ama onu bu sene sokmadım sınavlara,biraz narin bir çocuk,tüm gün okulda olduğu için yoruluyor,birde akşam 7
ye kadar bilsem e gitmeyi kaldıramaz bu sene diye.kızımı seneye sokucam bilsem sınavlarına.

karamuk yazmadı ama doğum yapmıştır diye tahmin ediyorum, allah analı babalı büyütsün hayırlı uğurlu olsun diyeyim

Arkadaşlar merhaba nasılsınız?
Uzun süredir yazamadım.Haftasonu sınavlarım var.Derslerden başımı kaldıramadım.Şu sınavları bir versem yaz boyu rahat edeceğim.
Oğluş da geçen hafta Pazartesi sınav oldu.Sonuçlar henüz açıklanmadı ama 60 soruda 1 Türkçe yanlışı var.Okulun son haftası bile dört sınav yapacakmış öğretmenimiz.
Okul kapandığı günün ertesine sünneti için gün aldık.Sünnetten bir hafta sonrada düğünü olacak.
Sormayın yani benim sınav telaşım bitiyor,oğluşun sünnet telaşı başlıyor.
Sınavlarım bittikten sonra yazarım tekrar.Kendinize iyi bakın .
Hoşçakalın...

valla herkeste bi sınav telaşı, seninde kaderin oldu, sınavlar organizasyonlar bir arada

allah damatlığıda göstersin canım
:13:

Kızlar merhaba,
Daha önce konu BİLSEM olunca oğlmdan bahsetmiştim,
Ama bu başlığı nerden buldum??
Birde kızım var 2. sınıfa giden.

Yaz tatili için test kitabı öneren varsa tartışalım.
Ben özellikle 3.sınıfa geçenler için tatil serileri mi alsam yoksa direk 3. sınıf tes kitaplarımı henüz karar veremedim.

vallahi diğer arkadaşları bilmiyorum ama kendi adıma test kitabı, yaprak testi falan kesinlikle almayı düşünmüyorum, testlere inanmıyorum açıkcası, aynı soruları binbir çeşitte soran testler gayet gereksiz, bıktırıcı ve derslerden soğutucu bence, üstelik sınava 4-5 sene sonra girecekler, tabii kimse bana katılmayacaktır bu tamamen benim fikrim, okuma alışkanlığının yerleşmesi benim için en önemli konu, bide alırsam üçgen yayınevinin küçük cep kitapları var 3. sınıf olanlardan alabilirim diye düşünüyorum, kesin görmüşsündür d&r larda falan testlerden daha faydalı olacağını düşünüyorum

kendi adıma hikaye kitabı ve eğlenceli yaz tatili kitapları

kesinlikle katılıyorum sonuna kadar

gül100 damatlığını da görürüsün inşallah tatlı bir telaş içindesin
parkon biz öğretmenin önereceği tatil kitaplarını alıyoruz .yeğenimden kalma 3.sınıf yardımcı kitaplarda var onlarada göz atarız
chess, seyyahalemi sizin keyifler nasılkuzuları okula gönderiyormusunuz
bizim notlar girilmiş hepsi 5 ama hayat bilgisine 97.5 tan 5 vermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…