İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

konu açtım canım tekrar yazacak mecalim yok =(((

konu açtım canım tekrar yazacak mecalim yok =(((

canım normalde bir derdim var ı açmadığımdan görmemişim sen söyleyince okudum bütün konuyu, çok üzüldüm, keşke sana verebileceğim bir öneri olsaydı ama malesef... Umarım bir an önce ve kolayca atlatırsınız bu günleri

iki gündür daha iyi ama haftasonu ne yaşadığımı bi ben bilirim deliriyor sandım aklıma panik atak da gelmedi ilk hastanede fark ettim

iki gündür daha iyi ama haftasonu ne yaşadığımı bi ben bilirim deliriyor sandım aklıma panik atak da gelmedi ilk hastanede fark ettim

canım ben uzman değilim tabii ama bu kadar küçük bi çocuğun panik atak olmasına pek ihtimal vermiyorum, muhtemelen başka bişey, umarım geçici psikolojik bi sıkıntıdır, birden olması insana bunu düşündürüyor, sanırım yarın doktora gitçeksiniz takip edicem başlığından
senin içinde ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemiyorum, sende kendine iyi bak lütfen, insan evladını öyle görünce, serin soğukkanlı olamaz haliyle
umarım çabuk atlatıp güzel bi yaz tatili geçirirsiniz beraber

Son düzenleme:
Seyyahalemi
Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda atlatıp sağlıklı ve mutlu bir yaz tatili geçirirsiniz.

kızlar selam
seyyahalemi çok geçmiş olsun canım işallah tez zamanda kuzucuğun atlatır bu durumu
sizler nasılsınız kızlar bayağıdırı yazamadım ama artık evdeyim izine ayrıldım doğum tarihimizde belli oldu kısmetse minik paşamız beklerse 28 mayısta bizimle olacak daha erken olma ihtimali de varmış çünkü nts ye bağladıkalrında sancılarım varmış onu gördük kasılmalar artarsa gelirisin alırız dedi dr
bu arada oğluşum da beni bu hafta çok mutlu etti en son oldukalrı ortak sınavda sınıf birincisi okul 2. si bursa ilinde de 5. olmuş çok sevindik allahım tüm evlatlarımızın başarılarını daim etsin işallah

tebrik ederim oğlunu canım, ne kadar az kaldı ya, ne güzel heyecanlar, sağlıcakla al kucağına inşallah:13:

Tebrik ederim oğlunu canım.Bizim sınavda dün açıklandı.Ata yayınları yapmış.Sınıf ve okulda birinci,Ankara da 17.,Türkiye genelinde de 25.olmuş.Çok mutlu oldum.İnsan nasıl gururlanıyor.
Hepimizin çocuklarının başarıları daim olsun.Küçük oğluşunda sağlıkla gelsin inşallah.

özeniyoruuuuuuum
kıskanıyoruuuuuuuuuuuuuuuum
nazar değeceeeeeeeeek

tebrik ederim oğlunu canım, ne kadar az kaldı ya, ne güzel heyecanlar, sağlıcakla al kucağına inşallah:13:

sağolun kızlar amin işallah az kaldı kavuşmamıza küçük paşamılza
gül canım tebreik edrim ben de kuzunu evet valla insan nasıl gurulanıyor mutlu oluyor işallah canım hep böyle devam etsinlert

sağolun kızlar amin işallah az kaldı kavuşmamıza küçük paşamılza
gül canım tebreik edrim ben de kuzunu evet valla insan nasıl gurulanıyor mutlu oluyor işallah canım hep böyle devam etsinlert

Seyyahalemi
Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda atlatıp sağlıklı ve mutlu bir yaz tatili geçirirsiniz.

teşekkürler geçecek inşallah

karamuk sağlıkla gelsin inşallah yavrun

merhaba günaydın güzel bir hafta sonu dileğiyle

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ,Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

Eki Görüntüle 422119

Son düzenleme:
Kızlar sanırım sıla panik atak oluyor
geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin canım
Allah hayırlı zamanda kavuştursun bebeğine
kuzucuğu da nazarlardan esirgesin maşallah tebriklerrrrrrrrrr

kuzucuğu tebrik ederim devamının gelmesi dileğiyle...

yaz için çocuğunuzu kayıt ettirdiğiniz bi kurs bi etkinlik var mı hanımlar, ya da düşünce aşamasında olan bi fikriniz:26:

sadece sınıfımızın istediği deneme sınavı var batı akademi yayınlarına ait.
diğer şube yaptırmıyor . geçen hafta yapılan sınavda kuzucuğum

1 türkçe yanlışıyla sınıfında 1. olmuş 2 yanlışla 3 arkadaşı gerisinden geliyor.

önümüzdeki hafta da yine var bakalım ne olacak
[/B]

yaz için çocuğunuzu kayıt ettirdiğiniz bi kurs bi etkinlik var mı hanımlar, ya da düşünce aşamasında olan bi fikriniz:26:

dil müzik yüzme veya herhangi bir spor da olabilir
etüd merkezi olabilir iyi bir merkezde hepsini bir arada veriyorlar götür getir derdin olmuyor fiyatı içinde oluyor
beden eğitimi öğretmeni arkadaşlar sporu özellikle tavsiye ediyorlar özellikle bireysel sporları

iki senedir tenis oynuyo canım, ona devam edecek zaten, bu edüt merkezleri hiç aklıma gelmemişti, tavsiyene teşekkürler, bi araştırayım bu merkezleri:13:

sıla nasıl oldu canım, umarım daha iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…