İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

Kafama takılan bir şey var..Ya herkes aynı öğretmeni isterse o zaman ne olacak...Bence bu durumun belki istisnaları vardır ama her okul için geçerli olmayabilir...(Komşum geçen sene 1 sınıfa başlayan oğlunu istediği öğretmene veremedi mesela)

benimde kafama takıldı okulda öğretmen isim yapmışsa birçok veli çocuğunun o öğretmende eğitim almasını isteyecektir buda imkansız kalabalık olmayan ilçelerde belki böyle bir uygulama olabilir eşim müdürle kızımın durumunu görüşecek belki bir ihtimal istediğimiz öğretmene kayıdını yaptırabiliriz

okullar 1.sınıflar için ne zaman açılcak haberi olan varmı?

teşekkürler canım okulda tekrardan bi kayıt varmı int. baktıktan sonra

Yok heralde okullar açılana kadar yapılabiliyo olması lazım.Ama yinede siz okulla bi görüşün isterseniz.

kızlar 1. sınıflar ayın 14ünde açlıyo diğerleri bayramdan sonra haberiniz olsun

int. bize çıkan okulu değiştirebiliyomuyuz acaba

Ancak özel okula yazdırmak isterseniz çocuğunuzu,internetten kaydınızın yapıldığı okuldan nakil götürerek ,özel okula kayıt yapılıyor.

Eğer başka bir devlet okuluna kayıt yaptırmak isterseniz o zaman ikametgah değişikliği şart...

slm benim kızımda bu sene 1.sınıfa başlıyor
inşallah burda faydalı paylaşımlar da buluşuruz sene boyunca
1.sınıf anneleri bu topiği ihmal etmeyin görüşelim bilgi alışverişi yaparız olmaz mı???

slm benim kızımda bu sene 1.sınıfa başlıyor
inşallah burda faydalı paylaşımlar da buluşuruz sene boyunca
1.sınıf anneleri bu topiği ihmal etmeyin görüşelim bilgi alışverişi yaparız olmaz mı???

Olur birtanem hepimizin paylaşıma ihtiyacı var deşarj oluyoruz...
Yoksa heyecandan ölebilirim...
mafoldumben
evet 1.sınıflar 14 eylülde ders başı yapacaklar

Ayyy vallahi bu yazıyı görünce kalbim küt küt attı...
14'ümü aman Allahım ne kalmışşş Allah yardımcısı olsun evlatlarımızın da bizimde... kaydirigubbakcemile5gamyoncuiremsu

14'dümü ayy az kalmış yaa.EE nasıl olcak 1 hafta gitcekler sonra bayram tatilinemi gidicekler?

X