İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

arkadaşlar matematikle aranız nasıl kuzulara nasıl yardımcı oluyorsunuz
Biz sadece toplama yapıyoruz şimdi. İki basamaklılara geçtiler. Bazen basit sorular soruyorum mesela; 12 tane kalemim vardı 13 tanede sen verdin kaç kalemim oldu gibi. Bunları akıldan yapmaya çalışıyor. fazla zorlanmıyoruz şükür,

maşallah maşallah arkadaşım sanırım benimkinin matematik iyi olmayacak

Sizinkiler neler yapıyor. Hangi işlemlerdeler. Daha belli olmaz zamanla sevebilir.

Bizimkiler toplama işlemindeler 3 adet sayıyı toplama veya 2 adet sayılı toplamada birini boş bırakıp sonucu bulma işlemleri yapıyoruz sayı doğrultusunda toplama yapma yapıyorlar
Türkçede okuma yarışı yapıyorlar arkadaşım

anneveoğlusu yardımın için sağol peki şu interaktif eğitimler oluyo internetten onları onerirmisiniz önerirseniz hangisini önerirsiniz

anneveoğlusu yardımın için sağol peki şu interaktif eğitimler oluyo internetten onları onerirmisiniz önerirseniz hangisini önerirsiniz
çocuğunun yaşına göre Morpa Kampüsü öneririm biz birinci sınıfta cok yararını gördük tavsiye ederim

Mrh anneler bende yeni gördüm bu başlığı.benim 1 e giden oğlum ve 2 ye giden de bir kızım var.çocuklarım okula başlamadan okumayı biliyorlardı.ben oğremedim aslında.kızım 4 yaşında öğrendi okumayı.çok erken kitaplarla dergilerle tanıştığı için hep sordu bize nu ne bu ne diye.oğlum da ablasından duyarak öğrendi.işin kolay kısmıydı okumak.şimdi maraton yeni başlıyor aslında.bende düşünüyorum nasıl desteklesem yavrucuklarımu diye

Özel okullarda okula giden çocuklarınız hangikitapları işliyorlar,kaynak kitaplarınız varmı,ingilizceye başlayım diyorum bende.hangi kitabı alsam

özel okula gidiyor benim oğlum zambak yayınlarını kullanıyorlar kitaplardan dergi olarak Papi serisi vardı onu kullandık
ingilizce için kullandığı kitabı hatırlayamadım

özel okula gidiyor benim oğlum zambak yayınlarını kullanıyorlar kitaplardan dergi olarak Papi serisi vardı onu kullandık
ingilizce için kullandığı kitabı hatırlayamadım
Hangi okula gidiyordu canım? Bir de sorum olacak.okyanus kolejini biliyor musun peki? Istsnbuldan gelme bir kolej.izmire de açıldı.çok merak ediyorum.

Hangi okula gidiyordu canım? Bir de sorum olacak.okyanus kolejini biliyor musun peki? Istsnbuldan gelme bir kolej.izmire de açıldı.çok merak ediyorum.
daha önce özel mesajda yazdım diye hatırlıyorum sana canım
hiç bilmiyorum o okulları çünkü yaşadığım ilde bu okullardan yok

daha önce özel mesajda yazdım diye hatırlıyorum sana canım
hiç bilmiyorum o okulları çünkü yaşadığım ilde bu okullardan yok
Dün eşim ve annesiyle mavişehir doğa kolejine gittik.yani gözlerime inanamadım.hiç böyle bir okul görmemiştim bu güne kadar.sınıflar camdan.a dan z ye her türlü laboratuvar var ama ne laboratuvar.son model.tavanda dikdörtgen şeklinde bir panel var.ordan borular iniyor.borulardan geliyormuş gaz.ne bileyim kız baya anlattı. Kafesi bile harika.büyuk bir havuzu var.ısıtmalıymış.kocaman bir gösteri salonu var, konferanslar falan da veriliyormuş.büyuk bir satranç odası var. Ay ne bileyim yok yok yani.eğitimini bilemem tabi ama tam bir okul.çıķışta öğrencilerle karşılaştık velileri olan da vardı.onlara sorduk.çok memnunlarmış.şaşkınım.olumsuz fikirlerim kırıldı biraz.o_O

arkadaşım her özel okul bir değil kii
eminim aralarında işini layıkıyla yapan okullar vardır
hakkınızda hayırlısı olsun

benimkinin de yazısı gayet kötü göz numaraları yüksek gözlük kullanıyor ben ona bahane buluyorum

Merhaba arkadaşlar devlet okulunda öğretmen olan biri var mı ?Bir konu da bilgi almak istiyorum.

Ben konudaki herşeyi tek tek okumadim.öğretmen ve annelere şunu sorucam.birinci sinif öğretmeni sınıfın durumu çocuğunbasarisina etken.fakat olumsuz ssebeplerden dolayi mesela köylerden doğu kesimlerindede yYGSdereceli bir cçokoöğrenciler cikiyor

İlk okula adimda en önemli etkenler mermer sizce

bayanlar bır sorum olacak
benım 1e gıden bır oğlım var
ama ben demeden dersini açıp yapmıyor
bu sorun yanlızca bendemi nerdeyse 1. sınıf bitecek hep aynıyız

X