İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

Chess zaten çocuklar beden yada müzik yapmıyorlarki ben şu zamana kadar bir tane bile okul şarkısı ezberlediklerini duymadım anlamadığım şey ses kalitesini nota bilgisinimi filanmı ölçüp tartıyorlar bizimde beden dersinde yaptıkları beni oğlanda bilmiyor işte boş zaman diyor o derse kızlar bahçede kol kola geziniyorlarmış erkekler basket potasına su şisesini geçirmeye çalışıyorlarmış olay bizde bundan ibaret

bundan bi kaç ay önce ritim duygusu yok dedi, ki ben buna inanmıyorum, ayrıca farz edelim ki yok, eee o zaman müziğe yeteneği yoktur, zorla yetenekmi sokalım yani içine, bizimkiler çok türkü ezberledi, hepsinide gayet güzel söylüyo, bende bilemedim neden
beden dersen acaba dedim beden kontrollerine göre mi, ama o zamanda haksızlık çünkü sınıfın yarısı 2003 lü yani şuan 2 ye gitmesi gereken çocuklar ve onlar bariz bi şekilde bedenlerine daha hakim folkör kursunda gözlemlediğim kadarıyla, yani bu çocuklar halen daha küçük ve 6 ay bile çok fark ediyo her türlü. eğer sorun buysa 2003 lülerle kıyas değil genel olarak 2004 lü çocuklara göre yorumlanmalıydı bence
tabii bunu hocaya desek bi ton laf işitiriz

Son düzenleme:
haklısın chess :13:bizim de beden dersinde sadece koşturuyor 95 düşmesi için ne yapmış olabilir müzik dersinde bizim oğlan muratgilin damından atlayamadım lilarım döküldü toplayamadım dior ondan da not kırarlar mı

bu yaş çocuklarda daha fazlasını beklemeleri saçma olur
çocuklar derslere tam konsantre olamıyor akılları oyunda oluyor eğlence için yapılan derslerde kafalarını dağıtmaları lazımm
aralarında ki bi kaç ay çok önemli oluyor gerçekten yine de
beden eğitimi dersinde ne yaptılar cnm tören yürüyüşü ,kasadan atlama ,engelli atlama mı yapıldı:44:
ben 1 .sınıf için beden müzik görsel sanatları ,derslerin yoğunluğundan kafaları dağılsın die yaptıklarını düşünüyorumm not kullanılması için daha erken

valla meldam, çıkış kapısının bi kaç metre ilersinde halı saha var, orda futbol oynuyolarmış, kızlar napıyo diyorum, bişey yapmıyolar konuşuyolar diyo, bu durumda kızlara 10 vermesi lazım, 10 da çene kasları çalıştığı için

Son düzenleme:

kızlarda köşede fısır fısır nasıl konuşuorrr ne konuşuyorlar çok merak ediorumm

kızlarda köşede fısır fısır nasıl konuşuorrr ne konuşuyorlar çok merak ediorumm

geçen gün velinin biri anlatıyodu, sınıftan bi kız oğluna mesaj göndermiş faceden seni seviyorum diye, oğlanın cevabı da öfff be git başımdan

günydın kızlar

öğrtemenimiz money topladı kalan günlerde çalışmak için yardımcı kitap dağıtılcakmış
son güne kadar tam gaz devam yani okula

günydın kızlar

öğrtemenimiz money topladı kalan günlerde çalışmak için yardımcı kitap dağıtılcakmış
son güne kadar tam gaz devam yani okula

günaydın canım

bizimkide tatilde çalışmak için kitap getirtiyormuş 3 tane onalrı alıcaz biz de tatil için birde geçen gün arkadaşım getrid coşku yayınalrının 2 sınıf çalışma kitaplarını onalrı çalışacaz bir de yeter tatil için fazla da kasmamak lazım çocukalrı zaten bütün sene yoruldular tatil de rahat etsinler biraz

ya kızlar bişey sorucam uzun zamandır kitap okumaya fırsatım olmuyor yeni çıkanlardan da uzak kaldım var mı şu sıralar tavsiye ediceniz kitaplar artık okulda kapanıyo nasıl olsa vaktim olur bikaç kitap okumaya

bende öyle tahmin ettim canım herhalde çalışma kitabı aldırım şimdiden başlıcak, kalanını tatilde yapın dicek herhalde..
ne tür kitap seviyosun canım

bende öyle tahmin ettim canım herhalde çalışma kitabı aldırım şimdiden başlıcak, kalanını tatilde yapın dicek herhalde..
ne tür kitap seviyosun canım

öyledir canım tatail için aldırıyodur ben cede
valla ben daha çok psikolojik kitapalrı seviyorum mesela en çok doğan cüceloğlu nun kitapalrını okurum ama şuan canım böyle bir hikayeli kitap okumak istiyor

hıımm, o zaman pek yardımcı olamıcam sanırım,:26: bende psikoloji, parapsikoloji seviyorum, roman okumam hiç ama Moskof Cariye Hürrem çok popüler sanırım bu aralar, yer yerde görüyorum, bu kadar çok satıyosa vardır bi hikmeti

bakıcam artık bakalım psikolojide ne tür kitaplar okuyosun sen peki

bakıcam artık bakalım psikolojide ne tür kitaplar okuyosun sen peki

canım wayne dyer in kitapları, hatalı alanlarınız, niyet etmenin gücü gibi, haluk yavuzerin çocuklarla ilgili kitapları, bi de insan psikolojisinin nasıl çalıştıyla ilgili kitaplar İknanın Psikolojisi gibi, insan beyninin nasıl çalıştıyla ilgili kitaplar, eckhart toll un kitapları aslında son söylediğim parapsikolojik ama psikolojiklede oldukça ilintili tabii

ya kızlar bişey sorcam

hiç çocuğunuzun sınav olması sınav sonuçlarının sınıfta okunması gibi durum olmuş mu, yani eski usul bizim zamanımızdaki gibi
:26::26:

4 sınıfa kadar sınav olmadığını biliyoruz, peki 2. sınıftan itiraben seviye belirlemek ve rekabet için bu dediğim yöntem yapılır mı dersiniz:26:

Son düzenleme:

yapılıyor galiba canım tam emin değilim ama benim büyük kız bazen eve geldiğinde bugün testten şu notu aldım arkadaşım bu notu aldı diyor.belki sınıfta okunmuyor sadece yanındakinin notunu kağıttan görmüşde olabilir yada arkadaşı notunu söylemişde olabilir tabii:44:

bugün okula gidip okuma bayramının cd sini aldım çekilen resimlerden de 10 tane beğendim
birde öğretmenimiz yaz tatili için bir set getirtmiş içinde 4 hikaye kitabı onların hikaye haritası bir de test kitabı var.isteyen öğrencilere vereceğim dedi.fiyatı 10 lira set hoşuma gitti kızıma almayı düşünüyorum ama cadım 4 kitabı okur mu emin değilim test çözmeyi seviyor onu yaparızda iş okumaya gelince biraz zorlayacak beni biliyorum

yok canım bizimkiler yapmıyo sanrıım, yoksa kesin bahserdi, sınav ne onu bile bilmiyor, kitapları kaldırıın, herkes kağıtta ki soruları cevaplasın gibi bişey diyo mu öğretmeniniz diyorum yok diyor

canım senin 2 ye giden kızın vardı, onlar yapıyomuymuş sınav
:26::26::26:

yazılı değil canım test şeklinde sınav yapıyorlar.hem 2. hem de 1. sınıftaki kızımın sürekli test şeklinde sınavları oluyor.ben onu demiştim
senin söylediğin yazılı sanırım:44: yok yazılı hiç olmadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…