İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

Okuma Bayramı yapmak zorunlu değil.Birçok öğretmen yapmaz.Veliler ve izleyenler eğlenir,gururlanır ama gel gör ki öğrencilerin üzerine bir sürü yük biner.1. sınıf olduğu için de öğrencilerin zorlanıp strese girmemesi için birçok öğretmenimiz yapmayı uygun görmez.Hem kıyafet vb masrafları herkes karşılayamaz,hem de eğitim-öğretimi bu tip eğlenceler çok aksatıyor malesef.Yaşları da ufak olunca daha fazla hazırlık gerekiyor o nedenle genelde pek tercih edilmez.

Bizim türkçe ve matematik girilmemiş sadece birde davranış notları şimdi baktım bende karne alınana kadar hiç bir şey söylemiyeceğim

Bizim türkçe ve matematik girilmemiş sadece birde davranış notları şimdi baktım bende karne alınana kadar hiç bir şey söylemiyeceğim

bence bu hafta onlar da tamamlanır ne kaldı ki zaten okulların kapnamsına
ders veriyolar mı kızlar hala size bizim dersler hala devam ediyor her akşam ders yapıyoruz

ders veriyolar mı kızlar hala size bizim dersler hala devam ediyor her akşam ders yapıyoruz

ders veriliyor bizde her akşam düzenli ödev yapıyoruz
matematikde bölmeyi bile gösterdi öğretmenimiz :26:
türkçede de bugün birleşik kelimeleri öğretmiş
2. sınıfa giden kızıma geçen haftadan beri ödev yok küçüğünde canı sıkılıyor ben niye ödev yapıyorum diye
sanıım songüne kadar ödev verecek öğretmenimiz

valla sizin hoca, trigonometri göstercek yakında diye korkuyorum

bizede ödev geliyo hala, vermeyin artık demi, konsantrasyon falan kalmadı artık zaten

Bizim öğretmen notların hepsini girmiş.Tüm derslere 100 vermiş. Ben de tedirgin oldum. Acaba herkesin tüm notlarını 100 mü verdi diye.

Okuma bayramını da bu hafta yapıyoruz. Ama bence çok gereksiz. Yapılmasa daha iyi.

günaydın kızlarrrrrrrrrr
ben hiç duymadımmm
bizim öğrtmn tatil kitapları için derin araştırmaya girmişti bugün yollarım dedi çok güzel bir kitap seçtiğini üstünebasa basa söyledi neşeli bir şekilde 2.sınfa hazırlıcaz dedi bakalımm
kızlar çocuğunun notları girilen var mı
şimdi baktım girilmiş ama sadece h. bilgisi, müzik, beden diğer dersler yok
:26:
ben bakmadım heycan olsun diee
sende yoruldun güzel pikniği hakketin canm gidip bol bol eğlenn değişiklik olur
bizde dersleri ağır bir şekilde işlioruzzzz
bizde de durum aynı son güne kadar ödev gelecek gibi :18::18::18:

Doğrudur canım.İşin masraf boyutunu hiç düşünmemiştim.Acemiyizya ondan olsa gerek.Öğretmenimizin velilere gereksiz masraf yaptırmamak gibi bi hassasiyet de var zaten.

Doğrudur canım.İşin masraf boyutunu hiç düşünmemiştim.Acemiyizya ondan olsa gerek.Öğretmenimizin velilere gereksiz masraf yaptırmamak gibi bi hassasiyet de var zaten.

evet canım aynı hassaiyet bizimkinde de var
masraf olmasın diye yapmıyormuş

valla canım ben baktım ama kimseye söylemiyorum birtek eşime söyledim akşam onu da tembihledim kimseye söyleme diye herkes karnede gösün

aynen canım, ben e okulu karne aldıktan sonrada göstermicem çünkü hoca b. eğitimi ve müziğe 95 vermiş, daha önceki karnesi hepsi 100 olduğundan üzülür şimdi bunlar neden 95 diye, haftada 4 gün başka bi tesiste spora gidiyo seviyo ama okuldaki beden dersini sevmiyo, bedenden hepten soğur 95 olduğunu görünce, bedenden 100 alanlar çoklu salto mu atıyodu merak etmedim değil, müziğide çok seviyo, evde gitarı falanda var, ilgili yani ama ona neden 95 vermiş anlamadım
:26:

bize önemsiz geliyo ama çocuklar için çok önemli

karnede bunlar gözükmüyodu hatırladığım kadarıyla, yani kaç üzerinden 5 aldıkları falan sadece 5 yazıyo:26:

Son düzenleme:
günaydın kızlar

meldam nasıl sabretcen 10 gün ya

günaydınnn
baktım sabredemicem göz gezdirdimm notlara :78::78::78:
bizim notlarında yarısı girilmişş :44::44:mat ve türkçe tam olarak bitmediği için mi :44:

valla canım ben baktım ama kimseye söylemiyorum birtek eşime söyledim akşam onu da tembihledim kimseye söyleme diye herkes karnede gösün
slm cnm
karnede görmek ayrı bi heyecan veriyorr hatırlarımda karne günü karın ağrısından okula zor giderdimm :18::18:

karnede 5 olarak görecektir şimdi görürse üzülr soğur ya zaten 5 rahat ol ama 95 de verilirmi 1.sınıf çocuğuna beden eğt müzik ilerleyen yaşlarda not ortalamasını etkilior, bunlar daha ufacık çocuk

Bizimde öğretmen müzik için 90 vermiş beden eğitimi 95 vermiş acaba 100 verilince şişirme karne olacağınımı düşünüyorlar ? normalde karnede 5 gelecek ama kıstas ne bende merak ettim açıkcası.Dün 2 tane sınav olmuşlar bir tanesi matematikten SBS sınavı 2.sınıflar için yazıyor 12 sorudan 12 sinide doğru yapmış türkçeden 12 soruda 11 doğru çıkarmış ..

günaydınnn
baktım sabredemicem göz gezdirdimm notlara :78::78::78:
bizim notlarında yarısı girilmişş :44::44:mat ve türkçe tam olarak bitmediği için mi :44:

yani, hangi anne sabreder

bende onu düşündüm ya, galiba konular bitmediği için olabilir, benimkininde hala mat, türkçe yok:26:

ya şimdi öğretmen arkadaşlar bana kızmasın ama ilkokulda müzik beden zaten olması gerektiği gibi yapılıyomu şüpheliyim
türkçe, mat, hayat b. ne hak ediyosa o verilsin ama neden bedene 90-95 verilip gönlü kırılsınki çocuğun,
benimkine napıyosunuz bedende diyorum, erkeklerle maç yapıyorum diyo, şutlarını mı beğenmedi acaba anlamadım yani

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…