İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

eşim ve kızım beni sonunda delirticekler:95::95::95::84::84:kızımın ingilizce repliği f v s dolu ve üst iki dişi düştüğü için zor söylüyor bir de dil dönmüyortam bir facia
2 gündür gezdi tozdu bebekler alındı eğlence rahatlık....Nedense bu sene verilen replikler evde olunca ezberlemiyor:95::95: okuldakiler tamam.almancayı çatır çatır söylüyor ingilizceci zaten biraz sarsak bir kadınsüsünde püsünde icraat desenoff birbirlerine girdiler eşim çok bağırdı ki normalde çok sakin bir adamdır neden kızım ezberlemiyorsun diye kızımda ağladı bende gerildim tabiişimdi başbaşa tekar başladılar oof herşeye cevap veriyor kızım ne zormuş 7 yaş, terrible 2 yi bile daha rahat atlattık.Başım tuttu valla

valla sakin olmak lazım canım ya, bağırıp çağırınca çocuklar soğuyor olaydan
2 gün gezip tozunca adapte olmakta zorlanmıştır
:13:

saol canım, sizede geçmiş olsun
valla zamane berbat
benimki geçen bana anne sen olmasaydın özgür olabilirdim sen benim özgürlüğümü kısıtlıyosun dedi
yesinler özgürlürlüğünü

valla zamane berbat
benimki geçen bana anne sen olmasaydın özgür olabilirdim sen benim özgürlüğümü kısıtlıyosun dedi
yesinler özgürlürlüğünü

aynı benim küçük cadıneyi yapmasına izin vermiyorsam hemen ağlayarak keşke sen olmasaydın bana kimse karışmazdı diyorçok inatçı dediğim dedik bir kız hiç ablalarına benzemiyor

eşimde detaycı ve düzenli sürekli evi topluyor kızda dağıtıyor off şu haftasonu geçsede evimde yanlız sefamı sürsem.Kızın kalemlerini açıyor keçelilerin kapaklarını kontrol ediyor bizimkide zaten dağınık kızım niye öyle niye böyle baydılar beniYarın ver elini tunalı ohh bir aksilik olmazsa tabi

aman canım bırak toplasın kızının arkasını ne güzel, valla bana sinir geldi artık oğlumun dağınıklığını toplamaktan, tüm ıvır zıvır oyuncak moyuncağını atasım var

napıyonuz kızlar görünmüyonuz ya:80:

okullar 10 mı kapancak diye bi söylenti vardı ya, bizim bi öğretmen arkadaş 17 si dedi, zaten özellikle kapanmadan bi hafta önce yapılar seçimi dedi, yoksa öğretmenler memleketlerine kaçarmış

aman canım bırak toplasın kızının arkasını ne güzel, valla bana sinir geldi artık oğlumun dağınıklığını toplamaktan, tüm ıvır zıvır oyuncak moyuncağını atasım var

bende atmak istiyorum bıktım artık oyuncak toplamaktan
küçük cadı dağıtıyor ben yada ablaları topluyoruz
atıp rahatlayacaım valla

Çocuklar tatil moduna girmiş gibi.okullar 17 sinde kapanacak,değişiklik olmazsa,öğretmenler 10 uda olsa gidemezler ki çünkü bize tatil 1 temmuzda başlıyor.unutmadan tüm hastalara acil şifalar diliyorum.

bizde istanbul gidicez kuzişimin nişanına okullar tatil olunca ,sonra dönücez toplanıp teyzemin yazlığına gidicezsonra belki tatil köyüne gidicez eylüldede babamlarla kampa gidicez bu sene çok tatil yapıcammmm geçen 2 yılın acısı çıkacak ..bu kadar gezme arasındada ders tekrarlarını ihmal etmicem

duydunuz mu kızlar tatil tam 3 aya tamamlanmış, okullar bir hafta geç açılcakmış 19 eylülde

tatilde rahat bi nefes alırızz:82::82: ben ilk yıl bunları yapıorlar ilerde neler yapacak die düşünüyorummm :18::18:bizim sürekli hasta olduğundan okula bir türlü adapte olamadıı :84::84::84:hergün okul yolu düze gider şarkısını döylüyorumm okulda çocuk hastaöğrtm benim oğlanın ödevini servise verin demekten utanıyorumm :78::78:
valla zamane berbat
yesinler özgürlürlüğünü

saol cnmm
laflara bakkk çok bilmiş oluyolarrr oğlum bu daha bişey mi deseydinn

tatil programını çizmişsin cnmmm ne güzelll
çocukları tatilde de ihmal etmemek lazım buranın ödev standartı belli tatili günlük tutun:18:hikaye kitaplarını özetleyin :18:tabi bende sürekli tekrar yapcam 2.snff kitaplarından da ufak ufak göz gezdirelim diorumm hatamı yaparım bilemiyorumm :78::78:

duydunuz mu kızlar tatil tam 3 aya tamamlanmış, okullar bir hafta geç açılcakmış 19 eylülde
tatil ülkesii bayram seyran yeni yıl derken 1.dönem bitiyorr
Çocuklar tatil moduna girmiş gibi.okullar 17 sinde kapanacak,değişiklik olmazsa,öğretmenler 10 uda olsa gidemezler ki çünkü bize tatil 1 temmuzda başlıyor.unutmadan tüm hastalara acil şifalar diliyorum.

teşekkür ederim cnmmm

chess yıl sonu içinn kıyafet aldım sen ne yaptınn cengizde kıyak geçmedi kopya çekeyimm ona göre kıyafet alayımmgösteride resimleri çeker eklerimm moraller ii olursa tabii :18::18:

chess yıl sonu içinn kıyafet aldım sen ne yaptınn cengizde kıyak geçmedi kopya çekeyimm ona göre kıyafet alayımmgösteride resimleri çeker eklerimm moraller ii olursa tabii :18::18:

ne aldın canım, banada fikir olur, bende bi bluz aldım ama kararsızım:26:

kızlarr selammm
bakıyorum tatil moduna giriyoruz yavaş yavaş çocuklar çoktan girid zaten de

merhaba hanımlar:80::80:
yarın okuma bayramımız var.kızlar şimdiden heyecanlandılar kuaföre gidecekleri için çok seviniyorlarküçük cadıma da gelinlik giydirecem zor tutuyorum onu 3 gündür gelinliği giyip aşağıda oynuyacam diyor bende olmaz ablanın gösterisinde giyeceksin diyorum öyle didişiyoruz işteçocuk olmak var bu dünyada yaa

hanımlar bir haftadan beri çarpım tablosu ezberletiyor öğretmenimiz.2ler 3ler 4ler 5ler kafam kazan oldu.kızım zorlanıyorda biraz erken değil mi çarpım tablosu için:44:belki 2. sınıfa hazırlık ama ne bileyim zor geldi kızıma:97:

saygıderğer hocamıza yuh demek istiyorum, müfredatta yok bildiğim kaadrıyla, sizin hoca abarttıda abarttı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…