İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

burda da dün gece öyle bir yağmur yağdı ki kışın bu kadar güçlü yağmamıştı :KK53:kaloriferleri de kapattılar ama ben hala üşüyorum hava soğuk ve kapalı şimdi bile gök gürlüyor
bu sene cidden yaz gelmek bilmedi:KK31:

nasılsın canım, çocuklar nasıl

bizimkide 27 de galiba, herkes tek tip giyincekmiş, bi yerle anlaşılmış

sağol canım bende kızlarımda iyiyiz...sen nasılsın
bizim okuma bayramı okulun salonunda yapılacak süslemeleri de veliler ayarlıyor
girişte çikolata kolonya tutulacak öğretmene çicek yaptıracaz
hepsi elimizden öpüyor yani:KK9:

sağol canım bende kızlarımda iyiyiz...sen nasılsın
bizim okuma bayramı okulun salonunda yapılacak süslemeleri de veliler ayarlıyor
girişte çikolata kolonya tutulacak öğretmene çicek yaptıracaz
hepsi elimizden öpüyor yani:KK9:

gelinliğide giycek, oohh erkenden evlendircen kızı:KK1:

valla en güzeli, okul salonu biliyo musun, çok iyi yapmışsınız bi yer tutmamakla:13:

günaydın kızlarr nasılsınız
ay ne güzel ya okuma bayramı ile ilgili hazırlıklar başlamış sizde :KK16:
ay biz de hala bi tık yok yaa kayınvalideme sordum da yapmıcaklar heralde diyo kimseden ses çıkmıyo diye söylüyoo:26:

gelinliğide giycek, oohh erkenden evlendircen kızı:KK1:

valla en güzeli, okul salonu biliyo musun, çok iyi yapmışsınız bi yer tutmamakla:13:

evet canım evlendirecem kızı:KK9:
burda bütün sınıflar okuma bayramını okulun salonunda yapıyor canım yıllardır aynı yani ayrı bir yer tutulmuyor:KK31:
sanırım sadece mezun olduklarında yani 8. sınıfta yemekli balo veriliyormuş başka yerde veliler gitmiyormuş yani o zaman bizi istemiyorlar gençler :KK53:bugünlerin tadını çıkarmamız lazım:KK9:

günaydın hanımlarr
iyiy haftalar hepinize nasılsınız :KK16:

merhaba canım, saolasın, sen nasılsın:13:

söylene söylene yazı getirdik sonunda
:KK1:

ya kızlar size bişey sorcam, oğlum hiç tek başına vakit geçirmiyo, hep benimle oturmak istiyo ve sürekli konuşu:KK53:
yani sizdede böyle bişey var mı, çocuklarınız napıyo ödev ve kursları dışında, nasıl vakit geçiriyolar evde:26:

burda da dün gece öyle bir yağmur yağdı ki kışın bu kadar güçlü yağmamıştı :KK53:kaloriferleri de kapattılar ama ben hala üşüyorum hava soğuk ve kapalı şimdi bile gök gürlüyor
bu sene cidden yaz gelmek bilmedi:KK31:
bu hafta havalar ii :21::21::21::21::21:
kızımın 25 mayısta okuma bayramı var
gelinlik ve beyaz ayakkabı istedi öğretmenimiz:nazar:
ayy ne güzel erkenden gelinliklerle göreceksinn :KK31:

nasılsın canım, çocuklar nasıl

bizimkide 27 de galiba, herkes tek tip giyincekmiş, bi yerle anlaşılmış
anlaştıkları yer umarım güzeldir:18: bizim anasınıfında tutulan yer tam fiyaskoyduu :KK19::KK19::KK19:bu yıl işi sağlama alın dedim

:131::131::131::131:
ya kızlar size bişey sorcam, oğlum hiç tek başına vakit geçirmiyo, hep benimle oturmak istiyo ve sürekli konuşu:KK53:
yani sizdede böyle bişey var mı, çocuklarınız napıyo ödev ve kursları dışında, nasıl vakit geçiriyolar evde:26:
benim oğlandan bahsetmişsinn ::KK53::KK53::KK53:
tek çocuk olduğu için yapıyor bizim ki dışarıda arkadaş ortamında yapmıyor evde herşeyden çok çabuk sıkılıyor doğal olarak bana sarıyorrr :18::18::18:

ama biz bunlara kardeş yapmıcaz napcaz meldaaaaam, valla yer bitirir beni yazın:KK52::KK52::KK52:

nasıl oldun canım bu arada oğlun ve sen, rahatsızdınız sanırım geçen hafta:26:

benimkiler 3 tane olunca pek bana sarmıyorlar canım aşağı inip oyun oynuyorlar
küçük tek kalınca biraz uğraştırıyor ama idare ediyorum yinede
bu hafta havalar ii :21::21::21::21::21:

ayy ne güzel erkenden gelinliklerle göreceksinn :KK31:

bugün hava açtı çok şükür kaç gündür bulutlu kapalı bir hava vardı
bugün güneş yüzünü gösterdi:21:
sağol canım haftaya çarşamba günü kutlayacağız okuma bayramını kuaföre de gidecekmiş hanfendi tam gelin olacak yani:KK9:

Son düzenleme:
ama biz bunlara kardeş yapmıcaz napcaz meldaaaaam, valla yer bitirir beni yazın:KK52::KK52::KK52:

nasıl oldun canım bu arada oğlun ve sen, rahatsızdınız sanırım geçen hafta:26:
ben sadaece oğlum sussun die yapcamm çocuğu :KK74::92::92::KK49:
yaz için yüzme kursuna yazdırdım futbola da gidiyor umarım evde benimle uğraşmaya vakti olmazzzz:18::18:ama götür getir sıcakta olan yine bana olacakk :26::26::26:
evde durunca da beni yiyip bitiriyor :26:
götür getir olmasın die yaz okuluna mı yazdırsakk :44::44::44:

bugün hava açtı çok şükür kaç gündür bulutlu kapalı bir hava vardı
bugün güneş yüzünü gösterdi:21:
sağol canım haftaya çarşamba günü kutlayacağız okuma bayramını kuaföre de gidecekmiş hanfendi tam gelin olacak yani:KK9:

evt açtı çok şükür oğlum okula şorla gitmeye başladıı :82::82::82:
waaw tam gelin olcak senin kız :KK12::KK12::KK12:

chess saol tatlım bu hafta ii olduk şükür
ama cuma günü oğlandan servisteki abileri sinir olmuş okul bahçesinde tartaklamış:KK20::KK20::KK20:bizim oğlanda ağlaya ağlaya istifra etmiş tabi öğrtm aradı okula gittik:KK59: ben sonunda okula yakın eve taşınacamm :KK59::KK59:

chess saol tatlım bu hafta ii olduk şükür
ama cuma günü oğlandan servisteki abileri sinir olmuş okul bahçesinde tartaklamış:KK20::KK20::KK20:bizim oğlanda ağlaya ağlaya istifra etmiş tabi öğrtm aradı okula gittik:KK59: ben sonunda okula yakın eve taşınacamm :KK59::KK59:

öfff geçmiş olsun, çok sinir bozucu, zaten insan o üst sınıftaki d.v. lerden korkuyo, beni bile düşürcekler nerdeyse 50 kiloluk çantalarıyla koşa koşa.... çok saygısız üst sınıf erkek öğrenciler ya, hele o ağızlarındaki iğrenç küfürler hiç eksik olmuyo
serviste üç beş sınıf arkadaşı olsa keşke...

valla yaz okulu araştırıyorum ama yok ya, anaokul tarzı bol ama bizimkilere göre yok
benimki tenise gidiyo zaten bi senedir, yüzmeyede gitmişti, bu sen gene yollarız ama sonuçta saatleri az, bi kaç kursa götür getirde zor dediğin gibi, napcaz bilmiyorum, benimki pc oynamıyo artık, tv izliyo, onuda çok izlemesini ben istemiyorum çünkü dikkatinin bozulduğunu kendim gözlemliyorum 6 yazcaksın diyorum 2 yazıyo, o derece dikkati dağılıyo yani tv çok izleyince
:KK31:

öfff geçmiş olsun, çok sinir bozucu, zaten insan o üst sınıftaki d.v. lerden korkuyo, beni bile düşürcekler nerdeyse 50 kiloluk çantalarıyla koşa koşa.... çok saygısız üst sınıf erkek öğrenciler ya, hele o ağızlarındaki iğrenç küfürler hiç eksik olmuyo
serviste üç beş sınıf arkadaşı olsa keşke...

keşke cnm en azından bu kadar sorun yaşamazdım
büyük olduklarını kanıtlamak için dövüyorlarrr :KK20::KK20:
kfürleri ağzından eksik olmuyor :KK20::KK20:kiseden de korkuları yok ayy bizim çocuklar büyüyünce böle olmaz dimi :18::18::18::18:
bu arada biz çarpmalara geçtik:18: çarpma problemleri yapıoruzzzzzz:18:

keşke cnm en azından bu kadar sorun yaşamazdım
büyük olduklarını kanıtlamak için dövüyorlarrr :KK20::KK20:
kfürleri ağzından eksik olmuyor :KK20::KK20:kiseden de korkuları yok ayy bizim çocuklar büyüyünce böle olmaz dimi :18::18::18::18:
bu arada biz çarpmalara geçtik:18: çarpma problemleri yapıoruzzzzzz:18:

ailelerinde iş yok canım bunların, ailelerinden sevgi saygı görmüş olsalardı, saygıyı sevgiyi öğrenmiş olurlardı, valla ben senin yerinde olsam kiradaysan okula yakın taşınmayı düşünürdüm bu şekilde, en azında elinle bırakır elinle alırsın için daha rahat olur

valla yok canım ya, halen topla çıkar, benimkide bezdi artık ondan ödev yapmak istemiyo, bizimkilerde geçse keşke çarpmalı problemlere ama çarpmalı problemler 2. sınıfta başlıyo diye biliyorum
:26:

valla yaz okulu araştırıyorum ama yok ya, anaokul tarzı bol ama bizimkilere göre yok
benimki tenise gidiyo zaten bi senedir, yüzmeyede gitmişti, bu sen gene yollarız ama sonuçta saatleri az, bi kaç kursa götür getirde zor dediğin gibi, napcaz bilmiyorum, benimki pc oynamıyo artık, tv izliyo, onuda çok izlemesini ben istemiyorum çünkü dikkatinin bozulduğunu kendim gözlemliyorum 6 yazcaksın diyorum 2 yazıyo, o derece dikkati dağılıyo yani tv çok izleyince
:KK31:

yaz okulunu araştırıyorum servisi felan var derste işliyorlar tekrar yapıorlar yani :KK1::KK1: ata binmeye gdiyorlar tenis yüzme satranç var ama anasıfı gibi gelirrr:KK31::KK31:
benimde pc de ara sıra oynuyor çizgi filmlerde sürekli tekrar yapıor ezberledi :KK53:çocuklarda haklı ne yapsınlarrrr evde bize sarıyorlar doğal aolarak :78::78:
senin oğlan tam kaptırıyor kendini tv ye dikkat et cnm:26: bizim bi ara pcden robot gibi oldu ağzını ayırıp pc ye pür dikkat dalıyordu ev yansa dönüp bakmayacaktı o derece kötüydü neyse ki uzaklaştırdım
ama çocuklar da ne yapacak bütün gün :44::44::44::44:

ailelerinde iş yok canım bunların, ailelerinden sevgi saygı görmüş olsalardı, saygıyı sevgiyi öğrenmiş olurlardı, valla ben senin yerinde olsam kiradaysan okula yakın taşınmayı düşünürdüm bu şekilde, en azında elinle bırakır elinle alırsın için daha rahat olur

valla yok canım ya, halen topla çıkar, benimkide bezdi artık ondan ödev yapmak istemiyo, bizimkilerde geçse keşke çarpmalı problemlere ama çarpmalı problemler 2. sınıfta başlıyo diye biliyorum
:26:

aileçok önemli ama okula yollayıp iş bitiyor onlara göre dışarda ne olmuş umurlarında değil ki :KK20::KK20:
evim mülk cnm yine de değiştirmeyi düşünüyorum bu yıl çok sıkıntı yaşadımm :KK59::KK59:
cnm mat kitabın sonunda 2.sınıfa hazırlık var oradan yola çıkıp yaptırıyor ama toplama çıkartma sorularımızda çok basit değil :KK59::KK59:ev ödevlerimiz kafa yorucu bu kadar ağır olamsı da kötü orta olanı yok muu En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

X