İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

günaydın canım:13:

benimkine haftasonu hiç taviz vermedim, bana demin, aklım başıma geldi anne bi daha ödevim yok diye yalan söylemicem diyo
:KK1:

ay kıyamam yaa bak annesi anlamış ama yaptığını hata olduğunu dersini de almış aklı başına gelmiş yaramazın :KK1:

sorma başıma gelenleri... ben ödevi yok son günlerde diyodum ya... meğerse bu ödevleri saklıyomuş, banada ödevim yok diye yalan söylüyomuş:KK52::KK52::KK52: bu akşam çıkışta babası hocadan fırçayı yemiş, senin oğlan ödevlerini yapmıyo, getirmesini istediğim kitap ve materyalleri getirmiyo diye:KK52::KK52::KK52:
bu haftasonuna ait bütün faliyetleri iptal, net, tv yasak, sıkı yönetim başlatcam
gayette rahat, ne yalan söylediği için rahatsız ne ödev yapmadığı için
öğretmen buna çok müsamaa gösteriyo sanırım
ama artık lale devri sona erdi
:KK47:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
nasılda akıl etmiş saklamayı :KK1::KK1::KK1:
slm hanımlar
hepimize iyi haftalar

günaydın hanımlarrrrrrr
nasılsınız

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bi kaç gündür giremdim nete oğluşla beraber hasta yatıyoruz
okul sezonu kapandı kapanacak servise çekiştire çekiştire bindiriyorum yaaaaaa
yarın burda okullar tatil :21::21::21::21:
sınavlar varmışş

sınavlar varmışş

geçmiş olsun canım, hadi kurtulcanız ana oğul bir ay kaldı:KK1:

ay bu sınavlar neden bizim okulda da olmuyo ya, bi sınav tatilimiz olmadı aney
:KK53::KK53:

geçmiş olsun canım, hadi kurtulcanız ana oğul bir ay kaldı:KK1:

ay bu sınavlar neden bizim okulda da olmuyo ya, bi sınav tatilimiz olmadı aney

belki sizede vardır:KK23: sınav 6 .7 sınıfların galiba:44::44::44::44:akşam ii haberle gelir oğluşun :21::21:
ayyy bu 1 ayı nasıl bitirecem die kara kara düşünüyorumm :18::18::18:
servise bağıra çağıra biniyo ya
tek çocuk ondan mı bu böle yapıor:KK19: yeminle bi bebek daha yapcam :KK74::92:

sınavlar varmışş

çok geçmiş olsun canım oğluşunla sana
işte geçen haftada bizde tatildi öyle sınavlar varmış diye
of canım ya az kaldı biraz daha sık dişini artık
bu arada okullar haziranın kaçında kapanacak kızlarr:26:

Son düzenleme:
belki sizede vardır:KK23: sınav 6 .7 sınıfların galiba:44::44::44::44:akşam ii haberle gelir oğluşun :21::21:
ayyy bu 1 ayı nasıl bitirecem die kara kara düşünüyorumm :18::18::18:
servise bağıra çağıra biniyo ya
tek çocuk ondan mı bu böle yapıor:KK19: yeminle bi bebek daha yapcam :KK74::92:

genelde ondan yapıyolar canım ister istemez çok şımartılıyrlar tek oldukalrı için bizimkide anneannede babaannede dedeler desen hiç sorma hepsi çok şımartıyor bu sefer ayar çekmek bize düşüyor arada bi babamız ayarını çekiyor valla başak türlü baş olmuyor çünkü

çok geçmiş olsun canım oğluşunla sana
işte geçen haftada bizde tatildi öyle sınavlar varmış diye
of canım ya az kaldı biraz daha sık dişini artık
bu arada okullar haziranın kaçında kapanacak kızlarr:26:
il il mi yapılıor sınavlar :44::44::44:
bu çocuk 1isınıfta bunları yapıorsa ikinci sınıfta zorlanmaya başlayınca ne yapacak bakalım :18::18:
okullar 17 haziranda kapanacak :21::21:
genelde ondan yapıyolar canım ister istemez çok şımartılıyrlar tek oldukalrı için bizimkide anneannede babaannede dedeler desen hiç sorma hepsi çok şımartıyor bu sefer ayar çekmek bize düşüyor arada bi babamız ayarını çekiyor valla başak türlü baş olmuyor çünkü
onlar sevdikleri için yapıor ama düzeltmek bize kalıyıor:KK19: bizde ayar çeken de yok eşimle ben ayrı tutumn sergliyoruz :26::26:ben kızışınca o yüz veriyor babası kıznca ben yüz veriyorum ben ne kadar kızsam zoruma gitmiyor babssı kızınca ağır geliyor bana :KK43::KK43::KK43::KK43:

ay aynı şey bendede var meldam babası kızsın istemiyorum, oğluma sadece ben fırça atmalıyım:KK1:

valla kızlar sizi bilmem ama ben 2. yi düşünmüyorum
:KK31:

ayyy annem deli ediyo beni, bazen bırakıyorum bi kaç saat, çocuğa çikolata, dondurma, gofret dayıyo, sonra akşam bu çocuk yemek yemiyo diyoo:KK52::KK52:
ben bu ıvır zıvırları bu kadar verme deyincede napayım ben kıyamıyorum diyooooo:KK52::KK52::KK52:
sanki ben kıyıyorum kötülük ediyorum yaaa

ay aynı şey bendede var meldam babası kızsın istemiyorum, oğluma sadece ben fırça atmalıyım:KK1:

bende hiç düşünmüyordum 2.çocuğu:18: bütün sınıftaki annelere baktım çaktırmadan hepsinin elinde 1 bebek :KK49: oğlanın arkadaşları ilgisizlikten kendi başının çaresine bakıyor :KK31:benim sürekli eteğimde ilgi bekliyor benden :KK19::KK19::KK19:
chess bende kendimi tek biliordumm :78::78:
ben kızınca hiç birşey olmuyor eşime sen karışma çekil die fırça atıyorum:KK1: babası bir başlayınca çocuğu kanatlarımın altına alıyorummm :KK15::KK15::KK15::KK15:annelik içgüdüsü mü :KK49::KK49:

ayyy annem deli ediyo beni, bazen bırakıyorum bi kaç saat, çocuğa çikolata, dondurma, gofret dayıyo, sonra akşam bu çocuk yemek yemiyo diyoo:KK52::KK52:
ben bu ıvır zıvırları bu kadar verme deyincede napayım ben kıyamıyorum diyooooo:KK52::KK52::KK52:
sanki ben kıyıyorum kötülük ediyorum yaaa

ben birşeyler söyleyince zorlarına gidiyor :KK30::KK30:bizde çocuk büyüttük diorlar
oğlanda kural olmayan yerde olmayı tercih ediyor :KK23:hafta sonu ödül olarak halasında kalıyor bende kafamı dinliyorum:KK68: ama o kadar şımarıyor ki yine ben zararlı çıkıyorumm :KK60::KK60:

il il mi yapılıor sınavlar :44::44::44:
bu çocuk 1isınıfta bunları yapıorsa ikinci sınıfta zorlanmaya başlayınca ne yapacak bakalım :18::18:
okullar 17 haziranda kapanacak :21::21:

onlar sevdikleri için yapıor ama düzeltmek bize kalıyıor:KK19: bizde ayar çeken de yok eşimle ben ayrı tutumn sergliyoruz :26::26:ben kızışınca o yüz veriyor babası kıznca ben yüz veriyorum ben ne kadar kızsam zoruma gitmiyor babssı kızınca ağır geliyor bana :KK43::KK43::KK43::KK43:

heralde canım il il yapılıyor
evet sevdikleri için yapıyolar zaten ama aslında kötülük yapıyolar farkında değiller ondan sonrada bize şikayet ediyolar bizim sözümü hiç dinlemiyo bak siz bişey deyince nasıl yapıyor diye hele bizimki babaannesiyle dedesini parmağında oynatıyo dedesinin tek torunu olduğu için ne derse yapılıyo ğaşalar gibi davranılıyo valla :21:
bende çok bağırırm kızarım ama bizimki biyere kadar oluyor illaki anneyiz işte bizden yüz buluyolar valla ben babası bağırırken yanında pek durmuyorum yüz bulmasın diye hem de ben dayanamıyorum babası kızraken ona bende gidip mutfakta ağlıyorum :KK43: eğer yanındaysam da kesinlikle eşime destek veririm çocuğun yanında hee kavgamızı biz daha sonra yaparız eşimle yanlış yaptın doğru yaptın diye çocuğun yanında mümkün olduğunca ikileme düşmemeye çalışırız

valla biz düşünüyoruz canım zaten oğlumda çok istiyor kardeşi benim eşim tek çocuk olduğu için oğluşumuzun da tek kalmasını sitemiyor ben hep onun yokluğunu çektim oğlum çekmesin destek olacak birisi olsun yanında diyo

ben birşeyler söyleyince zorlarına gidiyor :KK30::KK30:bizde çocuk büyüttük diorlar
oğlanda kural olmayan yerde olmayı tercih ediyor :KK23:hafta sonu ödül olarak halasında kalıyor bende kafamı dinliyorum:KK68: ama o kadar şımarıyor ki yine ben zararlı çıkıyorumm :KK60::KK60:

valla canım bizimkilerde baştan öyle diyodu kayınvalide ile kayınpeder ama baktılar iyicine zıvanadan çıktı bizimki artık bişey diyemiyolar inanırmısınız kızlar ya bazen o kadar delirtiyo ki kayınvalidemi kadıncağız resmen oturup ağlıyorum sinirimden diyor ondan sonra bzizm oğlan da onla beraber ağlıyor özür üstüne özür ama ertesi gün yine aynı değişen bişey yok:KK1:

heralde canım il il yapılıyor
evet sevdikleri için yapıyolar zaten ama aslında kötülük yapıyolar farkında değiller ondan sonrada bize şikayet ediyolar bizim sözümü hiç dinlemiyo bak siz bişey deyince nasıl yapıyor diye hele bizimki babaannesiyle dedesini parmağında oynatıyo dedesinin tek torunu olduğu için ne derse yapılıyo ğaşalar gibi davranılıyo valla :21:
bende çok bağırırm kızarım ama bizimki biyere kadar oluyor illaki anneyiz işte bizden yüz buluyolar valla ben babası bağırırken yanında pek durmuyorum yüz bulmasın diye hem de ben dayanamıyorum babası kızraken ona bende gidip mutfakta ağlıyorum :KK43: eğer yanındaysam da kesinlikle eşime destek veririm çocuğun yanında hee kavgamızı biz daha sonra yaparız eşimle yanlış yaptın doğru yaptın diye çocuğun yanında mümkün olduğunca ikileme düşmemeye çalışırız
hepimizde durum aynı desene şımartılıyorlar düzeltmek de bize kalıor :KK1::KK1:
ben çok kez denedimm eşimin kızacağı sıra odanın dışına çıkmayı ama beceremedim bi yerde devreye giriyorumm :78::78::78:yaptığım doğru değil ama dayanamıyorummm :KK59::KK59::KK59:

bugün öğrtmn neler öğrendiler die sınav yapıcak :18:sorular 2.sınıf düzeyinde olacak bakalım oğlan işin içinden nasıl çıkacak :18::18:

Valla karamuk ben ikinciyi bir istiyorum bir korkuyorum:18:hastalıktı kreşti vb birde bu ara işe girme durumum var.devlete girersem yaparım yıllık izin süt izni falan rahat:KK23:

bugün öğrtmn neler öğrendiler die sınav yapıcak :18:sorular 2.sınıf düzeyinde olacak bakalım oğlan işin içinden nasıl çıkacak :18::18:

bizim hoca hiç sınav mınav yapmıyo ya, 3. sınıfa kadar yönetmelikte yokmuş ya
valla iyi mi kötü mü bilemiyorum
zaten sınav olsa, bizimk tüm soruları bildiği halde, uyuşukluğundan koskoca bi saatte sadece 2 soru yapar, kalırdı

X