İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

bizim hoca hiç sınav mınav yapmıyo ya, 3. sınıfa kadar yönetmelikte yokmuş ya
valla iyi mi kötü mü bilemiyorum
zaten sınav olsa, bizimk tüm soruları bildiği halde, uyuşukluğundan koskoca bi saatte sadece 2 soru yapar, kalırdı
:KK53::KK53:

bizim de 3.sınıfa kadar yoktu:44::44: öğretmn mat ve türkçeden çocuklara not vermiş 70 alan 90 alan die isim okumuşş:KK37:bizde sınav yapmayacak diye biliyoruz bu ne şimdi anlamadımm :44::44:

Bizimkide uyuşuk ikindi kahvaltısını bile uyuşukluktan yemeği yetiştiremiyor bazen:KK20:sınav olsa ooo:86:rahat ötesi.şımarık olmasın diye uğraşıyorum babanne yan dairede oookız 70 yaşındaki kadınla 3 saat köpekçilik oynuyor,kızım poposunu bile yıkatıyor:KK37:ağzına yedirtiyor:76:resmen kuklası yapmış babanneyi geçen ödevini yaptırmış anladım sildim tekrar yaptırdım tam cadı:KK60:
Benim annemde ayrı ne derse ok istediği saatte yatar istediği pişer:95:

Bizimkide uyuşuk ikindi kahvaltısını bile uyuşukluktan yemeği yetiştiremiyor bazen:KK20:sınav olsa ooo:86:rahat ötesi.şımarık olmasın diye uğraşıyorum babanne yan dairede oookız 70 yaşındaki kadınla 3 saat köpekçilik oynuyor,kızım poposunu bile yıkatıyor:KK37:ağzına yedirtiyor:76:resmen kuklası yapmış babanneyi geçen ödevini yaptırmış anladım sildim tekrar yaptırdım tam cadı:KK60:
Benim annemde ayrı ne derse ok istediği saatte yatar istediği pişer:95:

:KK1::KK1::KK1:
babaannede çok şımartıyorrrr
evde sen her istediğini yapıyor musun :26::26:

bugün mat sınavında 1 yanlış yapmışş çikolata almışşş :nazar::nazar:
tabi okuldan sorunsuz mu geldi :KK45::KK45:hayırrrrrrr :KK45::KK45:
sınıf arkadaşları ... kız sana aşıkkk ... kız sana aşık die dalga geçiyorlarmışş:KK30::KK30::KK30: daha erken değil mi bu konular için :KK19::KK19:
klimanın suyuda bizim oğlanın üzerien akıyormuş öğrtmene söylemiş oğlum su seni neden rahatsız etti ki demiş :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

valla ben yapmıyorum hatta despotum bıraksam dağınıklıkta sınır tanımaz:95:eek:dasını yatağını toplatıyorum:KK9:gerçi bende oyuncakta bonkörüm çok:kk77:ama akıllandım.Herşey kurallı bizde sıkıya gelince ben babanneme gidiyorum der kaçar zaten aynı kattayız.Bnde kafa dinliyorum ev çok merkezi ama küçük sırf kızım babannesiyle büyüsün diye birde eşim sık yurtdışına çıkıyor diye ben istedim taşınmak yakına:KK61:ama evede sığamıyoruz artık:63:

valla ben yapmıyorum hatta despotum bıraksam dağınıklıkta sınır tanımaz:95:eek:dasını yatağını toplatıyorum:KK9:gerçi bende oyuncakta bonkörüm çok:kk77:ama akıllandım.Herşey kurallı bizde sıkıya gelince ben babanneme gidiyorum der kaçar zaten aynı kattayız.Bnde kafa dinliyorum ev çok merkezi ama küçük sırf kızım babannesiyle büyüsün diye birde eşim sık yurtdışına çıkıyor diye ben istedim taşınmak yakına:KK61:ama evede sığamıyoruz artık:63:

sıkıya gelince bulmuş yolunu :KK23::KK23::KK23:
yasak yok kural yokkk ohhhh

sınıf arkadaşları ... kız sana aşıkkk ... kız sana aşık die dalga geçiyorlarmışş:KK30::KK30::KK30: daha erken değil mi bu konular için :KK19::KK19:
klimanın suyuda bizim oğlanın üzerien akıyormuş öğrtmene söylemiş oğlum su seni neden rahatsız etti ki demiş :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

hocanın ilgisi gözlerimi yaşarttı:KK19:

sorma ya benim oğlanın kankasıda oğluma itirafta bulunmuş, elife aşıkmış, elifte ona:KK53::KK53:

bende hemen aldım kaynanalığı elime, sen sakın böyle şeyler düşünmde oğlum, aşk diye bişey yok diye nasihat ettim
:KK60::KK60::KK60:

valla eskinden bende kuralcıydım ama artık pek takmıyorum bezdim, artık zor söz dinliyo:KK31:

Valla karamuk ben ikinciyi bir istiyorum bir korkuyorum:18:hastalıktı kreşti vb birde bu ara işe girme durumum var.devlete girersem yaparım yıllık izin süt izni falan rahat:KK23:

valla işin doğrusu bana kalırsa ben pek sıcak bakmıyodum ikinci çocuğa ama işte eşim çok istiyor bir de düşünüyorum gerçekten bir kardeşi olsa yanında iyi olur sonuçta biz başalrında baki değiliz ki o nedenle yapıcam yani kısmetse 2. çocuğu gerçeği biz hemen hemen 4 senedir uraşıyoruz ama daha herhangi bir icraat yok malasef

maşallah canım oğluşuna :nazar: hep böyle başarılı olur işallahh :nazar:
ay yok canım erken olur mu bizimkinin anaokulunda vardı sevgilisi hala unutamıyor ahhhhhhh aşk ahhhhhhh:KK69::KK69::KK1:
sizin şu öğretmeninize hayranım vallahi lafa bak yaa neden rahatsız etmişmiş iyi bütüngün çocuk suyun altında otrusun hayret bişey yanii:26:

aa o konularda ben de taviz vermem onun yapabileceği işleri kesinlikle yapmam odasında da sadece yatağını toplarım onu daha beceremediği için diğer bütün herşeyini kendisi toplar ama alt katta babaannede bir iğne bişey toplamaz herşeyi dağıtır öyle bırakır orda heristiğini yapıyor o nedenle bzizmki de sıkıyı gördümü ben aşağıya iniyorum der kaçar :KK1:

hocanın ilgisi gözlerimi yaşarttı:KK19:

sorma ya benim oğlanın kankasıda oğluma itirafta bulunmuş, elife aşıkmış, elifte ona:KK53::KK53:

bende hemen aldım kaynanalığı elime, sen sakın böyle şeyler düşünmde oğlum, aşk diye bişey yok diye nasihat ettim
:KK60::KK60::KK60:
kaynana semra geldi aklıma :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::18::18::18::18:
erken değilmiş demek ki arkadaşı da açılmış oğluna :KK1::KK1::KK1:
maşallah canım oğluşuna :nazar: hep böyle başarılı olur işallahh :nazar:
ay yok canım erken olur mu bizimkinin anaokulunda vardı sevgilisi hala unutamıyor ahhhhhhh aşk ahhhhhhh:KK69::KK69::KK1:
sizin şu öğretmeninize hayranım vallahi lafa bak yaa neden rahatsız etmişmiş iyi bütüngün çocuk suyun altında otrusun hayret bişey yanii:26:

inşallah cnm hepimizin çocuklarından duyarız böle ii haberler
öğrtm bilio ne kadar hastalandığını:KK61: bağışıklık kazansın mı istedi nedir :KK47::KK47::KK47:

saol canım sen nasılsın:13:

içim bayıldı yağmurdan ya, nerdeyse kombi yakcam, bu nasıl mayıııııııss
:KK52::KK52:

iyiym canım çok şükür bende sağolasın
ay yağmur mu var sizin orda bizim de hava kaçgündür hep kapalı ve soğuk biz valla akşamları hala kombi yakıyoruz soğuk oluyor yaz gelmiyecek bu seneeeeeeeeee:KK52:

iyiym canım çok şükür bende sağolasın
ay yağmur mu var sizin orda bizim de hava kaçgündür hep kapalı ve soğuk biz valla akşamları hala kombi yakıyoruz soğuk oluyor yaz gelmiyecek bu seneeeeeeeeee:KK52:

valla ya, haziran geliyo, okulu böyle kapatcaz anlaşılan:KK1:

X