İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

bakalım sizde okuma bayramı ne zaman bizim çarşamba gösteri sunum falan yapacakllar.Koro,ingilizce drama falan bizimki modern dansta. Eşliymiş dans kızım dediki eşimin adı İbrahim ,eşim demez Pargalımı diye:KK33:kızım kızdı:KK4:Neyse kostümü falan tamam umarım üşütmez çünkü elbise askılı:KK30:korkuyorum valla:18:

bakalım sizde okuma bayramı ne zaman bizim çarşamba gösteri sunum falan yapacakllar.Koro,ingilizce drama falan bizimki modern dansta. Eşliymiş dans kızım dediki eşimin adı İbrahim ,eşim demez Pargalımı diye:KK33:kızım kızdı:KK4:Neyse kostümü falan tamam umarım üşütmez çünkü elbise askılı:KK30:korkuyorum valla:18:

yok canım ya, ısıncak gibi hava, çarşambaya bayagı ısınır herhalde, bizim mayıs sonu sanırım, restaurantda, folklör gösterisi falan yapcaklar çocuklar, başka etkinlikler olcakmı bilmiyorum şimdiden:26:

inşallah üşütmez:18: çocuklar o kdar koşturup terliyorki korkma sen :KK34:
bizim de mayıs sonu gösteri nerde nasıl yapılacak bilmiyorum geçen yıl gibi restoranttır bizim okulun gösterisi de her yıl aynı konu aynı kıyafet :KK50::KK50:yeğenim de 5 yıl önce aynı şeyi yaptı kardeşide 10 yıl önce yıllar sonra oğlum yapacak :KK31::KK31:farklılık olsa ne güzel olurdu :KK31:sizin gösteriler güzelmiş :KK31::KK31:
yok canım ya, ısıncak gibi hava, çarşambaya bayagı ısınır herhalde, bizim mayıs sonu sanırım, restaurantda, folklör gösterisi falan yapcaklar çocuklar, başka etkinlikler olcakmı bilmiyorum şimdiden:26:
bizim gösteriler gibi fiyasko olmasın da :18::18:
bu yıl da aynı gösteri var okulda :KK53::KK53:

çocuklarınızın 23 nisanı kutlu olsunnn :KK66::KK66::KK66:
biz arkadaşları ve anneleri ile alışveriş merkezine gittik bi daha asla dedimm bağırmaktan boğazım tahrişş oldu :KK19::KK19:ya ne ilgisiz anneler var çoğunun çocuğu bana havale oldu ne yapacağımı şaşırdım :18::18:
en güzel hediye bu hafta sonu ödevimz yokk :118::118::118:

Biz dün sabah gösteriye okula gittik konferans salonunda ilköğretim karışık halk oyunları,dans gösterisi,latin dans klubü ve jimnastik klubü gösteri yaptı gerçekten güzeldi.Kızım da seneye jimnastik kulubüne yazılmaya karar verdi.:86:
Ordan çıktık eve geldik giyindik:KK12:hanımefendi baloya swiss otele gittik.İnanamadım ilköğretim öğrencilerinin hepsi gece elbisesi uzun uzun giyinmiş:KK53::96:saçlar topuz ama koca kadın topuzu simler kendimi şaşırdım.benüm kız uzun keten bir elbise giydi şıktı simli babet falan ama o küçük kadınların yanında şaşırdı çocuk saçlarınıda maşa yapmıştık:KK24:neyse ordan çıktık tunalıda yemek yedik parkta oynadı tabi çıkmadan üstünü değiştirdik.Dnrdan kitap ve kuzu aldık ordan kahve ve pasta yemeğe gittik.7buçukta döndük eve pestil gibi güzel bir gündüEn Büyük TÜRKİYE:KK16::97:

slm kızlar herkese iyi haftalar
bütün miniklerin geçmiş 23 nisan bayramı da kutlu olsun bu arada :KK16:
ben de cumaretsi günü izin aldım bütüngünümü oğluşumla geçirmek için oğluma söylememiştim işe gitmeyeceğimi sabah uyandırıdm kahvaltıyı hazırlayıp çok şaşrdı beni görünce tam bir süpriz oldu onun için önce okula gittik birlikte törene orada 2 saat falan durudk gösterilere bakmak için ancak bizimki arkadaşalrını görünce bıraktı gösteriyi falan top oynamaya başaldılar bahçede:KK1: sonra eve geldik üzerimizi değiştiridk tekrar dışarı önce sinemaya gittik ordan da yemeğe yemeğin arkasından da bir dondurma keyfi yaptık biraz dolaştık alışveriş falan yaptık sonra eve geldik ama benim piller bitti tabi o dururmu hemen arkadaşlrıyla oynamaya çıktı :KK1: güzel birgün geçirdik oğluşumla :nazar:

bizimde daha okuma bayramı ne zaman yapılacak belli değil ama bildiğim kadarı ile okulda oluyormuş bu sene nasıl olur bilmiyorum:26:

hepinize ii haftalar :KK3:hepimiz yavrularımızla güzel bi 23 nisan geçirdik:21::21::21:geriye okuma bayramımız kaldı :KK31::KK31:

kızlar dün akşam gelen matemetik sorularında oğluş zorlandı biraz. bi sürü işlem vardı aralarındaki işareti koyup işleme ulaşacaktık ( +-+-) kafası karıştı biraz sizn çocuklar kolaylıkla yapabiliyormu

kızlar dün akşam gelen matemetik sorularında oğluş zorlandı biraz. bi sürü işlem vardı aralarındaki işareti koyup işleme ulaşacaktık ( +-+-) kafası karıştı biraz sizn çocuklar kolaylıkla yapabiliyormu

slm canım
valla bizim akşamki ödevimiz de problemler vardı onalrı çözdü ama oğluşum şimdiye kadar gelen matematik ödevlerinde hiç zorlanmadı yani gelenlerde ya problem oluyo ya toplama çıkarma oluyor değişik bir şey öğrendilerse ondan da kafası biraz karışmış olabilir ama sıkma canını çabuk kavrıyorlar onlar

valla canım mat. ödevlerinde şimdiye kadar hiç yardım etmedim desem yeridir, bizimkinin problemi hayat bilgisi, ben göz kulak olmazsam resmen saçmalıyor hayat bilgisinde:KK31:
ama mat daha somut bi kavram olduğundan onlara göre, bi kere anlatsan kavrar bencede benzer sorularda problem yaşamaz diye düşünüyorum:13:

bizimkide matematikte zorlanıyor şunlarda
*-9=5 yıldız olan yere ne gelicek yada *+2=9 gibi tersten düşünmek zor geliyor yoksa normal toplama çıkarma tamam sayılır:97:

slm canım
valla bizim akşamki ödevimiz de problemler vardı onalrı çözdü ama oğluşum şimdiye kadar gelen matematik ödevlerinde hiç zorlanmadı yani gelenlerde ya problem oluyo ya toplama çıkarma oluyor değişik bir şey öğrendilerse ondan da kafası biraz karışmış olabilir ama sıkma canını çabuk kavrıyorlar onlar
maşallah canım :nazar::nazar:avatarında güzelmiş :nazar:bizim mat. çok acaleci bir çırpıda yapmak istiyor :KK19::KK19:bizim mat çok ağır cnm yanıltmacalı sorularla dolu soruların soruluş biçimi hafife alınacak türde değil:KK37::KK37: eskiden toplama çıkartma yapılırdı şimdi sorular bi tuhaf geliyo bana :KK53:
valla canım mat. ödevlerinde şimdiye kadar hiç yardım etmedim desem yeridir, bizimkinin problemi hayat bilgisi, ben göz kulak olmazsam resmen saçmalıyor hayat bilgisinde:KK31:
ama mat daha somut bi kavram olduğundan onlara göre, bi kere anlatsan kavrar bencede benzer sorularda problem yaşamaz diye düşünüyorum:13:
ne güzel cnm :nazar::nazar:mat severek yapmadığı zaman hata üstüne hata veriyor:KK37: bizim de tam tersi türkçe hayt b.süper :KK24:ben mat güçlü olsun istiyorum benim matematik dersini hiç sevmezdim oğlumda bana çekerse die korkuyorumm:18::18::18:
bizimkide matematikte zorlanıyor şunlarda
*-9=5 yıldız olan yere ne gelicek yada *+2=9 gibi tersten düşünmek zor geliyor yoksa normal toplama çıkarma tamam sayılır:97:
bizm bu işlemlerde ii de başka yerlerden fire veriyor:KK59: ilk gördüğü zamanlarda zorlanıyor sonrasında kimse durduramıyor :KK1::KK1:umarım herşeyi çabucak kavraralar :KK34::KK34:

canım bizde matematikte buradayız toplamada çıkarmada verilmeyeni bulma . ilk gün pek anlamıyorlar ama tekrarladıkca anlıyor toplama kolayda çıkarmada kafası karışıyor

günaydın kızlarrr:KK16:
bizimde akşam ödevimiz azdı ödevimizi bitiridkten sonra test çözdük 70 tane soru çözdü hayat bilgisi-matematik-türkçe olarak :nazar:

Günaydın kızlar bizde perşembe gecesinden :KK50:beri hastanede yatıyoruz malesef dün çıktık oğluşuma antibiyotık yan etki yapmış bizim için 23 nisan malesef çok kötü geçti

Günaydın kızlar bizde perşembe gecesinden :KK50:beri hastanede yatıyoruz malesef dün çıktık oğluşuma antibiyotık yan etki yapmış bizim için 23 nisan malesef çok kötü geçti

çok geçmiş olsun canım, seneye telafi edersiniz,

şimdi nasıl oğlun,:26: valla bu antibiyptikler çocukları daha da hasta ediyo gibi geliyo bana, kullansan olmuyo kullanmasan olmuyo

günaydın canım,
bu testleri kendin mi alıyosun hoca mı veriyo
:26:

günaydın canım
yok kendim alıyorum ben en son faktör yayınalrının türkçe-matemetik-hayatbilgisi bi arada test kitabını aldım boş kaldıkça yapıyoruz
o bittikten sonra da tüdem yayınalrının test kitabını alıcam kısmetse

X