İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

çok geçmiş olsun canım

SLM Kızlar bu çocuklara neler oluyor anlamıyorum sürekli hastalar bizimkiside pazar gününden beri hasta ve okula gitmiyor cumartesi gecesinden beri ateşini düşüremedik pazartesi doktora götürdüm kulak iltihabı olmuş dedi ilaçları kullandık çocuğun ateşi yine düşmüyor gece iyice kendinden geçti acile gittik orda idrarında yüksek oranda mikrop çıktı iğne verdiler bir haftalık birtorbada ilaç bakalım kullancaz çocuğum ağzına kaç günden beri lokma koymuyor 23 kiloydu 20 kilo oldu şimdi evde dinleniyor

çok geçmiş olsun canım size de allah acil şifalar versin
bu aralar birde su çiçeği salgını var galiba kızlar oğlumun sınıfında 9 öğrenci su çiçeğinden okula gelmiyormuş işyerinde de iki arkadaşın çocukalrı suçiçeği çıkarıyor :26:

Malesef bizimkide geçen hafta geçirdi su çiçeğini okulda resmen salgın var 5 gün de su çiçeğinden gitmedik

kızlar tatil matil bişey yok dimi çocuklara, çocukların ilk 23 nisan tatili kaynadı

valla hiç düşünmedik canım, spontane çıkarız sabahtan bakalım siz?

bende yarın için izin aldım işyerinden kısmetse bütüngün oğluşumla olucam gezicez baba-anne ve oğul olarak sabahtan heralde biz de stadyuma gideriz etkinlikler orada olacak sanırsam ya da heykelde olur bakalım sabah olsun bakıcaz

çok geçmiş olsun canım
saol tatlım
geçmiş olsun cnm şimdi nasıl.ne oluyor bu çocuklara
günaydın kızlarrrr
kuzucuklar nasıl olduuu

benim biraz düzeldi ama tahlileri çok yüksek çıktı pzrtsi kan vermeye gidecez bi süre dr kontrolündeyiz

23 nisan için öğrtmen boş olan anneler okula snfı süsleme gelsin dedi oğluş çok ısrar etti ama gitmedim
snfı ben süsledikten sonra bi anlamı kalmaz öğrtmen ve arkadaşlarınla birşeyler yapın dedim mutlaka giden veli de olur
yarın havanın kötü oluşundan biz alışveriş merkezine olacaz sevdiği arkadaşlarıda olacak

saol tatlım

geçmiş olsun cnm şimdi nasıl.ne oluyor bu çocuklara

benim biraz düzeldi ama tahlileri çok yüksek çıktı pzrtsi kan vermeye gidecez bi süre dr kontrolündeyiz

tekrar çok geçmiş olsun canım size de işallah tahlillerde iy çıkar

kızlar yarın migrosta tüm oyuncaklar %50 indirimli, ama erken gitmeniz lazım, geçen 23 nisan ben iki alış veriş arabası doldurmuştum, yiğenede almıştım

bizimkinin yarın okulda töreni var öğlende okulun düzenlediği balo var çocuklar gidecek.:86:

off ya çok üzüldüm geçmiş olsun bu hafta bizimkide limoniydi ama daha iyi bende korktum.Çocuklar 2 kilo veriyor anneler üzüntüden mahvoluyor kızım bebekken hasta olmuştu 1 haftada bende 4 kilo vermiştim

bizimkinin yarın okulda töreni var öğlende okulun düzenlediği balo var çocuklar gidecek.:86:

sadece çocuklar..., iyiymiş, küçük hanımlar ve küçük beyler

bizim okulda hiç bi program yok, kurslarıda iptal, tam bi tatil oldu yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…