İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

kızlar selam
yazamdım birkaç gün işyerinde işlerim çok yoğundu
ay havalrala bizimde başımız dertte daha bugün bana tekl açmış dışarsı çok sıcakmış sadece gömlek süveter gidecekmiş ben de izin verdim sıcak olursa çıkartırsın hırkanı dedim

valla canım bugun sıcak ama yarından sonra yine soğuk olcakmış, ama bi hafta sonra kurtuluruz soğuklardan, sonrada sıcak diye ağlamaya başlarız:KK1:

selam kızlar yazdıklarınızı takip ediyorum bizdede şu an yoğun bide 23 nisan gösterilerimiz var bu arada cuma günü ara karnemiz gelicek bakalım nasıl olacak paşamın karnesi.....

günaydın kızlarrr
akşam ödevimiz yoktu çok rahattık biraz matematik testi çözdük yemekten sonra bi tane de hikaye kitabı okuduk bu arada oğlum artı dk. da en az 95 -97 kelime okumaya başaldı okuma hızlanıyo git gide
ya bize öyle ara karne falan vermiyo öğretmen 1. dönemde vermemişti :26:

Hvalar malesef bir tuhaf oldu ben geçen sene çok iyi hatırlıyorum 23 nisan gösterilerinde çocuklar kısa kolluydu hatta biz bu tarihte montları çıkartıp kısa kollulara geçmiştik şimdi ise sabah inanılmaz soğuk oluyor herhalde bu sene kış hiç olmadı onunda çok büyük etkisi var aynı kasım ayını yaşıyormuşum gibi hissediyorum.Dün bizimkiler türkçeden test olmuşlar malesef benim kendine çok güvenen oğlum 8 doğru 4 yanlış yapmış soruları yarım yamalak okuyor sonunu getirmeden hemen ben bunu biliyorum diye gidip yanlışı işaretliyor öğretmenimiz daha dikkatli olman gerekiyor diye not yazmış dün isteksiz isteksiz ödev yaptı
bu havalardan çocuklar tek tek dökülüyor:2::2:dikkat etmiyorlar soruları anlamadan cvp vermeye kalkıyorlar ben bol bol test kitapları aldım evde çözüyordu biraz düzelme oldu :KK34:
ya kızlar biliyomusunuz bu nisan ortalarında böyle şeyler oluyo bence, çocuklar beziyor, ondan isteksiz davranıyolar bence, bu nisan ortalarına bi kaç gün tatil koysalar belki iyi olurdu, sanırım yurtdışında bazı yerlerde var bu... bahara yaza adaptasyon açısından
bende böyle bahar gelince okula gitmek ders çalışmak istemezdim
bahar gelince içimiz kımıl kımıl oluyor :KK1:.havalar düzelse çocukları motive etmek için pikniğe gidcez:KK24::KK24:sınıfça piknik, uçurtma ,mangal şenlikleri işe yarıyor :KK24:
selam kızlar yazdıklarınızı takip ediyorum bizdede şu an yoğun bide 23 nisan gösterilerimiz var bu arada cuma günü ara karnemiz gelicek bakalım nasıl olacak paşamın karnesi.....
umarım istediğin gibi gelir:KK34:bizde de heyecan yapıor :18::18:
günaydın kızlarrr
akşam ödevimiz yoktu çok rahattık biraz matematik testi çözdük yemekten sonra bi tane de hikaye kitabı okuduk bu arada oğlum artı dk. da en az 95 -97 kelime okumaya başaldı okuma hızlanıyo git gide
ya bize öyle ara karne falan vermiyo öğretmen 1. dönemde vermemişti :26:

maşallah oğluşuna :nazar::nazar::nazar:ödev olmadığı günler bende zorlanmadan test çözdürüyor okuma yaptırıyorum ödevden daha çok zaman harcıyor ama kasılmadan yapıor :KK1::KK1:

bu havalardan çocuklar tek tek dökülüyor:2::2:dikkat etmiyorlar soruları anlamadan cvp vermeye kalkıyorlar ben bol bol test kitapları aldım evde çözüyordu biraz düzelme oldu :KK34:

bahar gelince içimiz kımıl kımıl oluyor :KK1:.havalar düzelse çocukları motive etmek için pikniğe gidcez:KK24::KK24:sınıfça piknik, uçurtma ,mangal şenlikleri işe yarıyor :KK24:

umarım istediğin gibi gelir:KK34:bizde de heyecan yapıor :18::18:

maşallah oğluşuna :nazar::nazar::nazar:ödev olmadığı günler bende zorlanmadan test çözdürüyor okuma yaptırıyorum ödevden daha çok zaman harcıyor ama kasılmadan yapıor :KK1::KK1:

sağolasın canım böyle boş vakitte yaptıklarında daha isteyerek yapıyo sanki hani zorlama olmadığı için heralde daha eğlenceli geliyor
ben de alıcam daha test kitabı sen hangi yayının kitapalrını aldın ben şuanda coşku yayınalrınınkini düşünüyorum

sağolasın canım böyle boş vakitte yaptıklarında daha isteyerek yapıyo sanki hani zorlama olmadığı için heralde daha eğlenceli geliyor
ben de alıcam daha test kitabı sen hangi yayının kitapalrını aldın ben şuanda coşku yayınalrınınkini düşünüyorum

ödev yok psikoljisi :KK1::KK1:oysa geç saatlere kadar kitap okuyor test çözüyor:KK1:
zambak yayınları formül yayınları güzel ayrıca pratik zeka problemleri die kitap aldık üçgen yayıncılığın muhteşem bi kitap şiddetle tavsiye ediyorum matemetik problemleri süper :21::21:
bizim dün ödevimiz çok azdı ne zaman az ödev olsa ertesi gün canımıza okuyor :18::18::18:

hafta sonu ödevler yığılıp gelecek yine :18::18:sizde hafta sonu durumlar nasıl

5 sayfa fotokopi vardı bol çıkarma işlemleri falan...
ara karneleride dağıtmış hoca, hepsi çok iyi şeklinde işaretlenmiş...
:KK31:

bizde aldık ara karneyi hepsi iyi
aslında geçen döneme göre daha başarılı bence ama öğretmen yine de çok iyiyi işaretlememiş:97:

Bizim burdada havalar düzeliyor yaz gelsin artık.Ara karnede almışlar dün hepsi çok iyi inşallah hep böyle devaM Eder

selam kızlar bakıyorumda maşallah herkesin karnesi çok iyi allah bozmasın hep böyle giderler inşallah bizimde çok şükür hepsi çok iyi bizim öğretmenimiz bu sizlerin karnesi dedi bize şimdi performans ödevi verdi 20 günlük her güne bir ödev bayağı uğraştırıcı birşey vay halime allah yardımcımız olsun kendi okul dönemimde bu kadar uğraşmıyodum vallahi...:KK1:

X