İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

1 hafta boyunca ödev olarak testler verdi öğrtmen bugünde değerlenmdirme yapılacakmış dikatsiz olduğu için hızlı hızlı okuyor hatalı yapıordu bakalım bugün ne yapacakk :18::18:

1 hafta boyunca ödev olarak testler verdi öğrtmen bugünde değerlenmdirme yapılacakmış dikatsiz olduğu için hızlı hızlı okuyor hatalı yapıordu bakalım bugün ne yapacakk :18::18:

ay biz test falan hiç görmedik, bizim hocamı yavaş ne
oğlum okula başladığından beri sadece yazmayı öğrendi, extradan öğrendiği hiçbişey yok
bazen başka sınıfa gitmek istemisin diyorum, hayır ben öğretmenimi çok seviyorum diyo

test çözüyoruz canım hemen hemen hergün veriyor öğretmenimiz
üstelik ilk 2 aydan sonra vermeye başladı testleri
ayrıca da bizim hoca 2. sınıfa giden kızımın bile bilmedikleri dersleri veriyor valla:26:
demek ki her öğretmenin sistemi farklı oluyormuş
toplama çıkarma onluk birlik günler aylar mevsimler atatürkün yaptığı yenilikler dilbilgisi yazım yanlışları zıt anlamlı kelimeler matematikte 2 işlemli problemler vs öğreniyoruz.bana bunlar biraz ağır geliyor ama yine de yapıyoruz işte

biz 1 haftadır test görmeye başladıkkk bugünde değerlendirme yapılacak not alacak çocuklar ne kadar anladıysa tabi
bizim öğretmnede yavaş gidiyordu şimdi de yetişemiyoruzzzzz

biz yeni başladık testlere bizimde konular aynı toplama çıkartma mevsimler atatürk dilbilgisi ve bi kaç hafta sonra göreceği şeyler var testlerde
onu da öğretmek bize kalıorrrr

ya canım işte onları benim oğlan zaten biliyor, çarpım taplosunu falan 2 den 9 hepsini biliyor
ama öğretmen oğlumun gerisinde bu beni düşündürüyor açıkcası
ama okula arkadaşları ve öğretmenleriyle mutlu olduğu için pek kurcalamıyorum bu meseleyi
bilmiyorum sınıf atlatmalar eylülde oluyormuş belki eylülde böyle bişey düşünebilirim, eğer oğlumun gönlü olursa

maşallah oğluna canım
sınıf atlatmayı mı düşünüyorsun

maşallah oğluna canım
sınıf atlatmayı mı düşünüyorsun

saol canım
düşünüyorum canım ya ama öğretmenini çok sevmesinden dolayı vazgeçerim herhalde bakalım eylül olsunda
gerçi öğretmende söyledi veli toplantısında bi kaç öğrenci sınıf genelinden çok ilerde ama sınıf genelini yukarı çekmeye çalışmalıyım öncelikle dedi, o da haklı aslında, bi kaç öğrenci için diğerlerini ihmal edemez ki

maşallah oğluna cnm
sınf atlama konusuna ben sıcak bakmıyorum benim oğlanda sınf seviyesin üstündeydi bi ara bende düşündüm snf atlasak çocuk sıkılıor dedim ta ki testler eve gelince bildiği soruları dikkatlice yapmadığını yarım yamalak hallettiğini gördüm şimdi sindire sindire okuyor şu an da öğrtmenden aldıkları temel çok önemli

saol canım ama işte böylede boşa zaman harcıyomuş gibi geliyo
gerçi zaten şuan arkadaşları ve öğretmeniyle çok mutlu olduğu için bu meseleyi pek takmıyorum
:13:

saol canım ama işte böylede boşa zaman harcıyomuş gibi geliyo
gerçi zaten şuan arkadaşları ve öğretmeniyle çok mutlu olduğu için bu meseleyi pek takmıyorum
:13:
önemli olan okulu öğretmni arkadaşlarını sevmesi başrılda bi çocukkk geriye ne kalıyorr seve seve sindire sindire okuması
ben oğluşa atatürkün hayatını ezbere anlatmıştım gelen ödevde Atatürkün gittğii okullar tarih ülke olarak ezberlenecek yaptığı yenilikler görsel anlatımla sunum yapılacak denildi ..1.sınıf için erken değil miii :26:

valla bizimkiler Atatürklü konulara giriş bile yapmadı

naber kızlar hiç sesiniz çıkmıyo ya
ben olmasam bu topiğin hali nice olur bilmiyorum

slm kızlar,yorum yapmasamda takipteyim.Bizde sürekli test çözüyoruz dün Atatürk konusuyla ilgili testimiz vardı hergün 1 matematik testi arkalı önlü bir hayat bilgisi birde okuduğunu anlama ile ilgili testler veriyor öğretmenimiz şimdiden sınavlara hazırlanıyorlar Öğretmenimiz yeni test kitapları aldıracakmış artık ondan ödev verecek.Bu hafta hayat bilgisinden sınav olmuşlar 12 soruda 1 yanlış yapmış inşallah böyle devam eder.

ben Atatürkten bişey yaptıkları yok demiştim ya, yapıyolarmış meğerse ya, dün kitabını falan getirdide, normalde tüm defter kitapları okulda dolaplarında olduğundan görmüyomuşuz
ama eve test falan getirmedi hiç, okulda yapıyolarsa bilmem
ay bi de şimdi flüt alıncakmış, yıkıldım resmen kafamızı şişircek

flüt mü erken değil mi daha canım yaaa:44:
2. sınıfa giden kızımdan bile istenmedi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…