İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

nasıl söylemeden durabildin ya ama iyi yapmışsın benim jeton düşmedi sevinçten söyleyiverdim gel bak diye
bende artık bakalım öğretmenin karneye ne yazcak diye heyecan yaratmaya çalıştım ama... ara karnesine mükemmel yazmıştı başka bişeylerdee yazıyodu, baktım o cümleler tıpatıp bizimkinin hafızasında

bizim sınıf normal ders bitişinde çıkcakmış malesef

kızlar oğlum karnesini almış eve gelmiş hepsi 5 gerçi biz biliyoduk ona söylemedik telefon açtı nasıl mutlu nasıl sevinçli anlatamam size bağırıyo telefonda hepsi 5 diyeeeee

Çok şükür aldık karnemizi . Sınıfa gittim öğrenciler veliler sınıfda idi öğretmen şarkı soyletip oynatırdu cocukları hepsi şen şakrak. Hemen oğlumun yanına oturdum . Tek tek isimleri soyleyerek geleneksel el öptürme merasiminde verdi öğretmenimiz karnelerimizi. Efe sınıfda kimsen sonra olduğunu biliyordu demekki anne hazır ol beni cağıracak dedi bende elimde foto makinası bekliyourm. Efenin ismini soyledi "gel bakalım sınıfımın en haşere cocuğu dedi efe yanına gidince sen benim elimi 10 kez öpüceksin oyle verecem dedi 10 değişik el öpme resmi var ..... aldı karnesini yanıma geldi bende daha önce netten bakmıştım soylememiştim. Hemen aldım öğretmeninin ne yazdığına baktım. aynen cümle şu "BİRAZ HAŞERE AMA SINIFIMIN EN ZEKİ ÖĞRENCİSİNİ KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. TATİLDE BOL BOL KİTAP OKU" yazmış haşere ye çok güldüm bütün derslerimiz 5 çok şükür ben türkcesi 4 gelir diye düşünmüştüm ( yazısı iğrenç bile değil okadar kötü yani bir satıra uzun bir KELİME yazacaksa tamamını kaplayabiliyor )
15 günlük ödev verdi hergün tarihlendirmiş hepsi yapılacak dedi. 4 tanede setimizden kitap vermiş ama sadece bunlarla kalmayın dedi bol bol kitap okuyun dedi

ilk heyecan ilk karne Allah herkeze yaşatsın inşaallah ...

maşallah canım tebrik ederim oğlunu işallah üniversitede kep attıkalrı günleri de görürüz evlatlarımızın

Bizde aldık geldik karnemizi şükür hepsi 5 bizim dip not düşmemiş öğretmenimiz.Tatil kitabı aldık yalnız yaprak testleri öğretmenimize verdik onlar yapılmıyacakmış ))))

tebrik ederim canım oğlunu:13::13:

Oğlumada 4 hikaye kitabı, bir hızlı okuma kitabı ve cd si mutlunun, ve hergüne ödev vermiş ama 15 dk sürecek ödevler yani

uzun zamndır giremedim çocuklar aldı karneleri hepsine hayırlı olsun
umarın kep attığı günleride burda yazarız

Oğlumada 4 hikaye kitabı, bir hızlı okuma kitabı ve cd si mutlunun, ve hergüne ödev vermiş ama 15 dk sürecek ödevler yani

bizimde 10 gün 10 fasikül kitabi var içinde saatler sayı doğrusu var biz üstten üstten anlatacağız tatilde

15 dk ödevler güzel çocuklarda tatil yapsın

çok güzel bir heyecanmış bu allahım herkese yaşatsın.bizim her güne bir fotokopi artı 5 hikaye kitabı ve matematik kitabı aldık ondan problem çözme ve ödevlerin üzerinde yazıyor MİNİKLERE TATİL YOK . Bu çocuklar ne zaman tatil yapacaklar

bizimde 10 gün 10 fasikül kitabi var içinde saatler sayı doğrusu var biz üstten üstten anlatacağız tatilde

15 dk ödevler güzel çocuklarda tatil yapsın

naber canım, forumunda da pek görünmüyosun bu aralar. Sayı doğrusu falan görmediler ki ama, ay hem o 1. sınıfın konusumu ki, sizin öğretmen hızlı bi giriş yapmış

yok artık ciddi misin onun yerine tatil eğlencesi falan yazsaydı keşke

günaydın kzıalr
valla akşam eve gittim nasıl mutlu bizimki hemen karnesini gösterdi ay ne güzel bi duygu yaa allah herkese nasip etsin
bizimkide hergüne ödev vermiş yazmış gün gün
ilk hafta okuyorum yazıyorum fasikülünden ve matematikten ödev vermiş
daha sonraki hafta tatil kitabı ,dilbilgisi kitabıı ve zeka problemleri kitabından vermiş sayfa numaralrını yazmış tek tek iyi olmuş ama böyle ben kendim yazıp bırakacaktım öğretmen yazmış daha iyi olmuş

yok artık ciddi misin onun yerine tatil eğlencesi falan yazsaydı keşke

çok ciddiyim canım ama ben oğlumu okadar sıkmayı düşünmüyorum yapabildiği yere kadar zaten hemen sıkılıyor sonra okuldan soğur falan .Birde arkadaşlar bişey sormak istiyorum çocuklar dakikada kaç kelime okumaları gerekiyor öğretmenimiz yetmişaltı kelime diyor bizim okumamız güzel ama en fazla kırk kelime

kızlar nasıl gidiyo tatil, ödevler yapılıyo mu kitaplar okunuyo mu

valla bizimki hiç oralı değil, zaten okumayı biliyorum diye bi havalar, tron diye bişey çıkmış sabah akşam pc başında

kızlar nasıl gidiyo tatil, ödevler yapılıyo mu kitaplar okunuyo mu

valla bizimki hiç oralı değil, zaten okumayı biliyorum diye bi havalar, tron diye bişey çıkmış sabah akşam pc başında

2 kitabımız var yapılacak içinde testler var çözülecek
bir de 5 sayfa fotokopi vermiş öğretmen soru cevap şeklinde onları da öğreteceğiz ama bence ağır oldu bu kadar ödev:26:
yine de yapıyoruz kızımla istekli sorun çıkarmıyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…