Makyaj Ürünleri coastal scents paletleeerrr <-------

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Akitra

kelebekk &#949;&#1111;&#1079;
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
5.522
7
yaa arkadaslar Türkiye'de satılmıor bu coastal
coastalscents in kendi web adresinden siparişle getirten oldu mu ???
bazı bloglarda gördüm getirtiyorlarmıs kk.da ybncı sitelerden ürün getirten var
alan varsa bana yardımcı olabilir miiiiii
ben de istiorum bundan renkleri cok güzelll !!!! yerimseniben

buda ruj paleti istiorum bundan istiorummm senağlama

gg.de sadece mineral farları satılıor paletleri yokkk mafoldumben

ay canım ya bende istiyorum bunlardan bende araştırdım ama kendi sitesinden başka bir yer bulamadım inşallahlah bilen biri vardır.

canım gg da far paletide var ,ben bir tanesini gördüm resim ekleyeyim,sen daha ii araştır başka şeylerde bulursun belki

Eklentiler

• $Mac-pigmentle-kiyaslaniyor-Coastal-42-renk-set__21937968_0.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 83
ell82 evet canım buda o markanın çok sağol. ben geçen hafta başka set aldım ama memnun kalmadım bi de bunu demek istedim çok sağol.

cnm ben coastal scents'den palet değil ama jel eyeliner siparişi vermiştim, baya oldu alalı ama 15-20 gün gibi bir sürede geldi sanırım.. Sipariş sürecine de gelirsek sanırım bir paypal hesabın olması gerekiyor, bir de azbuçuk ingilizcen varsa yaparsın.. Yani istediğin ürünün yanındaki add to cart butonuna tıklıyorsun istediklerini seçip en son alışveriş sepetine gidip adres bilgilerini yazıyorsun sonra kargo parası çıkıyo, kargo parası da aldıgın şeyin boyutuna ve adetine göre değişiyor. Ondan sonra da ödemeyi yapıyorsun cnm.. Yine yapamadıgın olursa sorabilirsin bana yardımcı olmaya çalışırım yerimseniben

en üstteki palete ben de bittim yaa al bunu heryere git valla

bir de aşağıdaki çok güzel pudralı allıklı karışık olan .
yalnız Mac e benziyor aynı onda da görmüştüm böyle bir palet

peki mineral mi bunlar acaba? nasıl yani kaliteli mi hiç duymamıştım

ayyyy ben buna bittim yaa.ingilizce yok paypal hesabı yok türkiyede satış yok desenize asla sahip olamıcammafoldumbenmafoldumben

kibele tsk ederm canım yerimseniben
ya bende tesadüf yuotubeda michelle phan diye bikızın makyaj videosunda gördüm
kız gayet güzel yaptı çıktı valla nettende baktım kullananlar cok memnun olduklarını yazmıslar :jeyyar:
her paletin hem mat hem de ışıltılı olanı varmıs

kkibele cnm orda est. shipping yazan yermi kargo sırnaşık şey
eger öyleyse ilk bastaki far bedeli $19.95 kargoyla beraber $31.54 mü oluyor

canım ondan emin değilim, ama ben hepsini deneyip en ucuz olanı seçiyordum yerimseniben ama şöyle bir şey var
1 tane fırça eklediğimde shippingi 2 dolar felan oluyordu, paletler büyük olduğu için shppingi de çok olabilir ama 19dolar da olmaz heralde yerimsenibenCADIARZU

ya kızlar biriniz isteyen herkes için alsa benm kredi kartım yok e yaşımda 17 daha detaylı görüşülüp anlaşılsa olmazmı ya?

Ben coastal scents sitesinden alışveriş yaptım ama klasik kredi kartı bilgileriyle. Site güvenilir. Kredi kartı limitinizi düşük ve nakit alışverişede kapatırsanız rahat rahat netten alışveriş yaparsınız. Aldıklarıma gelince birkaç fırça, mineal far aldım. Setlerden almadım. Onlar mineral değil. Ama mineral olmayanlardan da alıyorum artık. elf.com.uk den almıştım oda güzeldi..her renk yoktu bu paletler gibi, ama hoşuma gitmişti indirim haberiyle bakıp almıştım. elf in fırçaları ve gel eyelinerlarıda güzel. justmakeupın sitesi http://just-makeup.net/ ve bu siteye http://www.makyajcantam.org/ sık bakarım. Çok güzel fikirler veriyorlar, yardımcı oluyor sitenin kurucuları. Birde merak ettiğiniz ürünlerin sürülmüş resimlerini netten " ..... swatches " diye aratırsanız bol foto çıkar, bilg. da farklı kaydetten marka isimleriyle dosyalar yaparsanız bayağı güzel arşiviniz olur

bende çok beğendim paletleri ama ggden alamam çakma falan olur diye :) biraz daha araştırıp almak lazım süperler yaw

Ben kullaniyorum , gercekten Süper oluyor =)
vazgecemiyorum artik

Ama tr de yok sanirim arkadaslarinda dedigi gibi, bende bakmistim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…