Makyaj Ürünleri coastal scents paletleeerrr <-------

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rica ederm canım aşırı pigmentli flashlarda görüldüğü gibi tende de aynı sekilde yerimseniben

bende iki çeşiti var fazla memnun kalmadım
çok dağılıyor toz gibi :gitme:

aaa alan herkes memnunmuş :1shok: ama

fardan anlayana sormak gerek :)
renkleri çok güzel göz alıcı olabilir ama dediğim gibi çok dagılıyor
farın kendisi sert olacak
bu el degmeyle eziliyo çok narin :)

bendeki palet parlak değil smli değil yane
onlar nasıl bilmiyorum ama benimki dağılma yapmıyor
hele far bazıyla kullanırsan gayet iyi kullanabilene tabe :):)
gerçi çok kullanma fırsatım olmadı uzun süre kullanıldığındda belki
dağılıyodur bende çok iyi yorumlar okuduğum için
satın almıştım :)

bendede dagılma yapmıyor yumusak bi yapısı olmasına ragmen bence kullanımı cok kolay yani yerimseniben

Amerika daki bi tanıdığa söyledim
Bulursa yolliycak
off bende istiyorum bu paletten yaaa

Kızlar ben coastal scents'ten 90 $ civarında bir alışveriş yaptım paletler fırcalar sectim vs, ancak mayıs basında yaptıgım order 4 ay gecti halen gelmedi, firmayla görüstüm sizin ülkenizle delivery sorunları yasıyoruz ancak sorumluluk kabul edemiyoruz cünkü takip numarası olmayan gönderi secmissiniz denildi. Hem hevesim kursagımda kaldı hemde az veya cok bosu bosuna para kaybettim, sayet ısmarlayacaksanız paraya kıyıp takip numarası olan gönderi secin benim gibi madur olmayın derim:))

ben bu sitedeki tüm far paletlerini aldım o kadar güzel renk veriyorlar ki
sanki küçük bir kıza barbie bebek alınmış gibi bir duygu warm palette sini çok kullanmam diyordum ama en çok onu kullanıyorum sanırım :)
bir d kapatıcı camo quad almıştım ondan da çok memnunum.
başka ürünlerinden alanlar var mıdır? memnun kalanlar?

ben bu sitedeki tüm far paletlerini aldım o kadar güzel renk veriyorlar ki
sanki küçük bir kıza barbie bebek alınmış gibi bir duygu warm palette sini çok kullanmam diyordum ama en çok onu kullanıyorum sanırım :)
bir d kapatıcı camo quad almıştım ondan da çok memnunum.
başka ürünlerinden alanlar var mıdır? memnun kalanlar?

jel eyelınerları ve fırçaları da tavsiye ederim canımbayanssulusmile

bi sonrakinde mutlaka jel eyeliner isticem zaten
muhtemelen annem beni evden kovacak ama :p

ben aldım gittigidyordan bu paletlerden. Çok kaliteliler. Çok iyi renk veriyorlar ve kesinlikle hemen uçmuyorlar. zaten sağlık bakanlığından onaylıymış. Ben çok memnun kaldım.

Kizlar haftaya Amerikadan turkiyeye geliyorum. yanimda extradan 2 tane 88li orjinal coastal scents palet olacak. Almak icin bana ulasabilirsiniz gittigidiyorda fiyati 120TL ben cok daha uygun bir fiyat duusnuyorum. Ilgilenen varsa bekliyorum mesajlarinizi :)

X